test

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
test ,

Artykuły - Test (172)

 • Mitsubishi Outlander – mało terenowy, ale bardzo rodzinny

  Mitsubishi Outlander – mało terenowy, ale bardzo rodzinny

  Testujemy odświeżonego SUVa Mitsubishi w najpopularniejszej w Polsce wersji – z benzynowym silnikiem, napędem na cztery koła i bezstopniową skrzynią CVT.
 • Ford Focus ST: moc emocji

  Ford Focus ST: moc emocji

  Usportowiona wersja Focusa zawsze była jedną z najciekawszych propozycji w segmencie mocnych kompaktów, ale jej najnowsza odsłona zdaje się szczególnie wyróżniać na tle konkurencji.
 • DS 5 1.6 THP - warto się przełamać

  DS 5 1.6 THP - warto się przełamać

  DS 5 (dawniej Citroen DS5) wywołuje sporo kontrowersji. Niby jest limuzyną w klasie premium, a wygląda jak wyrośnięty kompakt. Niby jest luksusowy, ale nawet za dopłatą nie można do niego dokupić hydropneumatycznego zawieszenia. Niby jest duży, ale przestronność jego wnętrza nie imponuje.
 • Jaguar XE R-Sport – młody arystokrata

  Jaguar XE R-Sport – młody arystokrata

  Po latach nieobecności Jaguar wraca do klasy średniej z nowym modelem, który ma walczyć z niemieckimi konkurentami, jak równy z równym.
 • Vespa Sprint 125 - retro styl i nowoczesna technologia

  Vespa Sprint 125 - retro styl i nowoczesna technologia

  Przypadająca na przyszły rok okrągła siedemdziesiąta rocznica narodzin skuterów Vespa jest znakomitą okazją do przeglądu współczesnej oferty marki, która przed laty zapoczątkowała modę na tę kategorię jednośladów. Dzisiejsza gama włoskiego producenta pełna jest stylowych modeli, z domieszką nowoczesnych technologii. Taka jest na przykład Vespa Sprint 125.
 • Fiat 500X – terenowy nie tylko z wyglądu

  Fiat 500X – terenowy nie tylko z wyglądu

  Zdecydowana większość SUVów i crossoverów nigdy nie opuszcza asfaltowych dróg, dlatego też producenci nie skupiają się na ich możliwościach terenowych. Nie dotyczy to jednak wszystkich modeli na rynku, a jednym z takich wyjątków jest Fiat 500X.
 • Fiat 500X – nowoczesność w stylu retro

  Fiat 500X – nowoczesność w stylu retro

  Lubimy rzeczy, które nawiązują wyglądem do swoich odpowiedników sprzed kilku dekad, ale nie chcemy rezygnować przy tym z nowoczesnych udogodnień. Według takiej filozofii Fiat zaprojektował modele z cyfrą „500” w nazwie.
 • Opel Astra 2015 - mniejsza, ale większa, czyli paradoks gliwickiego hitu

  Opel Astra 2015 - mniejsza, ale większa, czyli paradoks gliwickiego hitu

  Trwający obecnie wyścig na centymetry Opel przerywa piątą generacją Astry. Wbrew panującym trendom, najnowszy kompakt produkowany w Polsce jest mniejszy od poprzednika. Mniejszy na zewnątrz, ale wcale nie ciaśniejszy wewnątrz. A do tego napakowany elektroniką, włącznie z modemem łączności bezprzewodowej klasy 4G.
 • Yamaha NMAX – kompromis idealny?

  Yamaha NMAX – kompromis idealny?

  Większość skuterów z silnikami 125 ccm wyróżnia się przeciętną dynamiką i niezbyt wysokim komfortem jazdy, albo… odstraszającą ceną. Nowy model Yamahy jest próbą znalezienia atrakcyjnego kompromisu.
 • Lexus IS 300h – na przekór dieslom

  Lexus IS 300h – na przekór dieslom

  Model IS jest bardzo ciekawą propozycją w klasie średniej. Mała limuzyna Lexusa wyróżnia się wyjątkowo wyrazistą stylistyką, oryginalnie zaprojektowanym wnętrzem, a także rezygnacją z wersji wysokoprężnej na rzecz hybrydowej.

Filmy - Test (23)