test

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
test ,

Artykuły - Test (84)

 • Badanie krwi bez strzykawki i igły

  Badanie krwi bez strzykawki i igły

  Naukowcy stworzyli technologię, która w przyszłości może całkowicie zastąpić tradycyjne pobieranie krwi z użyciem igły i strzykawki. Póki co, przetestowano ją pod kątem wykrywania malarii.
 • Test Faceta: Słuchawki bluetooth Parrot Zik

  Test Faceta: Słuchawki bluetooth Parrot Zik

  Brak kabla, panel dotykowy, spora waga i wzornictwo od samego Phillippe'a Starcka - te słowa nie pasują do opisu zwyczajnych słuchawek. Model Parrot Zik to "nauszniki", którym daleko normalności, za to niezwykle blisko do produktu naprawdę wysokiej klasy.
 • Test Faceta: VARTA Indestructible - niezniszczalne latarki

  Test Faceta: VARTA Indestructible - niezniszczalne latarki

  Na wyjeździe za miasto, w górach, w samochodzie, a nawet w mieszkaniu - dobra latarka to podstawa. Nam dane było sprawdzić takie, które nie tylko naprawdę jasno świecą, ale dodatkowo są "niezniszczalne". Jak w naszym teście poradziły sobie modele z serii VARTA Indestructible.
 • Test Faceta: Parrot MiniDrone Rolling Spider

  Test Faceta: Parrot MiniDrone Rolling Spider

  "Mały, ale wariat" - te słowa chyba najlepiej opisują drona RollingSpider, którego przyszło nam przetestować. Jak w akcji sprawdził się zdalnie sterowany "obiekt latający" ważący mniej niż paczka chipsów? Zapraszamy do lektury!
 • Sprawdzian szóstoklasisty 2014: Z jakimi zadaniami nie radzą sobie szóstoklasiści?

  Sprawdzian szóstoklasisty 2014: Z jakimi zadaniami nie radzą sobie szóstoklasiści?

  O tym, czy w ogóle powinno się organizować sprawdzian, wpływie, jaki jego wynik ma na wybór gimnazjum, roli rodziców w przygotowaniu dziecka do egzaminu, a także zadaniach, które sprawiły uczestnikom próbnego sprawdzianu szóstoklasisty najwięcej problemów – mówiła mgr Joanna Kwatera, matematyk, gość Czaterii.
 • Drukarka, która może cię zrujnować?

  Drukarka, która może cię zrujnować?

  Tania drukarka może okazać się bardzo droga w eksploatacji. Ten test pomoże ci wybrać urządzenie, które drukuje, skanuje i kopiuje najlepiej, a przy tym nie zrujnuje cię finansowo.
 • Prosty test zdrowia - sprawdź kolor języka

  Prosty test zdrowia - sprawdź kolor języka

  Wygląd języka może być wyznacznikiem kondycji organizmu! Potwierdza to wielu specjalistów.
 • Czego o pralkach nie dowiesz się w sklepie?

  Czego o pralkach nie dowiesz się w sklepie?

  Na kupujących pralkę czyha wiele pułapek. Jak nie dać się zwieść marketingowym sztuczkom producentów? Test 20 pralek.
 • Odkurzanie czy kurzenie?

  Odkurzanie czy kurzenie?

  69 odkurzaczy w teście: Szukasz nowego odkurzacza? Jest spore prawdopodobieństwo, że kupisz model, który nie poradzi sobie z odkurzaniem dywanu. W dodatku niektóre urządzenia raz wciągnięty kurz wydmuchują znów tyłem - to wyniki testu laboratoryjnego.
 • Test kolejnego wsparcia

  Dwa stosunkowo istotne wydarzenia techniczne w ostatnim czasie, to bez wątpienia przełamanie dwóch zapór popytowych Fibonacciego: 2566 - 2572 pkt. (poniedziałek) i 2529 - 2534 pkt. (wtorek). Warto podkreślić, że za każdym razem miało to swoje negatywne konsekwencje w postaci relatywnie silnego wzrostu aktywności podaży.

Filmy - Test (17)

 • Mazda 6

  Mazda 6 to jeden z najładniejszych samochodów klasy średniej dostępnych obecnie na rynku. Jednak piękne linie to niejedyne atuty tego pojazdu.
 • Czy alkomaty są wiarygodne? Zobacz test!

  W ramach walki z pijanymi kierowcami Donald Tusk wysunął pomysł, aby od 2015 roku istniał obowiązek wyposażenia samochodów w alkomaty. Następnie rzecznik rządu Małgorzata Kidawa-Błońska sprostowała, że premierowi chodziło o alkotesty. Filip Chajzer postanowił sprawdzić, czy alkomaty dostępne na rynku są miarodajne... (Dzień Dobry TVN/x-news).
 • Wytrzymałość na upadki iPhone’a 5s i iPhone’a 5c

  Android Authority przygotował materiał poświęcony wytrzymałości zaprezentowanych niedawno iPhone’a 5s oraz iPhone’a 5c. Urządzenia były upuszczane na różnych wysokościach, po czym lądowały na chodniku. Jak poradziły sobie z tym wymagającym testem?