Wieloryby

Artykuły - Wieloryby (33)

Filmy - Wieloryby (13)

 • Kajakarze zaryzykowali życiem. Zbyt blisko podpłynęli do wielorybów

  Dwóch kajakarzy natknęło się na wieloryba i jego młode na wybrzeżu Perth. Jeden z nich niebezpiecznie blisko podpłynął do zwierzęcia. Całe zdarzenie zostało zarejestrowane przez Michaela McCromicka przy użyciu drona. Zgodnie z australijskim prawem, zakłócanie spokoju wielorybów może skutkować mandatem w wysokości do 10 tys. dolarów. (STORYFUL/x-news) UWAGA! Ze względu na przepisy licencyjne materiał dostępny tylko na terytorium Polski.
 • Płetwale błękitne w oku drona

  Dana Point, Kalifornia, Stany Zjednoczone. Płetwale błękitne to największe zwierzęta świata. Długość ciała tych ssaków to nawet 33 metry, a masa może dojść do 190 ton. Nagrania wideo z ich udziałem są rzadkością, ten materiał powstał przy użyciu drona. Ich widok zapiera dech w piersiach! UWAGA! Ze względu na przepisy licencyjne materiał dostępny tylko na terytorium Polski.
 • Zginął od ugryzień rekinów. Ciało wyrzuciło morze

  Na plaży w Oregonie turyści znaleźli ciało płetwala błękitnego. Lokalne media podają, że zwierzę zginęło od ugryzień rekinów. Zanim zostało wyrzucone na ląd, przez kilka dni martwe dryfowało po oceanie. (STORYFUL/x-news) UWAGA! Ze względu na przepisy licencyjne materiał dostępny tylko na terytorium Polski.
 • Niezwykłe akrobacje morskich olbrzymów!

  Podczas wycieczki po Moss Landing w Kalifornii, grupa turystów napotkała niesamowity widok. Pięć wielorybów niespodziewanie wyskoczyło z wody. Czy każdemu zaparłoby dech w piersiach? (STORYFUL/x-news) UWAGA! Ze względu na przepisy licencyjne materiał dostępny tylko na terytorium Polski