Tyson Fury

Synonimy:
Fury,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Tyson Fury (818)

 • Tyson Fury: Teraz numerem jeden jest Deontay Wilder

  Tyson Fury: Teraz numerem jeden jest Deontay Wilder

  Tyson Fury (25-0, 18 KO) rzadko chwali konkurencję. Zapytany jednak o najlepszego obecnie pięściarza wagi ciężkiej wskazał na Deontaya Wildera (39-0, 38 KO), mistrza świata federacji WBC.
 • Tyson Fury do rywali: Do zobaczenia w waszych koszmarach

  Tyson Fury do rywali: Do zobaczenia w waszych koszmarach

  Szykujący się do powrotu na ring Tyson Fury (25-0, 18 KO) wystosował ostrzeżenie do wszystkich czołowych zawodników wagi ciężkiej.
 • Tyson Fury chce w tym roku walczyć z Anthonym Joshuą

  Tyson Fury chce w tym roku walczyć z Anthonym Joshuą

  Tyson Fury (25-0, 18 KO) tym razem chyba nie blefuje, ponieważ osobiście skontaktował się z Anthonym Joshuą (20-0, 20 KO) w sprawie ich ewentualnej walki w tym roku. A po niespodziewanym ruchu Amira Khana, który związał się kontraktem promotorskim z Eddiem Hearnem, kibice zastanawiają się, czy Fury nie pójdzie przypadkiem w tym samym kierunku?
 • Tyson Fury chce wrócić na ring w kwietniu

  Tyson Fury chce wrócić na ring w kwietniu

  Tyson Fury (25-0, 18 KO) poinformował, że złoży dzisiaj wniosek o odzyskanie licencji bokserskiej, która umożliwi mu powrót na ring.
 • Anthony Joshua: Walka z Furym to wciąż fantastyka

  Anthony Joshua: Walka z Furym to wciąż fantastyka

  Kibice ostrzą sobie apetyt na walkę Anthony'ego Joshuy (20-0, 20 KO) z Tysonem Furym (25-0, 18 KO) na szczycie królewskiej kategorii. To może być wielki rok dla boksu zawodowego i wagi ciężkiej.
 • Zadowolony Tyson Fury: Waga leci w dół

  Zadowolony Tyson Fury: Waga leci w dół

  Tyson Fury (25-0, 18 KO) już na początku grudnia trenował, ale teraz wyjechał na obóz, który ma go przygotować do powrotu na ring. Były mistrz świata wagi ciężkiej tryska optymizmem i dobrym humorem.
 • Tyson Fury wyzwał na pojedynek Anthony'ego Joshuę

  Tyson Fury wyzwał na pojedynek Anthony'ego Joshuę

  - Wyzywam Anthony'ego Joshuę, aby walczył ze mną w mojej pierwszej walce po 2,5-rocznej przerwie - ogłosił brytyjski pięściarz wagi ciężkiej, były mistrz świata, Tyson Fury. Jego rodak Joshua już wcześniej stwierdził, że jest gotowy na takie starcie.
 • Tyson Fury przedstawił żądania. Co zrobi Anthony Joshua?

  Tyson Fury przedstawił żądania. Co zrobi Anthony Joshua?

  Tyson Fury (25-0, 18 KO) przedstawił część żądań, jakie musi spełnić zunifikowany mistrz IBF i WBA w wadze ciężkiej Anthony Joshua (20-0, 20 KO), jeśli chce się z nim zmierzyć.
 • Joshua: Piłka leży po stronie Fury'ego

  Joshua: Piłka leży po stronie Fury'ego

  - Moje cele pozostają wciąż te same i jestem gotów na "rock and rolla" z Furym. Piłka leży po jego stronie - mówi Anthony Joshua (20-0, 20 KO), mistrz świata wagi ciężkiej federacji WBA i IBF.
 • Promotor Joshuy: Walka z Furym możliwa pod koniec 2018 roku

  Promotor Joshuy: Walka z Furym możliwa pod koniec 2018 roku

  Niedawno mówiło się, że do walki Anthony'ego Joshuy (20-0, 20 KO) z Tysonem Furym (25-0, 18 KO) dojdzie latem 2018 roku, ale teraz promotor tego pierwszego jako bardziej realistyczny termin wskazuje końcówkę roku. Nie wyklucza również terminu nawet późniejszego.

Filmy - Tyson Fury (12)

 • Tyson Fury znów szokuje. Wideo

  Tyson Fury nie daje o sobie zapomnieć. Kontrowersyjny pięściarz, który od kilkunastu miesięcy zajmuje się wszystkim tylko nie zawodowym boksem, postanowił wyrazić opinię na temat sytuacji w swojej kategorii wagowej. Brytyjczyk jak zwykle nie owijał w bawełnę. - Waga ciężka jest g... warta. Tak zwani zabójcy walczą z leszczami, których nie znamy - napisał na Twitterze. Oprócz tego „Król Cyganów” celowo pomylił nazwisko Davida Haye’a nazywając go "David gay". Oczywiście chciał w ten sposób ubliżyć mu określając go jako osobę homoseksualną. Źródło: Foto Olimpik/x-news
 • Tyson Fury oddaje pasy mistrz świata!

  Brytyjski bokser Tyson Fury oddał pasy mistrza świata wagi ciężkiej federacji WBA i WBO. To efekt wykrycia w jego organizmie kokainy. Pytanie, kto powalczy teraz o tytuł mistrza świata. Możliwa jest walka Władymira Kliczki z Anthonym Joshuą.
 • Tyson Fury oddaje pasy mistrz świata!

  Brytyjski bokser Tyson Fury oddał pasy mistrza świata wagi ciężkiej federacji WBA i WBO. To efekt wykrycia w jego organizmie kokainy. Pytanie, kto powalczy teraz o tytuł mistrza świata. Możliwa jest walka Władymira Kliczki z Anthonym Joshuą.
 • Tyson Fury znów zakpił z Władimira Kliczki

  Tyson Fury znów zakpił z Władimira Kliczki. Brytyjczyk nie pojawił się na poniedziałkowej konferencji prasowej przed rewanżową walką obu bokserów, która ma się odbyć 29 października w Manchesterze. Na spotkanie z mediami 28-latek nie dotarł z powodu awarii samochodu i korków. - Nie mogę się już doczekać rewanżu z Furym. Powiem więcej, ta walka to nie tylko rewanż, ale i zemsta - stwierdził wyraźnie poirytowany Kliczko. Źródło: DE RTL TV/x-news