wulgaryzmy

Artykuły - Wulgaryzmy (7)

 • Chora Miley Cyrus nie wytrzymała

  Chora Miley Cyrus nie wytrzymała

  "Ty dziwko" - rzuciła do wścibskiej dziennikarki amerykańska wokalistka Miley Cyrus. Zdarzenie możecie zobaczyć poniżej.
 • Lady Gaga szokuje podczas przesłuchania

  Lady Gaga szokuje podczas przesłuchania

  Zeznając pod przysięgą, amerykańska wokalistka Lady Gaga zaczęła kląć i krzyczeć. Przesłuchujący artystkę prawnicy byli w szoku.
 • Jak unikać przeklinania przy dzieciach i dlaczego warto?

  Jak unikać przeklinania przy dzieciach i dlaczego warto?

  Korek na drodze podczas odwożenia dziecka do przedszkola, dzieło sztuki twojego malca na... ścianie w salonie, czy może po prostu dzień, w którym wszystko idzie nie tak. Ile razy zdarzyła nam się sytuacja, w której trudno było utrzymać nerwy na wodzy i nie używać "brzydkich wyrazów" w obecności dziecka? A może istnieją specjalne techniki, które ułatwią to zadanie lub dozwolone słowa, których możemy używać przy małym słuchaczu, gdy jesteśmy rozdrażnieni?
 • Podatnicy bronią się rękami i nogami

  Agresja osób kontrolowanych podczas wizyt skarbówki to częste zjawisko. Poza brakiem współpracy zdarzają się wulgaryzmy, zastraszanie, pobicia.
 • Podczas mszy wykrzykiwali wulgaryzmy

  Weszli do kościoła i krzyczeli w kierunku wiernych: Nie ma Boga; Precz z kościołem; Po co tu jesteście, to nie ma sensu; To sekta. Potem usiłowali dostać się siłą na plebanię. Ks. Zenon Lewandowski zdążył zablokować drzwi.
 • Kontrowersyjny komiks o Chopinie nie będzie dystrybuowany

  Kontrowersyjny komiks, który miał promować muzykę Fryderyka Chopina, nie będzie dystrybuowany - zapowiedziało we wtorek MZS. Publikacja wzbudziła wiele wątpliwości, bo pojawiają się w niej wulgaryzmy. Ma zostać zniszczona - informuje resort.
 • Bohaterowie dramatu "Szewcy"

  Sajetan Tempe - majster szewski i myśliciel posługujący się wyszukanym językiem, który zawiera terminy naukowe oraz wulgaryzmy. Witkiewicz określa go jako "przedstawiciela średniego rzemiosła". Robert Scurvy - to prokurator, reprezentant burżuazji, wielbiciel Księżnej, pragnie ponad wszystko należeć do arystokracji. Scurvy to postać, która chyba w największym stopniu ulega groteskowej deformacji. Najpierw jest ministrem, następnie pół - człowiekiem, pół - psem, który z wywiesz

Filmy - Wulgaryzmy (3)