wizyta

Synonimy:
wizyty,
Inne znaczenia:
Wizyta (Film [The Visit] Reż.M. Night Shyamalan) ,

Artykuły - Wizyta (2212)

Filmy - Wizyta (24)

 • Prezydent Turcji przyjechał z wizytą do Polski. Spotkał się z A. Dudą w "cztery oczy"

  Prezydent Turcji Recep Tayyipem Erdogan przyjechał do Polski. Został przywitany na dziedzińcu Pałacu Prezydenckiego przez prezydenta Andrzeja Dudę. Następnie obaj przywódcy udali się na rozmowę "w cztery oczy". Tematem rozmowy były m.in. współpraca w ramach NATO oraz relacje Ankary z Unią Europejską. Następnie prezydenci podpiszą dokumenty, spotkają się z dziennikarzami oraz wezmą udział w Polsko-Tureckim Forum Gospodarczym. Prezydent Turcji spotka się również z premier Beatą Szydło oraz marszałkami Sejmu i Senatu.
 • Brytyjska para książeca już w Polsce

  W poniedziałek po godz. 13.30 w Warszawie wylądował samolot z księciem i księżną Cambridge Williamem i Kate na pokładzie. Para książęca spotka się z prezydentem Andrzejem Dudą i pierwszą damą Agatą Kornhauser-Dudą, odwiedzi Muzeum Powstania Warszawskiego, a w Gdańsku - Europejskie Centrum Solidarności.
 • Piotr Szumlewicz podsumowuje wizytę Donalda Trumpa

  - Wizyta Donalda Trumpa i reakcje na szczyt G20 w Hamburgu pokazały, jak strasznie prowincjonalna jest polska polityka i jak na strasznie niskim poziomie jest niestety polskie dziennikarstwo – komentuje publicysta Piotr Szumlewicz. Program Komentarz polityczny prowadzi dla Was Piotr Szumlewicz. Pozostałe odcinki serii znajdziecie też TUTAJ PREMIERA W INTERII W KAŻDY CZWARTEK O 9:00.
 • "Donald Trump będzie mówił o polskiej historii. Miejsce przemówienia wybrał nieprzypadkowo"

  Wystąpienie prezydenta Donalda Trumpa na pl. Krasińskich w Warszawie jest przedstawiane przez stronę amerykańską jako wystąpienie programowe. Dotyczyć będzie polityki bezpieczeństwa, Europy, a także relacji polsko-amerykańskich. Ważne, że będzie przemawiał na placu Krasińskich, przy pomniku Powstańców Warszawskich. Miejsce nie jest przypadkowe, gdyż punktem wyjścia przemówienia prezydenta będzie Polska historia – powiedział Krzysztof Szczerski, szef gabinetu prezydenta, informując o szczegółach wizyty prezydenta USA Donalda Trumpa w Warszawie. Amerykański prezydent wygłosi przemówienie w czwartek (06.07) o godzinie 13.