test

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
test ,

Artykuły - Test (97)

 • Test Faceta: Dron Parrot Bebop

  Test Faceta: Dron Parrot Bebop

  Żarty się skończyły. Do tej pory firma Parrot raczyła nas dronami, które służyły głównie do zabawy, ale wraz z premierą modelu Bebop ten stan rzeczy ulega zmianie. Uwaga, mamy profesjonalistę na pokładzie!
 • Test Faceta: słuchawki Philips Frames Citiscape

  Test Faceta: słuchawki Philips Frames Citiscape

  W temacie słuchawek mało komu udaje się stworzyć coś zaskakującego. Projektantom z Philipsa się to udało. Ich najnowszej propozycji - modelowi Frames Citiscape - znacznie bliżej jest... okularom przeciwsłonecznym niż klasycznym nausznikom. Dlaczego?
 • Test Faceta: Słuchawki Bluetooth Parrot Zik 2.0

  Test Faceta: Słuchawki Bluetooth Parrot Zik 2.0

  Następcy zawsze mają trudniej. Nie tylko muszą dogonić swoje pierwowzory, ale udowodnić, że są od nich lepsze. Ta niezwykle trudna sztuka udała się inżynierom Parrota. Ich najnowszemu dziełu, słuchawkom bluetooth Zik 2.0, nie sposób znaleźć konkurencji.
 • Test Faceta: Wodoodporny głośnik Creative MUVO mini

  Test Faceta: Wodoodporny głośnik Creative MUVO mini

  Stylowy gadżet, dobre stero, czy sprzęt do zadań specjalnych? A może wszystko naraz. W nasze ręce wpadł wodoodporny głośnik bluetooth Creative MUVO mini. Od razu rzuciliśmy go... na "głęboką" wodę.
 • Test Faceta: Golarka Braun WaterFlex

  Test Faceta: Golarka Braun WaterFlex

  Skończyły się czasy, w których od golarki elektrycznej mogliśmy wymagać wyłącznie tego, aby usuwała zarost szybciej niż "analogowa" maszynka. Czego możemy się więc spodziewać po Braun WaterFlex?
 • Badanie krwi bez strzykawki i igły

  Badanie krwi bez strzykawki i igły

  Naukowcy stworzyli technologię, która w przyszłości może całkowicie zastąpić tradycyjne pobieranie krwi z użyciem igły i strzykawki. Póki co, przetestowano ją pod kątem wykrywania malarii.
 • Test Faceta: Słuchawki bluetooth Parrot Zik

  Test Faceta: Słuchawki bluetooth Parrot Zik

  Brak kabla, panel dotykowy, spora waga i wzornictwo od samego Phillippe'a Starcka - te słowa nie pasują do opisu zwyczajnych słuchawek. Model Parrot Zik to "nauszniki", którym daleko normalności, za to niezwykle blisko do produktu naprawdę wysokiej klasy.
 • Test Faceta: VARTA Indestructible - niezniszczalne latarki

  Test Faceta: VARTA Indestructible - niezniszczalne latarki

  Na wyjeździe za miasto, w górach, w samochodzie, a nawet w mieszkaniu - dobra latarka to podstawa. Nam dane było sprawdzić takie, które nie tylko naprawdę jasno świecą, ale dodatkowo są "niezniszczalne". Jak w naszym teście poradziły sobie modele z serii VARTA Indestructible.
 • Test Faceta: Parrot MiniDrone Rolling Spider

  Test Faceta: Parrot MiniDrone Rolling Spider

  "Mały, ale wariat" - te słowa chyba najlepiej opisują drona RollingSpider, którego przyszło nam przetestować. Jak w akcji sprawdził się zdalnie sterowany "obiekt latający" ważący mniej niż paczka chipsów? Zapraszamy do lektury!

Filmy - Test (17)

 • Mazda 6

  Mazda 6 to jeden z najładniejszych samochodów klasy średniej dostępnych obecnie na rynku. Jednak piękne linie to niejedyne atuty tego pojazdu.
 • Czy alkomaty są wiarygodne? Zobacz test!

  W ramach walki z pijanymi kierowcami Donald Tusk wysunął pomysł, aby od 2015 roku istniał obowiązek wyposażenia samochodów w alkomaty. Następnie rzecznik rządu Małgorzata Kidawa-Błońska sprostowała, że premierowi chodziło o alkotesty. Filip Chajzer postanowił sprawdzić, czy alkomaty dostępne na rynku są miarodajne... (Dzień Dobry TVN/x-news).