telewizja

Artykuły - Telewizja (1797)

 • Niepokojący komunikat w amerykańskiej telewizji - pomyłka czy oszustwo?

  Niepokojący komunikat w amerykańskiej telewizji - pomyłka czy oszustwo?

  Codzienny program telewizyjny w jednym z amerykańskich hrabstw został nagle zakłócony przez awaryjną transmisję. Przekaz płynący z niej był prosty: "Nadchodzi koniec świata". Kto nadal ten sygnał i czy to nie była jedna, wielka mistyfikacja?
 • Platforma internetowa Sky Polska coraz bliżej?

  Platforma internetowa Sky Polska coraz bliżej?

  Wejście Sky, dostępnego głównie drogą satelitarną w Wielkiej Brytanii, Irlandii, Niemczech, Austrii i we Włoszech, na internetowy rynek w Hiszpanii pokazuje, w jakim kierunku może pójść płatna telewizja.
 • Samsung Smart Control - pilot uniwersalny

  Samsung Smart Control - pilot uniwersalny

  Samsung wprowadza na rynek pilota Smart Control, czyli uniwersalne urządzenie do obsługi wielu różnych urządzeń podłączonych do telewizora
 • Litwa zwiększy liczbę retransmitowanych kanałów polskiej telewizji

  Litwa zwiększy liczbę retransmitowanych kanałów polskiej telewizji

  Od 1 lutego przyszłego roku na Wileńszczyźnie, licznie zamieszkałej przez Polaków, rozpocznie się retransmisja trzech polskich kanałów telewizyjnych - TVP Info, Kino Polska International, Kino Polska Muzyka International.
 • Nowa telewizja publicystyczno-informacyjna w sieciach kablowych

  Nowa telewizja publicystyczno-informacyjna w sieciach kablowych

  Jak z nieoficjalnych źródeł dowiedział się portal satkurier.pl, związana ze spółką Fratria internetowa telewizja wPolsce.pl ma już we wrześniu br. trafić do oferty pierwszych sieci kablowych. W następnych miesiącach kanał chce pojawić się również na satelicie, dzięki czemu mogliby go oglądać również abonenci nc+ i Cyfrowego Polsatu.
 • Koniec Viva Polska to koniec pewnej epoki

  Koniec Viva Polska to koniec pewnej epoki

  Amerykański koncern Viacom poinformował, że od października Viva Polska zostanie zastąpiona przez MTV Music. Tym samym z rynku znika po 17 latach najstarszy kanał muzyczny. Czy zmiany wyjdą koncernowi na dobre?
 • Repolonizacja telewizji obejmie tylko TVN?

  Repolonizacja telewizji obejmie tylko TVN?

  Jeśli partia rządząca zrealizuje swoje pomysły odnośnie repolonizacji mediów, to na rynku telewizyjnym może oberwać przede wszystkim TVN - zastanawia się na swoim blogu Daniel Gadomski.. Polska jest bowiem w Unii Europejskiej, a jedną z podstawowych zasad Brukseli jest swoboda przepływu kapitału.
 • Mrówka zjada słonia. TVN może zostać wchłonięty przez małego gracza

  Mrówka zjada słonia. TVN może zostać wchłonięty przez małego gracza

  W razie fuzji Discovery i Scripps Networks polski TVN zostanie wchłonięty przez gracza z niewielkim udziałem w rynku.
 • Platforma nc+ postawi na kanały religijne?

  Platforma nc+ postawi na kanały religijne?

  Na początku czerwca druga co do wielkości platforma cyfrowa nc+ chwaliła się w spocie internetowo-telewizyjnym promocją, w której udostępnia do końca lipca br. kanały erotyczne Zest TV, Hustler HD, Blue Hustler, Redlight HD, Private TV i Dorcel TV. W poprzednich latach operatorzy płatnej telewizji raczej unikali takich ruchów, bo Polska jest krajem katolickim. To, co jednych może zachęcić do podpisania umowy, innych może odstraszyć. Być może dlatego dochodzą do nas sygnały, że nc+ bada możliwość rozszerzenia oferty o kanały katolickie. Jakie? Czy to ma sens?

Filmy - Telewizja (50)