windsor

Artykuły - Windsor (22)

 • Jubileusz Elżbiety II - parada w Windsorze

  Jubileusz Elżbiety II - parada w Windsorze

  2,5 tys. żołnierzy, marynarzy i pilotów wzięło udział w uroczystej paradzie wojskowej zorganizowanej w Windsorze z okazji diamentowego jubileuszu Elżbiety II, która zasiada na brytyjskim tronie od 60 lat.
 • Jak zawiązać krawat w 20 sekund?

  Jak zawiązać krawat w 20 sekund?

  Dzięki naszym wskazówkom wiązanie krawata przestanie być dla ciebie tajemnicą. Dowiesz się jak wiązać węzeł prosty, Pratta, półwindsorski oraz windsorski.
 • Klejnoty przypominają o romansie, którego ceną był tron

  Klejnoty przypominają o romansie, którego ceną był tron

  Kiedy brytyjski książę William w zeszłym tygodniu ogłosił, że zamierza poślubić swoją długoletnią przyjaciółkę, dziewczynę "z ludu", opinia publiczna wydała pomruk satysfakcji i zadowolenia. A kiedy jego ojciec, książę Karol, pięć lat temu ożenił się z rozwódką, świat nawet nie wzruszył ramionami.
 • Legoland-Windsor

  Legoland-Windsor

  W UK jest dostępnych wiele, naprawdę niezwykłych, atrakcyjnych miejsc, gdzie można spędzić czas z dzieciakami, serwując im doskonałą, niezapomnianą zabawę.
 • Polsko-irlandzki zakład o kasę

  Polsko-irlandzki zakład o kasę

  Już w sobotę na Windsor Park w walce o punkty w eliminacjach do Mistrzostw Świata zmierzą się Polska i Irlandia Północna. Dla niektórych zawodników gra nie będzie toczyć się jedynie o punkty i przybliżenie do awansu na Mundial.
 • Zagramy na 104-letnim stadionie

  Zagramy na 104-letnim stadionie

  Kibice Irlandii Północnej marzą o stadionie narodowym z prawdziwego zdarzenia. Jednak jeszcze przez najbliższych kilka lat piłkarzom Ulsteru przyjdzie grać na mającym 104-letnią historię obiekcie Windsor Park.

Filmy - Windsor (1)

 • Zabili i upiekli królewskiego łabędzia!

  Baths Island, Berskshire, Wielka Brytania. W niedzielę (18.08) odwiedzający teren rekreacyjny na wyspie Baths nieopodal zamku Windsor byli świadkami okropnej sceny. Na ziemi leżały zwęglone zwłoki łabędzia. Jak do tej pory nie wykryto, kto zabił ptaka - a osoba ta będzie nie tylko odpowiadała na podstawie ustawy o ochronie przyrody i krajobrazu, ale również na podstawie starego, XII-wiecznego prawa. Na jego mocy łabędzie są bowiem własnością królewską i ich zabijanie jest surowo karane (CNN Newsource/x-news). UWAGA! Materiał dostępny tylko na terytorium Polski.