tu

Artykuły - Tu (298)

 • Jak oszukują w kopalniach - spowiedź górnika

  Jak oszukują w kopalniach - spowiedź górnika

  Tu oszustwa są na porządku dziennym. Nie mówi się o tym, bo ręka rękę myje - opowiada górnik, który przepracował pod ziemią 30 lat.
 • Daft Punk "Get Lucky": Szczęście ma tu niewiele do rzeczy

  Daft Punk "Get Lucky": Szczęście ma tu niewiele do rzeczy

  Na stronach Interii możecie przeczytać fragment książki "Daft Punk: Podróż do wnętrza piramidy", która ukazała się w Polsce nakładem wydawnictwa SQN. Wybrany przez nas rozdział opowiada o współpracy francuskiego duetu z Pharrellem Williamsem. To właśnie z tej współpracy narodził się największy przebój w karierze Daft Punk - "Get Lucky".
 • EBC nie ma już tu nic do zrobienia?

  EBC nie ma już tu nic do zrobienia?

  W ciągu dwóch najbliższych dni uwaga inwestorów jest skierowana na banki centralne. Ekonomiści spodziewają się, że po RPP i Europejski Bank Centralny (EBC) pozostawi stopy procentowe bez zmian.
 • Wielki spór w Radzie Polityki Pieniężnej

  Wielki spór w Radzie Polityki Pieniężnej

  - Deflacja pokazuje, że jest przestrzeń do dalszego obniżania stóp procentowych - ocenia prezes NBP i szef RPP Marek Belka. Członek RPP Andrzej Rzońca uważa coś wręcz przeciwnego - ostrzega przezd obniżką stóp. Bądź tu Polaku mądry...
 • Egipski relaks w Hurghadzie

  Egipski relaks w Hurghadzie

  Hurghada wyłania się, jak piękna oaza, z pustynnego piasku. Trudno uwierzyć, że jeszcze kilkadziesiąt lat temu była tu jedynie maleńka wioska rybacka. W krótkim czasie, dzięki potężnym inwestycjom, przemieniła się w najatrakcyjniejszy kurort Riwiery Morza Czerwonego.
 • Rynek mieszkaniowy w czeskiej stolicy

  Rynek mieszkaniowy w czeskiej stolicy

  Praga jest miastem znanym i lubianym przez naszych rodaków. Zwiedzając praskie uliczki i racząc się w jednej z knajpek ulubionym trunkiem Czechów z pewnością nie zaprzątamy sobie głowy kondycją tutejszego rynku mieszkaniowego. A dzieje się tu całkiem sporo.
 • Juno Temple: Dziewczyna, której tu nie ma

  Juno Temple: Dziewczyna, której tu nie ma

  W horrorze "Rogi" Juno Temple przypadła w udziale nietypowa rola. Merrin, jej bohaterka, nie żyje. Została zamordowana, a przed śmiercią zgwałcona. Po tym tragicznym wydarzeniu chłopak Merrin, Ig Perrish (Daniel Radcliffe), zostaje uznany za głównego podejrzanego w sprawie. Wszyscy w jego rodzinnym miasteczku zwracają się przeciwko niemu - nie wyłączając jego najbliższych.
 • Zawarcie listu intencyjnego z TU Zdrowie S.A.