trasa koncertowa

Artykuły - Trasa koncertowa (2)

Filmy - Trasa koncertowa (8)

 • Sekret Rudimental - spanie w samolocie

  Muzycy Rudimental w rozmowie z INTERIA.PL przyznają, że trasa koncertowa to bardzo wyczerpujące zajęcie.
 • Doda wznawia trasę koncertową

  Po trasie koncertowej „Fly High Tour” oraz wydaniu DVD z zapisem koncertu we wrocławskiej Hali Stulecia, Dorota Rabczewska postanowiła ponownie wyruszyć ze swoim show w tournée po Polsce. Pierwszy koncert odbędzie się pod koniec maja. Doda zamierza wydać także nowy singiel. Postępy ze studia nagraniowego wokalista na bieżąco wrzuca na swój profil na Instagramie.
 • Krzysztof Krawczyk o 50-leciu swojej działalności

  Krzysztof Krawczyk w minionym roku obchodził 50-lecie działalności na scenie. Kariera ta, rozpoczęta w 1963 roku z zespołem Trubadurzy, związana jest z mnóstwem ważnych wydarzeń z życia artysty. Piosenkarz postanowił uczcić pół wieku działalności artystycznej specjalną trasą koncertową oraz wydaniem nowej płyty. – Mam w repertuarze dobre, chwytliwe piosenki i myślę, że trasa koncertowa, która już liczy prawie 10 koncertów, przeciągnie się na przyszły rok. Mój jubileusz jest więc w praktyce trochę przedłużony – mówi gwiazdor.
 • Gruby Brzuch w podróży

  GrubSon i BRK, twórcy albumu "Gruby Brzuch", jeżdżą po kraju w ramach wiosennej trasy Sizeer Music on Tour. Artyści odwiedzili już ponad połowę spośród piętnastu miast przewidzianych na koncertowym szlaku, a ich podróże i występy dla blisko 6-tysięcznej publiczności zostały zarejestrowane okiem wszechobecnej kamery.