Toyota

Synonimy:
samochody Toyota,
Inne znaczenia:
Toyota (producent samochodów ) ,

Artykuły - Toyota (296)

 • Latający samochód na igrzyskach w Tokio?

  Latający samochód na igrzyskach w Tokio?

  Japoński gigant motoryzacyjny Toyota zainwestował w latający samochód Skydrive, który ma zapalić znicz olimpijski w Tokio w 2020 roku.
 • Toyota wykorzysta sztuczną inteligencję firmy Nvidia

  Toyota wykorzysta sztuczną inteligencję firmy Nvidia

  Toyota Motor Corporation i Nvidia Corporation nawiązały partnerstwo, w ramach którego japoński producent samochodów zaadaptuje platformę sztucznej inteligencji Drive PX firmy Nvidia do prac nad samoprowadzącymi się pojazdami.
 • Toyota opracowała robotyczną ortezę nogi do rehabilitacji

  Toyota opracowała robotyczną ortezę nogi do rehabilitacji

  W ramach programu badawczego Partner Robot Toyota opracowała już roboty wyręczające osoby chore w codziennych czynnościach, a teraz wprowadza na rynek robotyczną ortezę (aparat ortopedyczny stabilizujący stawy lub odcinek ciała) do rehabilitacji.
 • Będą potężne inwestycje Toyoty w USA

  Będą potężne inwestycje Toyoty w USA

  Toyota zainwestuje 10 mld dol. w Stanach Zjednoczonych - podała agencja Kyodo.
 • Toyota wraca do rajdów. Jak radzi sobie nowa Yaris WRC?

  Toyota wraca do rajdów. Jak radzi sobie nowa Yaris WRC?

  W styczniu ubiegłego roku Toyota ogłosiła, że po niemal dwóch dekadach rozłąki fabryczny zespół japońskiego producenta wróci na trasy rajdów. Producent, który ma na swoim koncie trzy tytuły Mistrza Świata, wystawi do rywalizacji model Yaris WRC.
 • Ale wpadka. Pasażerowie mogą wypaść w czasie jazdy!

  Ale wpadka. Pasażerowie mogą wypaść w czasie jazdy!

  Wizerunkowa wpadka Toyoty za Oceanem. Japończycy ogłosili właśnie akcję serwisową obejmującą swoim zasięgiem aż 744 tys. pojazdów. Chodzi o rodzinnego minivana - Toyotę Sienna - z której, przynajmniej teoretycznie, pasażerowie wypaść mogą w czasie jazdy!
 • Wewnętrzna firma Toyoty zajmie się autami elektrycznymi

  Wewnętrzna firma Toyoty zajmie się autami elektrycznymi

  Toyota ogłosiła, że tworzy wewnętrzną firmę, która w przyspieszony i innowacyjny sposób zacznie prace nad samochodami elektrycznymi. Niedawno japońska firma, która nie ma takiego auta w ofercie, przyznała, że potrzebuje elektrycznych pojazdów.
 • Rdza w 12-letnim aucie? W USA to skandal!

  Rdza w 12-letnim aucie? W USA to skandal!

  Samochody japońskich marek słyną z niewielkiej usterkowości ale ich wspólną cechą jest słaby poziom zabezpieczenia antykorozyjnego. Wkrótce może się to jednak zmienić...
 • Toyota zamierza rozwijać samochody elektryczne

  Toyota zamierza rozwijać samochody elektryczne

  Toyota rozważa wejście na rynek samochodów elektrycznych i rozpoczęcie produkcji tego typu pojazdów do 2020 roku - poinformowała w poniedziałek agencja prasowa Kyodo powołując się na źródła wewnątrz firmy.
 • 5,8 mln Toyot do naprawy. Znów winne poduszki powietrzne

  5,8 mln Toyot do naprawy. Znów winne poduszki powietrzne

  Toyota poinformowała o kolejnej akcji serwisowej dotyczącej wadliwych poduszek powietrznych dostarczanych przez firmę Takata. W skali świata na przymusową naprawę wezwanych zostanie aż 5,8 mln samochodów.

Filmy - Toyota (9)

 • Kierowca toyoty wbił się na pas przed złym samochodem

  Sytuacja miała miejsce w Kalifornii. Kierowca Toyoty wjechał na pas przed samochód w dość niebezpieczny sposób. Kara szybko go spotkała.
 • Co za niefortunny wypadek!

  Cóż za niefortunny wypadek! Kobieta, prowadząca białą Toyotę, próbowała wykonać manewr cofania. Niestety, trochę źle oszacowała odległość i w konsekwencji samochód wylądował w przejściu, prowadzącym do... metra. Na miejscu szybko zjawili się strażacy, którzy opanowali sytuację i wyciągnęli kobietę z wozu. Ostatecznie nikomu nic się nie stało.
 • GT86. Najładniejsza Toyota świata?

  Toyota stworzyła limitowaną wersję specjalną modelu GT86. W Europie dostępne są tylko 183 takie samochody, z czego 10 w Polsce. Zobacz jak prezentuje sie na naszym filmie.
 • Toyota Yaris Hybrid R

  Hybrid R to prototyp Toyoty, który udowadnia, że samochód o napędzie hybrydowym może mieć sportowy charakter.