tom cruise

Artykuły - Tom cruise (89)

 • Brad Pitt kontra Tom Cruise

  Brad Pitt kontra Tom Cruise

  Dwie dekady po "Wywiadzie z wampirem" Brad Pitt i Tom Cruise ponownie zagrają razem w filmie. "Go Like Hell" to nowa produkcja wytwórni 20th Century Fox.
 • Cruise chce grać z Nicholsonem!

  Cruise chce grać z Nicholsonem!

  Tom Cruise naciska na producentów z wytwórni Warner Bros Pictures, aby w komedii "El Presidente" zagrał Jack Nicholson. Byłoby to ich kolejne spotkanie na planie filmowym, po wspólnej produkcji "Ludzie honoru".
 • Tom Cruise w tej roli już po raz piąty

  Tom Cruise w tej roli już po raz piąty

  Tom Cruise znów spotka się na planie z Christopherem McQuarrie, reżyserem filmu "Jack Reacher: Jednym strzałem". Tym razem ich celem będzie zrealizowanie piątej części "Mission: Impossible".
 • Wspomina romans z Tomem Cruisem

  Wspomina romans z Tomem Cruisem

  Amerykańska piosenkarka i aktorka Cher znana jest nie tylko z przebojowych piosenek i filmów, ale także z licznych romansów. Gwiazda spotykała się m.in. z Tomem Cruisem, którego do dziś wspomina z czułością.
 • Gwiazdy na czerwonej sofie

  Gwiazdy na czerwonej sofie

  Tom Cruise, Olga Kurylenko i Gerard Butler będą gośćmi pierwszego odcinka nowej serii programu "Graham Norton Show". Dwa tygodnie po brytyjskiej premierze, show wraca na polskie ekrany - będzie można go obejrzeć w BBC Entertainment.
 • Tom Cruise w kolejnym filmie s-f

  Tom Cruise w kolejnym filmie s-f

  Po sukcesie "Niepamięci", która już w najbliższy piątek, 19 kwietnia, wejdzie do polskich kin, Tom Cruise postanowił pozostać w konwencji science-fiction. Tym razem aktor pojawi się w ekranizacji powieści Chohei Kambayashiego "Yukikaze".
 • Tom Cruise u Guya Ritchiego?

  Tom Cruise u Guya Ritchiego?

  Tom Cruise ("Niepamięć") będzie gwiazdą kinowej wersji słynnego telewizyjnego serialu z lat 60. "The Man from U.N.C.L.E.". Na fotelu reżysera zasiądzie brytyjski twórca Guy Ritchie ("Sherlock Holmes").
 • Tom Cruise: Troskliwy na planie

  Tom Cruise: Troskliwy na planie

  Brytyjska aktorka Andrea Riseborough, która zagrała u boku Toma Cruise'a w produkcji s-f "Niepamięć", wyznała, że hollywoodzki gwiazdor był na planie "bardzo troskliwy i oddany". Polska premiera filmu ma odbyć się w kwietniu.
 • Tom Cruise wraca do s-f

  Tom Cruise wraca do s-f

  Tom Cruise chyba zagustował w produkcjach science-fiction. Po udziale w takich filmach, jak "Wojna światów" i "Raport mniejszości", hollywoodzki aktor chce wystąpić w projekcie "Our Name is Adam".

Zdjęcia - Tom cruise (1)

 • Rozrywka
  Usher świętował swoje urodziny podczas kolacji z Tomem Cruisem i reżyserem Ridleyem Scottem

Filmy - Tom cruise (5)

 • "Niepamięć"

  Przyszłość. Ludzie żyją w chmurach ze względu na napromieniowanie Ziemi. Jack (Tom Cruise) znajduje w rozbitym statku kobietę...
 • "Jack Reacher: Jednym strzałem"

  Dowody przeciwko mordercy Jamesowi Barrowi są niepodważalne. Jednak oskarżony nie chce rozmawiać z adwokatem, a jedynie z tajemniczym Jackiem Reacherem. Jest to o tyle dziwne, że to właśnie jego zeznania mogą dodatkowo obciążyć Jamesa...
 • "Jack Reacher. Jednym strzałem"

  Dowody przeciwko mordercy Jamesowi Barrowi są niepodważalne. Jednak oskarżony nie chce rozmawiać z adwokatem, a jedynie z tajemniczym Jackiem Reacherem. Jest to bardzo dziwne, gdyż właśnie jego zeznania mogą dodatkowo obciążyć Jamesa...
 • Być jak Tom Cruise

  Aktor Rafał Cieszyński o historii pewnej kurtki, dzięki której chciał się upodobnić do swojego idola - Toma Cruise'a w filmie "Top Gun".