tornado

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Tornado (Film (2004)[Nature Unleashed: Tornado] Reż.Alain Jakubowicz) ,

Artykuły - Tornado (156)

Filmy - Tornado (21)

 • Bliskie spotkanie z tornadem

  Bliżej tornada już nie dało się być. Dramatyczne nagranie z serca wichury zrealizowało dwóch mieszkańców hrabstwa McKenzie. Podczas przejścia leja kondensacyjnego przez Watford City rannych zostało dziewięć osób. (STORYFUL/x-news)
 • Spektakularne nagranie trąby powietrznej

  Alberta, Kanada. Mieszkanka prowincji Alberta w Kanadzie nagrała spektakularne zdjęcia trąby powietrznej, które pojawiło się w okolicy miasta Three Hills. Jak relacjonowała, tornado przemieszczało się raczej wolno, dlatego nie odczuwała niebezpieczeństwa i postanowiła je nagrać. Według wstępnych ustaleń tornado nie wyrządziło zbyt wielu szkód. UWAGA! Ze względu na przepisy licencyjne materiał dostępny tylko na terytorium Polski.
 • Zarejestrował olbrzymie tornado!

  Kansas, Stany Zjednoczone. Szereg trąb powietrznych nawiedził Kansas 24 maja. Tropiciele groźnych zjawisk atmosferycznych postanowili przyjrzeć się z bliska jednemu z nich, które przeszło przez Dodge City. Wideo ukazuje niesamowitą potęgę i siłę natury. (SOTRYFUL/x-news) UWAGA! Ze względu na przepisy licencyjne materiał dostępny tylko na terytorium Polski.
 • Potężne tornado w USA. Niesamowite nagranie

  Mieszkańcowi New Hope w amerykańskim Mississippi udało się nagrać potężne tornado, które przeszło nad tym regionem. Tornado uderzyło w momencie, gdy mężczyzna próbował dostać się do piwnicy pobliskiego domu.