wieniec

Artykuły - Wieniec (-5)

Filmy - Wieniec (5)

 • Wałęsa złożył kwiaty pod Pomnikiem Poległych Stoczniowców. "Przeciwnicy Solidarności chcą narzucić nam głupie rozwiązania"

  Lech Wałęsa uczcił 37. rocznicę Porozumień Sierpniowych, składając kwiaty pod Pomnikiem Poległych Stoczniowców. Zebrani ludzie skandowali jego imię. Były prezydent złożył również kwiaty pod bramą nr 2 Stoczni Gdańskiej. To tu 37 lat temu ogłosił on zakończenie strajku i podpisanie porozumień. Prezydent skomentował przy okazji sytuację polityczną w Polsce. - Musimy się jeszcze raz poderwać, spróbować uporządkować sprawy polskie, a może i europejskie. Przeciwnicy Solidarności przetrwali do dzisiaj i próbują narzucić nam swoje głupie rozwiązania, które wtedy przegrały – powiedział Lech Wałęsa.
 • Wieniec na wielkanocny stół

  Wielkanoc - wyjątkowe święta, które kojarzą się z mnóstwem przepięknych kolorów, budzącym się po zimie życiem i pierwszymi ciepłymi dniami! To też okazja do dekorowania naszych wnętrz przepięknymi ozdobami, które wzmocnią nastrój i atmosferę tych wiosennych świąt. Tym razem mamy dla was prostą, ale bardzo efektowną w swoim wyglądzie propozycję na wielkanocny wieniec na stół - w parę chwil przygotujecie tę piękną dekorację, która zachwyci wszystkich.
 • Wieniec na drzwi z drewnianych klamerek

  Jeśli macie nieużywane drewniane klamerki, możecie w parę chwil odmienić ich wygląd i dać im drugie życie! Idealnie nadają się do stworzenia nietypowej dekoracji na drzwi - wieniec. Choć co prawda w Polsce popularnością wieńce na drzwi cieszą się szczególnie w Boże Narodzenie, nic nie stoi na przeszkodzie, by dzięki klamerkowemu wieńcowi podkreślać piękno każdego wnętrza przez cały rok! Zobaczcie, jak łatwo go zrobić!
 • Wieniec na drzwi - ramka

  Jeśli macie starą ramkę na zdjęcia czy obraz i nie wiecie, co z nią zrobić - nie wyrzucajcie jej! Możecie ją wykorzystać do stworzenia pięknego wieńca na drzwi, który będzie świetną dekoracją świąteczną. Do przygotowania ozdoby możecie użyć niemal wszystkiego - u nas wersja z tasiemkami i bombkami!