The Voice Of Poland

Artykuły - The Voice Of Poland (741)

Zdjęcia - The Voice Of Poland (132)

 • Rozrywka
  "Chciałabym spotkać głosy szczególne. Nie chodzi mi tylko o umiejętności czy wykształcenie muzyczne. Interesuje mnie prawda" – mówi Edyta Górniak, która ma być głównym magnesem trzeciej edycji - fot. Radosław Nawrocki
 • Rozrywka
  Po raz drugi pojawią się za to Baron i Tomson z grupy Afromental... - fot. Radosław Nawrocki
 • Rozrywka
  Na początku września 2013 r. rusza trzecia edycja muzycznego show TVP - "The Voice of Poland" - fot. Krzysztof Jarosz
 • Rozrywka
  W składzie jury zaszły dwie zmiany: nową twarzą jest Edyta Górniak... - fot. Radosław Nawrocki

Filmy - The Voice Of Poland (57)

 • Margaret: Odrzuciłam propozycję bycia jurorem w „The Voice of Poland”

  Margaret zaprzecza medialnym doniesieniom, że zastąpi Edytę Górniak w fotelu jurorskim w nowej edycji „The Voice of Poland”. Piosenkarka dostała wprawdzie taką propozycję, jednak odrzuciła ją, gdyż nie czuje się jeszcze na tyle kompetentna, by oceniać innych. – Jestem tu od niedawna, nie dałabym rady - przyznaje wokalistka. O tym, że Margaret zostanie nowym jurorem „The Voice of Poland” media spekulowały od tygodni. Wokalistka do tej pory nie odnosiła się do tych informacji. - Padła taka propozycja, to prawda - przyznaje. - Natomiast bycie trenerem to dla mnie jeszcze za wcześnie. Za mało się znam i powinnam skupić się na robieniu muzyki niż na zasiadaniu i osądzaniu innych. Jestem na początku kariery, dopiero wydałam płytę, więc w tym roku sobie odpuszczę. Natomiast to jest bardzo nobilitujące, że ktoś mi zaufał, pomyślał, że ta dziewczyna da radę - opowiada wokalistka.
 • Kto zastąpi Marikę w "The Voice Of Poland"?

  - Hubera Urbańskiego nie będzie, ale na moje miejsce wraca Magda Mielcarz - zwierzyła się w rozmowie z Interia.pl Marika, była prowadząca "The Voice of Poland". Artystka zapowiedziała też nadejście nowego albumu, nad którym właśnie pracuje.
 • Natalia Sikora przygotowuje się do wydania książki

  Wokalistka Natalia Sikora z gronem najbliższych znajomych pracuje nad swoją debiutancką książką. Publikacja powstaje pod roboczym tytułem „SOSZ – Specjaliści Od Siania Zamętu” i będzie zawierać wspomnienia, anegdoty i zabawne historie z życia grupy przyjaciół. Jedne były spisywane na kartce papieru w podróży lub na serwetce w restauracji, inne – nagrywane na dyktafon. Finalistka „The Voice of Poland” zapewnia, że w książce nie zabraknie również pikantnych historii. Na razie nie wiadomo, kiedy wydawnictwo trafi do księgarń.
 • Marika dowiedziała się, że jest w ciąży

  Piosenkarka i prowadząca program „The Voice of Poland” w TVP ostatnio dowiedziała się od osób, z którymi współpracuje, że pojawiły się plotki o jej rzekomej ciąży. Marika zaprzecza tym informacjom i podkreśla, że nie chce, aby jej życie prywatne było omawiane publicznie. – Proszę państwa, rozumiem, że to już jest ten moment, ale na razie to nieprawda – deklaruje artystka.