ukradli

Artykuły - Ukradli (-5)

 • Berlin. Złodzieje ukradli monetę ze szczerego złota o wadze 100 kg

  Berlin. Złodzieje ukradli monetę ze szczerego złota o wadze 100 kg

  Z berlińskiego Muzeum Bodego zginęła złota moneta o nominale miliona dolarów. Policja szuka sprawców.
 • Ukradli Ci PESEL? Sprawdź bezpłatnie, kto o ciebie pyta

  Ukradli Ci PESEL? Sprawdź bezpłatnie, kto o ciebie pyta

  Kilka milionów Polaków może zostać wezwanych do spłacenia zobowiązań, których nigdy nie zaciągali. Ich PESELE wraz z informacją o dacie i miejscu urodzenia oraz numerze dowodu osobistego wykradzione przez przestępców wystarczą do tego, aby zaciągnąć w ich imieniu kredyt lub pożyczkę albo kupić drogi telefon. Aby uniknąć kłopotów warto sprawdzać w Krajowym Rejestrze Długów, czy bank, firma pożyczkowa, operator telefoniczny lub jakakolwiek inna firma nie szukała o nas informacji. Zwłaszcza, że to nic nie kosztuje.
 • Ukradli konwojentowi 400 tysięcy złotych. Trwa obława

  Ukradli konwojentowi 400 tysięcy złotych. Trwa obława

  W Warszawie trwa obława na dwóch bandytów, którzy po południu ukradli konwojentowi 400 tysięcy złotych. Torbę z gotówką wyrwali pracownikowi kantoru wysiadającemu z samochodu przy ul. Słowackiego. Uciekli, mimo że konwojent oddał w ich kierunku kilka strzałów.
 • Łódzkie: Poszukiwania złodziei, którzy okradli bankomat

  Łódzkie: Poszukiwania złodziei, którzy okradli bankomat

  Policjanci poszukują złodziei, którzy doprowadzili do wybuchu w jednym z bankomatów w podłódzkim Andrespolu i ukradli z niego gotówkę. Według policji to pierwszy taki przypadek kradzieży na terenie województwa łódzkiego.
 • Ukradli wózek inwalidzki. Chcieli go sprzedać w punkcie skupu złomu

  Ukradli wózek inwalidzki. Chcieli go sprzedać w punkcie skupu złomu

  Policjanci z Oleśnicy zatrzymali dwóch mężczyzn, podejrzanych o kradzież m.in.: wózka inwalidzkiego, części motoryzacyjnych oraz innych drobnych przedmiotów o łącznej wartości ok. 3 tysięcy złotych. Przedmioty odzyskano i przekazano właścicielowi.

Filmy - Ukradli (1)

 • Ile kosztowała kampania billboardowa? B. Mazurek mówi 10 milionach, szefowie fundacji o 19

  Nie 19 a 10 milionów złotych miała kosztować kampania billboardowa "Sprawiedliwe Sądy", mająca przekonać opinię publiczną w kraju i za granicą o konieczności przeprowadzenia reformy sądownictwa w forsowanym przez PiS kształcie - poinformowała rzeczniczka PiS Beata Mazurek. Na sugestię dziennikarzy, że o kwocie niemal dwukrotnie wyższej mówił w miniony piątek (08.09) sam szef Polskiej Fundacji Narodowej, której powierzono przygotowanie kampanii, Mazurek odpowiedziała, że być może 10 milionów kosztowała tylko jej krajowa odsłona. - Wiceprezes fundacji powiedział, że ta kampania będzie kosztowała 10 milionów. Dobrze byłoby pytania w tej sprawie kierować do prezesa lub wiceprezesa fundacji. Ale to, o czym mówię, że kampania będzie kosztowała 10 milionów, to też jest prawdziwa informacja - dodała.