test

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
test ,

Artykuły - Test (246)

 • Skoda Superb Combi. Miłość od pierwszego spojrzenia? Chyba nie.

  Skoda Superb Combi. Miłość od pierwszego spojrzenia? Chyba nie.

  Czy wierzycie w miłość od pierwszego spojrzenia? Zgoda, coś takiego istnieje, ale w naszej redakcji, potrzebowaliśmy 10 tysięcy kilometrów, aby przekonać się, że głębokie uczucie może pojawić się również za drugim spojrzeniem. Tylko teraz jest ono znacznie dojrzalsze.
 • Porsche 718 Boxster S - pozytywna rewolucja?

  Porsche 718 Boxster S - pozytywna rewolucja?

  Lifting roadstera Porsche przyniósł prawdziwą rewolucję – auto po raz pierwszy napędzane jest silnikami doładowanymi, a do tego mającymi zaledwie 4 cylindry. Czy ta zmiana wyszła Boxsterowi na dobre?
 • Audi A3 – jeszcze więcej technologii

  Audi A3 – jeszcze więcej technologii

  Odświeżone Audi A3 wizualnie różni się jedynie detalami, ale z technicznego punktu widzenia to znacznie bardziej nowoczesne auto. Mogliśmy się o tym przekonać podczas pierwszych jazd testowych tym modelem.
 • Test Faceta: Głośnik bluetooth Creative iRoar

  Test Faceta: Głośnik bluetooth Creative iRoar

  Firma Creative chwali się, że iRoar to "najiteligentniejszy głośnik na tej planecie". Po kilku dniach testów mogę śmiało stwierdzić, że ten gadżet jest nie tylko dość mądry, ale właściwie bezkonkurencyjny w swojej klasie.
 • Mercedes-Maybach S 600 - klasa najwyższa

  Mercedes-Maybach S 600 - klasa najwyższa

  Marka Maybach kojarzona była zawsze z wyjątkowym poziomem luksusu. Co prawda, zniknęła z rynku w 2013 roku, ale teraz powraca, choć w nieco zmienionej formie.
 • Ford S-Max - pojazd rodzinno-sportowy

  Ford S-Max - pojazd rodzinno-sportowy

  Na nasz redakcyjny parking wzbogacił się właśnie o kolejną „testówkę”. Rozpoczynający się właśnie sezon wakacyjnych wyjazdów podsunął nam pomysł sprawdzenia, jak radzi sobie w „codziennym życiu” jeden z najlepiej sprzedających się pojazdów rodzinnych w Europie – Ford S-Max.
 • Audi RS6 performance – potwór w wilczej skórze

  Audi RS6 performance – potwór w wilczej skórze

  Audi nie od dzisiaj oferuje niezwykle szybkie odmiany swoich sedanów i kombi, ale tym razem postanowiło zaoferować nam coś jeszcze bardziej niezwykłego. Poznajcie ekstremalną wersję ekstremalnego kombi – RS6 performance.
 • Skoda. Magda tym razem postanowiła nie zdradzać, jaki model testuje

  Skoda. Magda tym razem postanowiła nie zdradzać, jaki model testuje

  Ponieważ zdarzało mi się już pisać o samochodach tej marki - i to nie zawsze pochlebne rzeczy - tym razem postanowiłam nie zdradzać, jaki model testuję. Może spróbujecie zgadnąć?
 • Volvo S90 i V90 - szwedzka ofensywa

  Volvo S90 i V90 - szwedzka ofensywa

  Szwedzi chcą mocno zamieszać w klasie wyższej, swoimi modelami powstałymi na zupełnie nowej platformie SPA. Pierwszym z nich był SUV XC90, a teraz przyszedł czas na sedana oraz kombi - S90 i V90.
 • Test Faceta: Słuchawki Plantronics BackBeat GO 3

  Test Faceta: Słuchawki Plantronics BackBeat GO 3

  Czy bezprzewodowe "pchełki" mogą brzmieć równie dobrze jak te na kablu? W nasze ręce wpadły słuchawki bluetooth Plantronics BackBeat GO3, dzięki którym mogliśmy to sprawdzić.

Filmy - Test (24)