test

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
test ,

Artykuły - Test (232)

 • Skoda. Magda tym razem postanowiła nie zdradzać, jaki model testuje

  Skoda. Magda tym razem postanowiła nie zdradzać, jaki model testuje

  Ponieważ zdarzało mi się już pisać o samochodach tej marki - i to nie zawsze pochlebne rzeczy - tym razem postanowiłam nie zdradzać, jaki model testuję. Może spróbujecie zgadnąć?
 • Volvo S90 i V90 - szwedzka ofensywa

  Volvo S90 i V90 - szwedzka ofensywa

  Szwedzi chcą mocno zamieszać w klasie wyższej, swoimi modelami powstałymi na zupełnie nowej platformie SPA. Pierwszym z nich był SUV XC90, a teraz przyszedł czas na sedana oraz kombi - S90 i V90.
 • Test Faceta: Słuchawki Plantronics BackBeat GO 3

  Test Faceta: Słuchawki Plantronics BackBeat GO 3

  Czy bezprzewodowe "pchełki" mogą brzmieć równie dobrze jak te na kablu? W nasze ręce wpadły słuchawki bluetooth Plantronics BackBeat GO3, dzięki którym mogliśmy to sprawdzić.
 • Suzuki Baleno 1.2 DualJet - zbyt "gadżeciarskie"?

  Suzuki Baleno 1.2 DualJet - zbyt "gadżeciarskie"?

  Nowe Suzuki Baleno powstało z myślą o rynku indyjskim, ale nie pozostaje bez szans także w Europie. Producent promuje go jako reprezentanta segmentu B, który pod względem wymiarów wnętrza zbliżył się do klasy kompaktowej.
 • Innowacyjny test na gruźlicę

  Innowacyjny test na gruźlicę

  Gruźlica to wciąż poważny problem, szczególnie w krajach rozwijających się. Opracowano innowacyjny test, który pomoże się uporać z tą chorobą.
 • Subaru Levorg 1.6 GT - test

  Subaru Levorg 1.6 GT - test

  Subaru wyrobiło sobie pozycję eksperta w dziedzinie napędów 4x4. Jazda Levorgiem po ośnieżonych drogach Norwegii tę opinię potwierdza.
 • Mitsubishi L200 - bardziej do jazdy, niż do pracy

  Mitsubishi L200 - bardziej do jazdy, niż do pracy

  Nowa generacja Mitsubishi L200 jest w pewnym sensie zaskakująca. Jej funkcjonalność leży poniżej oczekiwań. Imponuje natomiast właściwościami jezdnymi. Teoretycznie wszystko jest tu zatem na opak, ale dla niektórych nabywców właśnie takie połączenie ma sens.
 • Porsche 911 Turbo S – luksusowy myśliwiec

  Porsche 911 Turbo S – luksusowy myśliwiec

  Model 911 dostępny jest obecnie w siedemnastu (!) odmianach, różniących się przeznaczeniem i tym jak bardzo ekstremalne doznania potrafią zapewnić. Mamy wersje szybkie, ale wygodne, jak również ekstremalne, przygotowane z myślą o ściganiu się po torze oraz cabrio, stworzone raczej z myślą o zrelaksowanych przejażdżkach. Jest też prawdziwa bestia, łamiąca wszelkie bariery – Turbo S.
 • Skoda Yeti - teraz bardziej ekologiczna

  Skoda Yeti - teraz bardziej ekologiczna

  Gama silnikowa Skody Yeti została niedawno wymieniona na nowe, bardziej ekologiczne jednostki.
 • Jaguar F-Pace: drapieżnik udomowiony

  Jaguar F-Pace: drapieżnik udomowiony

  Jak wszyscy, to wszyscy – Jaguar też. Brytyjski producent dołączył do marek oferujących w swojej gamie crossovery. Jaki jest i jak jeździ F-Pace, sprawdziliśmy już na polskich, mazurskich drogach.

Filmy - Test (23)