The Voice Of Poland

Artykuły - The Voice Of Poland (14)

Zdjęcia - The Voice Of Poland (0)

 • Rozrywka
  "Chciałabym spotkać głosy szczególne. Nie chodzi mi tylko o umiejętności czy wykształcenie muzyczne. Interesuje mnie prawda" – mówi Edyta Górniak, która ma być głównym magnesem trzeciej edycji - fot. Radosław Nawrocki
 • Rozrywka
  Po raz drugi pojawią się za to Baron i Tomson z grupy Afromental... - fot. Radosław Nawrocki
 • Rozrywka
  Na początku września 2013 r. rusza trzecia edycja muzycznego show TVP - "The Voice of Poland" - fot. Krzysztof Jarosz
 • Rozrywka
  ... i Maria Sadowska - fot. Radosław Nawrocki
 • Rozrywka
  W składzie jury zaszły dwie zmiany: nową twarzą jest Edyta Górniak... - fot. Radosław Nawrocki
 • Rozrywka
  Uczestnicy nagrywanego właśnie etapu "Przesłuchań w ciemno" (druga od lewej Marika, współprawodząca program) - fot. Krzysztof Jarosz

Filmy - The Voice Of Poland (59)

 • Kto zastąpi Marikę w "The Voice Of Poland"?

  - Hubera Urbańskiego nie będzie, ale na moje miejsce wraca Magda Mielcarz - zwierzyła się w rozmowie z Interia.pl Marika, była prowadząca "The Voice of Poland". Artystka zapowiedziała też nadejście nowego albumu, nad którym właśnie pracuje.
 • Natalia Sikora przygotowuje się do wydania książki

  Wokalistka Natalia Sikora z gronem najbliższych znajomych pracuje nad swoją debiutancką książką. Publikacja powstaje pod roboczym tytułem „SOSZ – Specjaliści Od Siania Zamętu” i będzie zawierać wspomnienia, anegdoty i zabawne historie z życia grupy przyjaciół. Jedne były spisywane na kartce papieru w podróży lub na serwetce w restauracji, inne – nagrywane na dyktafon. Finalistka „The Voice of Poland” zapewnia, że w książce nie zabraknie również pikantnych historii. Na razie nie wiadomo, kiedy wydawnictwo trafi do księgarń.
 • Marika dowiedziała się, że jest w ciąży

  Piosenkarka i prowadząca program „The Voice of Poland” w TVP ostatnio dowiedziała się od osób, z którymi współpracuje, że pojawiły się plotki o jej rzekomej ciąży. Marika zaprzecza tym informacjom i podkreśla, że nie chce, aby jej życie prywatne było omawiane publicznie. – Proszę państwa, rozumiem, że to już jest ten moment, ale na razie to nieprawda – deklaruje artystka.
 • Maria Sadowska: Ziółko ma szansę na karierę za granicą

  Zagraniczni twórcy show "The Voice of Poland" uważają, że Mateusz Ziółko to jeden z najlepszych głosów wśród europejskich edycji – mówi Maria Sadowska. Trenerka zwycięzcy zdradza też, że dalej będzie z nim współpracować – śpiewać i pisać dla niego teksty.