Weronika Marczuk

Artykuły - Weronika Marczuk (64)

Filmy - Weronika Marczuk (13)

 • Weronika Marczuk produkuje dokument o konflikcie na Ukrainie

  Weronika Marczuk jest współproducentką filmu, który ma pokazywać sytuację na Ukrainie w obliczu konfliktu z Rosją. Producentka jest prezesem Towarzystwa Przyjaciół Ukrainy i jak podkreśla, ten kraj jest szczególnie bliski jej sercu, bo tam wychowywała się i dorastała. Marczuk nie ukrywa, że zrobi wszystko, by dokument dotarł do widzów na całym świecie. – Teraz dużą część mojej pracy i serca zajmuje Ukraina. Trudno jest mi zajmować się projektami, które są oderwane od tego tematu albo jakieś wesołe. Film dokumentalny w reżyserii Andrzeja Czarneckiego to projekt, który łączy moje potrzeby duchowe i to, żeby wspierać Ukrainę, a przy tym jest fantastyczny merytorycznie – mówi Weronika Marczuk, producentka filmowa.
 • Weronika Marczuk chce pomóc Polkom

  Weronika Marczuk zachęca kobiety do przedsiębiorczości. Zdaniem byłej żony Cezarego Pazury, wielu Polkom brakuje odwagi, by założyć własny biznes. Pomóc im ma spotkanie z kobietami, które odniosły sukces na tym polu i mogą zainspirować inne panie do działania. W ostatni weekend września fundacja Weroniki Marczuk „Z nadzieją” organizuje warsztaty, których celem jest wspieranie kobiet w rozwoju zawodowym i zachęcanie do zakładania własnego przedsiębiorstwa. – Mężczyźni nas za wiele nie pokrzepią w tym zakresie, pewnie tak to już jest. Myślę, że dla każdej z nas jest ważne, żeby inna kobieta mogła być przykładem, inspiracją, a przede wszystkim dobrą duszą - mówi Marczuk. Gwiazdą warsztatów organizowanych przez celebrytkę będzie Julia Krysztofiak-Szopa, która pomaga przedsiębiorcom z całego świata stawiać pierwsze kroki w Dolinie Krzemowej. – Jest niesamowita w ogóle jako kobieta, jako przedsiębiorca, jako matka. Udało nam się ją umówić, żeby przyjechała do nas i żeby naszym kobietom opowiedziała o tym, jak przełamać swoje bariery, jak uwierzyć w to, że można w ogóle rozpocząć w każdej chwili swój własny biznes, oraz o tym, jak to się robi w zasięgu międzynarodowym - opowiada Marczuk.
 • "Chcę teraz działać na rzecz innych. Zawsze to robiłam"

  Polityka wdarła się w moje życie. Kiedy już wiesz, jak to działa, nie możesz przyglądać się temu bezczynnie. Jest mnóstwo ludzi, którymi nikt się nie opiekuje - mówi Weronika Marczuk (Dzień Dobry TVN/x-news).
 • Weronika Marczuk: Wszystkie brudy wyprane. Jestem gotowa

  Jestem gotowa, by przejść przez to po raz kolejny - mówi Weronika Marczuk, zapewniając, że nie boi się ostrej kampanii przed wyborami do Parlamentu Europejskiego (Dzień Dobry TVN/x-news).