Wiadomości

Artykuły - Wiadomości (5)

 • Piotr Kraśko: Nikt nie popełnił plagiatu

  Piotr Kraśko: Nikt nie popełnił plagiatu

  Piotr Kraśko jest zachwycony nową czołówką "Wiadomości" TVP. Odrzuca zarzuty, że jest ona kopią czołówki jednego z brytyjskich serwisów informacyjnych. Dziennikarz twierdzi, że nie da się wymyślić kolorów, których jeszcze w telewizji nie było, a motyw obracającej się kuli ziemskiej występuje w większości czołówek światowych i polskich serwisów informacyjnych.
 • Tadla i Sekielski odchodzą z TVN-u

  Tadla i Sekielski odchodzą z TVN-u

  Sytuacja finansowa TVN nie należy do najlepszych - cięcia, oszczędności, zwolnienia. Wygląda na to, że zarówno Beata Tadla, jak i Tomasz Sekielski postanowili wziąć los w swoje ręce i nie czekać na najgorsze.
 • Dziennikarka wyrzucona z "Wiadomości"!

  Dziennikarka wyrzucona z "Wiadomości"!

  Znana dziennikarka Małgorzata Wyszyńska została usunięta z redakcji "Wiadomości" w trybie natychmiastowym. W piątek, 13 stycznia, miała prowadzić główne wydanie programu informacyjnego Jedynki. Nie wiadomo, kto ją zastąpi.
 • Ziemiec: Ważą się jego losy w TVP!

  Ziemiec: Ważą się jego losy w TVP!

  Krzysztof Ziemiec, jeden z najbardziej lubianych prezenterów TVP, ubiegłoroczny laureat Telekamery "Tele Tygodnia" w kategorii "informacje - osobowość", został w środę, 30 listopada, poproszony na rozmowę w sprawie swych dalszych losów w redakcji "Wiadomości". Dziennikarz negocjuje nowe warunki pracy.
 • Cięcia nie uderzą w "Wiadomości"

  Cięcia nie uderzą w "Wiadomości"

  TVP dementuje informacje, że w ramach oszczędności, boczne wydania "Wiadomości" miałyby zniknąć z anteny.

Filmy - Wiadomości (1)