trasa koncertowa

Artykuły - Trasa koncertowa (2)

Filmy - Trasa koncertowa (6)

 • Krzysztof Krawczyk o 50-leciu swojej działalności

  Krzysztof Krawczyk w minionym roku obchodził 50-lecie działalności na scenie. Kariera ta, rozpoczęta w 1963 roku z zespołem Trubadurzy, związana jest z mnóstwem ważnych wydarzeń z życia artysty. Piosenkarz postanowił uczcić pół wieku działalności artystycznej specjalną trasą koncertową oraz wydaniem nowej płyty. – Mam w repertuarze dobre, chwytliwe piosenki i myślę, że trasa koncertowa, która już liczy prawie 10 koncertów, przeciągnie się na przyszły rok. Mój jubileusz jest więc w praktyce trochę przedłużony – mówi gwiazdor.
 • Gruby Brzuch w podróży

  GrubSon i BRK, twórcy albumu "Gruby Brzuch", jeżdżą po kraju w ramach wiosennej trasy Sizeer Music on Tour. Artyści odwiedzili już ponad połowę spośród piętnastu miast przewidzianych na koncertowym szlaku, a ich podróże i występy dla blisko 6-tysięcznej publiczności zostały zarejestrowane okiem wszechobecnej kamery.
 • Candy Girl chce podbić Chiny!

  Nową płytę wydam jeszcze w tym roku - zapowiada Candy Girl. Piosenkarka zdradza, że na początku listopada wyjeżdża razem z zespołem kręcić klip na Malcie. Zapowiada również swoją pięciomiesięczną trasę koncertową po Chinach.
 • Madonna o koncertach i życiu prywatnym

  Madonna opowiedziała Piotrowi Metzowi o swojej trasie koncertowej. Zdradziła także, że korzysta z porad stylistycznych swojej córki (Dzień Dobry TVN/x-news).