Węże

Artykuły - Węże (124)

Filmy - Węże (14)

 • Kinga Preis o Wężach: Jeśli dostanę zaproszenie, to się pojawię

  Kinga Preis jest jedną z nominowanych do tegorocznych Węży - nagród dla najgorszych filmowych produkcji roku. Aktorka ma szansę na niechlubną statuetkę w kategorii "występ poniżej talentu" (za rolę w filmie "#wszystkoGra"). W rozmowie z Piotrem Parzyszem Preis przyznała, że o nominacji dowiedziała się od sąsiadów. Dodała jednak, że jeśli dostanie zaproszenie na galę, to z przyjemnością się na niej pojawi.
 • Splecione węże w bratobójczej walce

  Oto dwie mamby czarne - największe jadowite węże w Afryce - które w hipnotyzujący sposób walczą o dominację i... samicę. To moment, który nie łatwo uchwycić. Udało się to 45-letniej Kirstie Bowers z Johannesburga w RPA. Na zrobionym przez nią nagraniu widać dwa splecione ze sobą samce.
 • Szok! Wkłada żywe węże do ust i wyjmuje je... nosem!

  Mianyang, Chiny. 52-letni weteran Liu Yuanfei ma dość nietypowe hobby. Od ponad 30 lat fascynuje się wężami i trzyma je w swoim domu. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie szokująca umiejętność mężczyzny - Liu wkłada żywe węże do ust i... wyjmuje je nosem. (STORYFUL/x-news) UWAGA! Ze względu na przepisy licencyjne, materiał dostępny tylko na terytorium Polski
 • Głodziła w domu 15... węży

  Mieszkanka Teksasu, która trzymała w domu 15 węży, zgodziła się na dobrowolne oddanie ich pod opiekę straży dla zwierząt. Wcześniej służby zarekwirowały wszystkie gady należące do Brittany Barrineau, gdyż trzymała je w zbyt małych klatkach, a część była wyraźnie niedożywiona. Kobieta walczyła w sądzie o ich odzyskanie, jednak w trakcie procesu przyznała w końcu, że nie jest w stanie zapewnić wężom odpowiednich warunków. (CNN Newsource/x-news) UWAGA! Ze względu na przepisy licencyjne materiał dostępny tylko na terytorium Polski.