Tomasz Majewski

Artykuły - Tomasz Majewski (778)

 • Memoriał Lokajskiego reaktywowany po latach

  Memoriał Eugeniusza Lokajskiego to połączenie sportu i historii - podkreślił Tomasz Majewski, inicjator reaktywowania zawodów. Te, po latach przerwy, odbędą się w niedzielę na stadionie warszawskiej AWF. W programie jest kilka konkurencji dla młodych lekkoatletów.
 • Memoriał Kamili Skolimowskiej. Medaliści igrzysk na wyciągnięcie ręki

  Memoriał Kamili Skolimowskiej. Medaliści igrzysk na wyciągnięcie ręki

  Medaliści igrzysk w Rio de Janeiro Anita Włodarczyk, Piotr Małachowski i Wojciech Nowicki oraz dwukrotny mistrz świata Paweł Fajdek będą na wyciągnięcie ręki kibiców w sobotę we Władysławowie w trakcie Festiwalu Rzutów im. Kamili Skolimowskiej.
 • Tomasz Majewski krytykuje pomysł "multimistrzostw": Dla mnie to głupota

  Tomasz Majewski krytykuje pomysł "multimistrzostw": Dla mnie to głupota

  Multimistrzostwa Europy w Polsce? Polska w 2022 roku może gościć multidyscyplinarny czempionat Starego Kontynentu, którego pierwsza edycja odbędzie się w sierpniu przyszłego roku w Berlinie oraz Glasgow. - Jak dla mnie to głupota - przekonuje w rozmowie z Interią Tomasz Majewski, dwukrotny mistrz olimpijski w pchnięciu kulą, a obecnie wiceprezes w Polskim Związku Lekkiej Atletyki ds. międzynarodowych.
 • Orlen Warsaw Marathon&Games. Plejada gwiazd w stolicy

  Orlen Warsaw Marathon&Games. Plejada gwiazd w stolicy

  Znamy już pierwsze nazwiska gwiazd, które zobaczymy w trakcie Narodowego Święta Sportu w Warszawie (22-23 kwietnia). W Orlen Warsaw Marathonie wystąpi ubiegłoroczny triumfator Artur Kozłowski, a także mocny Ukrainiec Dmitrij Baranowski. Plejadę polskich gwiazd lekkiej atletyki z Anitą Włodarczyk na czele zobaczymy podczas Orlen Warsaw Games.
 • Lekkoatletyczne HME. Konrad Bukowiecki śladami Tomasza Majewskiego

  Lekkoatletyczne HME. Konrad Bukowiecki śladami Tomasza Majewskiego

  Kulomiot Konrad Bukowiecki szlifuje w Katarze formę przed lekkoatletycznymi halowymi mistrzostwami Europy w Belgradzie (3-5 marca). Tam do ważnych startów przygotowywał się również jego utytułowany poprzednik - dwukrotny mistrz olimpijski Tomasz Majewski.
 • Tomasz Majewski w żałobie. Nie żyje brat mistrza olimpijskiego

  Tomasz Majewski w żałobie. Nie żyje brat mistrza olimpijskiego

  Dwukrotny mistrz olimpijski w pchnięciu kulą, 35-letni Tomasz Majewski, przeżywa wielki dramat. W wyniku obrażeń, w następstwie wypadku drogowego, zmarł brat niedawno emerytowanego lekkoatlety, Wiesław Majewski.
 • Tomasz Majewski: Brałem dużo odżywek, bo musiałem przeżyć

  Tomasz Majewski: Brałem dużo odżywek, bo musiałem przeżyć

  - Niestety, sport wyczynowy jest taką dyscypliną, że trzeba pomagać swojemu organizmowi w taki sposób, jak tylko się da, żeby przeżyć trening. Brałem dużo różnych odżywek, bo po prostu musiałem - zdradza w ostatniej, czwartej części rozmowy z Interią Tomasz Majewski, dwukrotny mistrz olimpijski w pchnięciu kulą, który po zakończeniu kariery został wiceprezesem w Polskim Związku Lekkiej Atletyki ds. międzynarodowych.
 • Tomasz Majewski o nowym cyklu zawodów Orlen Mityng Tour

  Tomasz Majewski o nowym cyklu zawodów Orlen Mityng Tour

  - Czeka nas w lutym potężna dawka emocji lekkoatletycznych - zapowiedział na konferencji prasowej w Warszawie wiceprezes PZLA Tomasz Majewski.
 • Tomasz Majewski: Trzeba surowo karać dopingowiczów, bez taryfy ulgowej

  Tomasz Majewski: Trzeba surowo karać dopingowiczów, bez taryfy ulgowej

  - Problem dopingu będzie istniał zawsze. Można tylko się cieszyć, że wzrasta skuteczność walki i po latach dopingowicze nie mogą spać spokojnie – mówi w trzeciej części rozmowy z Interią Tomasz Majewski, świeżo emerytowany dwukrotny mistrz olimpijski w pchnięciu kulą, a obecnie wiceprezes Polskiego Związku Lekkiej Atletyki. Słynny kulomiot przy okazji przywołuje wpadkę dopingową Białorusina Andreja Michniewicza, dzięki czemu złoty medal mistrzostw Europy trafił w ręce Polaka.
 • ​Tomasz Majewski: To efekt lat zaniedbań. Bez tego nie będziemy potęgą

  ​Tomasz Majewski: To efekt lat zaniedbań. Bez tego nie będziemy potęgą

  - Młody lekkoatleta powinien mieć jasną perspektywę. Czyli wiedzieć, że jeśli będzie ciężko trenował, to może osiągać sukcesy, a wysokie wyniki pozwolą mu na dobre życie. Wizja nagrody jest bardzo ważna i musi być w każdym sporcie - przekonuje w drugiej części rozmowy z Interią Tomasz Majewski, dwukrotny mistrz olimpijski w pchnięciu kulą, a obecnie wiceprezes PZLA.

Filmy - Tomasz Majewski (10)