test

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
test ,

Artykuły - Test (252)

 • Zapraszamy na Wielki Test o Podatkach!

  Zapraszamy na Wielki Test o Podatkach!

  TVP1 i Ministerstwo Finansów zapraszają na kolejny już "Wielki Test o Podatkach". Początek o godz. 20.30 na stronach INTERIA.PL , równolegle z programem na żywo w TVP1. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody!
 • Test Faceta: Głośnik bluetooth Creative Muvo 2c

  Test Faceta: Głośnik bluetooth Creative Muvo 2c

  Tego się nie spodziewaliśmy. Owszem, brzmi to jak typowy portalowy nagłówek, ale... to prawda. Creative Muvo 2c pokazał nam, że rozmiar tak naprawdę nie ma znaczenia.
 • Audi A3 Sportback 2.0 TDI quattro – z przewagą techniki

  Audi A3 Sportback 2.0 TDI quattro – z przewagą techniki

  Kompaktowe Audi przeszło właśnie face lifting. Jak to zwykle w przypadku niemieckiego producenta bywa, zmiany wizualne są niewielkie, ale z technicznego punktu widzenia nowości jest całkiem sporo.
 • Test Amazon Kindle 8 - jak prawdziwa książka

  Test Amazon Kindle 8 - jak prawdziwa książka

  Testujemy najnowszy e-czytnik Amazon, należący do grona najtańszych urządzeń potentata elektronicznych książek model Kindle 8. Czy gwarantuje on dobrą lekturę?
 • Skoda Superb Combi. Miłość od pierwszego spojrzenia? Chyba nie.

  Skoda Superb Combi. Miłość od pierwszego spojrzenia? Chyba nie.

  Czy wierzycie w miłość od pierwszego spojrzenia? Zgoda, coś takiego istnieje, ale w naszej redakcji, potrzebowaliśmy 10 tysięcy kilometrów, aby przekonać się, że głębokie uczucie może pojawić się również za drugim spojrzeniem. Tylko teraz jest ono znacznie dojrzalsze.
 • Porsche 718 Boxster S - pozytywna rewolucja?

  Porsche 718 Boxster S - pozytywna rewolucja?

  Lifting roadstera Porsche przyniósł prawdziwą rewolucję – auto po raz pierwszy napędzane jest silnikami doładowanymi, a do tego mającymi zaledwie 4 cylindry. Czy ta zmiana wyszła Boxsterowi na dobre?
 • Audi A3 – jeszcze więcej technologii

  Audi A3 – jeszcze więcej technologii

  Odświeżone Audi A3 wizualnie różni się jedynie detalami, ale z technicznego punktu widzenia to znacznie bardziej nowoczesne auto. Mogliśmy się o tym przekonać podczas pierwszych jazd testowych tym modelem.
 • Test Faceta: Głośnik bluetooth Creative iRoar

  Test Faceta: Głośnik bluetooth Creative iRoar

  Firma Creative chwali się, że iRoar to "najiteligentniejszy głośnik na tej planecie". Po kilku dniach testów mogę śmiało stwierdzić, że ten gadżet jest nie tylko dość mądry, ale właściwie bezkonkurencyjny w swojej klasie.
 • Ford S-Max - pojazd rodzinno-sportowy

  Ford S-Max - pojazd rodzinno-sportowy

  Na nasz redakcyjny parking wzbogacił się właśnie o kolejną „testówkę”. Rozpoczynający się właśnie sezon wakacyjnych wyjazdów podsunął nam pomysł sprawdzenia, jak radzi sobie w „codziennym życiu” jeden z najlepiej sprzedających się pojazdów rodzinnych w Europie – Ford S-Max.
 • Mercedes-Maybach S 600 - klasa najwyższa

  Mercedes-Maybach S 600 - klasa najwyższa

  Marka Maybach kojarzona była zawsze z wyjątkowym poziomem luksusu. Co prawda, zniknęła z rynku w 2013 roku, ale teraz powraca, choć w nieco zmienionej formie.

Filmy - Test (27)