Tomas Berdych

Artykuły - Tomas Berdych (316)

Filmy - Tomas Berdych (3)

  • Łzy Radwańskiej po porażce we Francji

    Łzy Radwańskiej po porażce z Anniką Beck w I rundzie Rolanda Garrosa. Agnieszka Radwańska, na konferencji po meczu z Beck miała jeszcze łzy w oczach. - Część sezonu rozgrywana na kortach ziemnych nie jest moją ulubioną. I wygląda na to, że to się wcale nie poprawi, wbrew temu, że staramy się robić wszystko, aby to zmienić. Nie pozostaje mi nic innego, jak zapomnieć o tej porażce i skoncentrować się na nawierzchni trawiastej - powiedziała Polka. Po Agnieszce wypowiedział się Czech Tomasz Berdych, który odprawił w I rundzie Japończyka Yoshihito Nishiokę 6-0, 7-5, 6-03. – Moje główne zadanie, to koncentrowanie się na każdy następnym meczu. Staram się pokazywać na co mnie stać w każdym zagraniu. Zarówno fizycznie, jak i mentalnie czuję się silny i to najlepszy początek turnieju, jaki mogłem sobie wymarzyć – powiedział Czech.
  • Narzeczona Murraya zwyzywała Berdycha

    Wzajemne docinki i wulgarne odzywki z ust kobiety. Półfinał Australian Open nieco nadszarpnął wizerunek tenisa jako sportu dystyngowanego. Andy Murray pokonał Tomasa Berdycha, a na korcie i trybunach iskrzyło. Kamery wychwyciły narzeczoną Szkota Kim Sears, która dopingowała go, mocno przy tym klnąc. - W ferworze walki tak się zdarza - tłumaczył zachowanie partnerki 27-letni Murray. Więcej klasy zachowała Ester Satorova, modelka i dziewczyna Berdycha. Do poziomu Sears dostosowała się amerykańska telewizja transmitująca spotkanie. Realizatorzy postanowili oszacować wartość zaręczynowych pierścionków obu pań.
  • Australian Open: dzień trzeci

    Zobacz, jak spisali się Tomas Berdych, Serena Williams, Li Na, Novak Djokovic i Sam Stosur w trzecim dniu Australian Open.