test

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
test ,

Artykuły - Test (76)

Filmy - Test (17)

 • Mazda 6

  Mazda 6 to jeden z najładniejszych samochodów klasy średniej dostępnych obecnie na rynku. Jednak piękne linie to niejedyne atuty tego pojazdu.
 • Czy alkomaty są wiarygodne? Zobacz test!

  W ramach walki z pijanymi kierowcami Donald Tusk wysunął pomysł, aby od 2015 roku istniał obowiązek wyposażenia samochodów w alkomaty. Następnie rzecznik rządu Małgorzata Kidawa-Błońska sprostowała, że premierowi chodziło o alkotesty. Filip Chajzer postanowił sprawdzić, czy alkomaty dostępne na rynku są miarodajne... (Dzień Dobry TVN/x-news).
 • Wytrzymałość na upadki iPhone’a 5s i iPhone’a 5c

  Android Authority przygotował materiał poświęcony wytrzymałości zaprezentowanych niedawno iPhone’a 5s oraz iPhone’a 5c. Urządzenia były upuszczane na różnych wysokościach, po czym lądowały na chodniku. Jak poradziły sobie z tym wymagającym testem?
 • Udany test komercyjnego statku kosmicznego

  Kalifornia, USA. Space Ship Two z sukcesem zakończył drugi lot testowy nad pustynią Mojave w Kalifornii. Suborbitalny załogowy statek kosmiczny wkrótce wyniesie w przestrzeń kosmiczną pierwszych pasażerów. Chętnych jest już ponad pół tysiąca osób. Lot ma kosztować 200 tysięcy dolarów, ale ta cena nie odstraszyła chętnych, którzy już wpłacili zaliczkę. Pierwszy w przestrzeń kosmiczną uda się właściciel maszyny - miliarder Richard Branson (US CBS/x-news). UWAGA! Ze względu na przepisy licencyjne materiał dostępny tylko na terytorium Polski.