The Voice Of Poland

Artykuły - The Voice Of Poland (747)

Zdjęcia - The Voice Of Poland (132)

 • Rozrywka
  "Chciałabym spotkać głosy szczególne. Nie chodzi mi tylko o umiejętności czy wykształcenie muzyczne. Interesuje mnie prawda" – mówi Edyta Górniak, która ma być głównym magnesem trzeciej edycji - fot. Radosław Nawrocki
 • Rozrywka
  Po raz drugi pojawią się za to Baron i Tomson z grupy Afromental... - fot. Radosław Nawrocki
 • Rozrywka
  Na początku września 2013 r. rusza trzecia edycja muzycznego show TVP - "The Voice of Poland" - fot. Krzysztof Jarosz
 • Rozrywka
  W składzie jury zaszły dwie zmiany: nową twarzą jest Edyta Górniak... - fot. Radosław Nawrocki

Filmy - The Voice Of Poland (58)

 • Maria Sadowska: W tej edycji „The Voice of Poland” zdarzyło mi się zapłakać, zwariować i szaleć

  W 6. edycji programu „The Voice of Poland” jurorami będą: Edyta Górniak, Andrzej Piaseczny, Tomson i Baron oraz ponownie Maria Sadowska. Wokalistka jest bardzo zadowolona ze składu jurorskiego i przyznaje, że wszyscy świetnie się bawili na planie programu. Ona sama, po przerwie, pełna jest nowej energii, którą chętnie przekaże uczestnikom muzycznego talent show. Zapewnia też, że w najnowszej edycji programu nie zabraknie emocji. – Zdarzało mi się w tej edycji zapłakać, zwariować i szaleć. Walczyłam jak lew o każdą osobę z mojej drużyny. Mam w swojej grupie kilka genialnych osób i cieszę się, że zostały zmienione reguły programu, że pozwolono nam wziąć do drużyny więcej osób. To jest piękne, bo pokazuje, że nie kieruje nami cynizm telewizyjny, tylko że naprawdę chcemy tym ludziom pomóc, chcemy ich pokazać – mówi Maria Sadowska.
 • Margaret: Odrzuciłam propozycję bycia jurorem w „The Voice of Poland”

  Margaret zaprzecza medialnym doniesieniom, że zastąpi Edytę Górniak w fotelu jurorskim w nowej edycji „The Voice of Poland”. Piosenkarka dostała wprawdzie taką propozycję, jednak odrzuciła ją, gdyż nie czuje się jeszcze na tyle kompetentna, by oceniać innych. – Jestem tu od niedawna, nie dałabym rady - przyznaje wokalistka. O tym, że Margaret zostanie nowym jurorem „The Voice of Poland” media spekulowały od tygodni. Wokalistka do tej pory nie odnosiła się do tych informacji. - Padła taka propozycja, to prawda - przyznaje. - Natomiast bycie trenerem to dla mnie jeszcze za wcześnie. Za mało się znam i powinnam skupić się na robieniu muzyki niż na zasiadaniu i osądzaniu innych. Jestem na początku kariery, dopiero wydałam płytę, więc w tym roku sobie odpuszczę. Natomiast to jest bardzo nobilitujące, że ktoś mi zaufał, pomyślał, że ta dziewczyna da radę - opowiada wokalistka.
 • Kto zastąpi Marikę w "The Voice Of Poland"?

  - Hubera Urbańskiego nie będzie, ale na moje miejsce wraca Magda Mielcarz - zwierzyła się w rozmowie z Interia.pl Marika, była prowadząca "The Voice of Poland". Artystka zapowiedziała też nadejście nowego albumu, nad którym właśnie pracuje.
 • Natalia Sikora przygotowuje się do wydania książki

  Wokalistka Natalia Sikora z gronem najbliższych znajomych pracuje nad swoją debiutancką książką. Publikacja powstaje pod roboczym tytułem „SOSZ – Specjaliści Od Siania Zamętu” i będzie zawierać wspomnienia, anegdoty i zabawne historie z życia grupy przyjaciół. Jedne były spisywane na kartce papieru w podróży lub na serwetce w restauracji, inne – nagrywane na dyktafon. Finalistka „The Voice of Poland” zapewnia, że w książce nie zabraknie również pikantnych historii. Na razie nie wiadomo, kiedy wydawnictwo trafi do księgarń.