Violetta

Artykuły - Violetta (96)

 • Lodovica Comello (serial "Violetta") kręci teledysk w Polsce

  Lodovica Comello (serial "Violetta") kręci teledysk w Polsce

  Jeszcze w marcu odbędzie się premiera klipu "Sin Usar Palabras / Bez słów" do duetu włoskiej wokalistki Lodoviki Comello i Szymona Chodynieckiego znanego do niedawna z grupy South Blunt System.
 • Młodszy partner, starszy czy rówieśnik

  Młodszy partner, starszy czy rówieśnik

  Czy w miłości metryka ma znaczenie? Czy duża różnica wieku przeszkadza w budowaniu związku? Może tworzyć dodatkowe pułapki. Tylko od nas zależy, czy damy się w nie złapać.
 • Marzy o roli Violetty Villas

  Marzy o roli Violetty Villas

  Zagrała wiele serialowych bohaterek. Teraz oglądamy ją w roli Olgi w "Galerii". To pracująca i ucząca się u nas Ukrainka, zakochana z wzajemnością w Kacprze. Niestety, jego rodzice nie akceptują wybranki syna ani ich miłości.
 • Wybieramy królową polskiej piosenki!

  Wybieramy królową polskiej piosenki!

  Maryla Rodowicz i jej wielkie przeboje, a może Irena Santor i jej potężny głos? Wielka diwa Violetta Villas czy współczesna autorka wyśmienitych tekstów Katarzyna Nosowska? Z okazji 50-lecia polskiej piosenki wybieramy królową - ikonę polskiej sceny muzycznej.
 • Prof. Violetta Bielecka laureatką nagrody Kurczewskiego

  Wybitny dyrygent chóralny i pedagog prof. Violetta Bielecka z Białegostoku została tegoroczną laureatką nagrody imienia Jerzego Kurczewskiego. Decyzję ogłoszono w sobotę. To jedyna nagroda w Polsce, która honoruje twórców związanych z chóralistyką.
 • Rozpoczął się proces opiekunki Violetty Villas

  Rozpoczął się proces opiekunki Violetty Villas

  Proces Elżbiety B., opiekunki Violetty Villas, rozpoczął się we wtorek w Sądzie Rejonowym w Kłodzku (Dolnośląskie). Opiekunka jest oskarżona o znęcania się psychiczne nad artystką od stycznia 2009 r. do grudnia 2011 r. Grozi jej 5 lat więzienia.

Zdjęcia - Violetta (1)

 • Rozrywka
  Violetta jest największą dziecięcą gwiazdą w Ameryce Południowej i w Europie