Wieloryby

Artykuły - Wieloryby (30)

Filmy - Wieloryby (15)

 • Kajakarze zaryzykowali życiem. Zbyt blisko podpłynęli do wielorybów

  Dwóch kajakarzy natknęło się na wieloryba i jego młode na wybrzeżu Perth. Jeden z nich niebezpiecznie blisko podpłynął do zwierzęcia. Całe zdarzenie zostało zarejestrowane przez Michaela McCromicka przy użyciu drona. Zgodnie z australijskim prawem, zakłócanie spokoju wielorybów może skutkować mandatem w wysokości do 10 tys. dolarów. (STORYFUL/x-news) UWAGA! Ze względu na przepisy licencyjne materiał dostępny tylko na terytorium Polski.
 • Płetwale błękitne w oku drona

  Dana Point, Kalifornia, Stany Zjednoczone. Płetwale błękitne to największe zwierzęta świata. Długość ciała tych ssaków to nawet 33 metry, a masa może dojść do 190 ton. Nagrania wideo z ich udziałem są rzadkością, ten materiał powstał przy użyciu drona. Ich widok zapiera dech w piersiach! UWAGA! Ze względu na przepisy licencyjne materiał dostępny tylko na terytorium Polski.
 • Niezwykłe nagranie z wakacji

  Wakacje na Hawajach to marzenie wielu osób. Można zobaczyć tam niezwykłe stworzenia. Pewien turysta z pomocą drona nagrał wieloryby i delfiny, które lubią razem pływać. Jakie jest wasze najlepsze nagranie z wakacji?
 • Nurkowanie z wielorybami

  Niesamowite nagranie, na którym widać jak ogromne są te podwodne stworzenia