Taniec z gwiazdami

Artykuły - Taniec z gwiazdami (848)

 • "Taniec z Gwiazdami": Znamy pierwszego uczestnika

  "Taniec z Gwiazdami": Znamy pierwszego uczestnika

  Znamy już pierwszą uczestniczkę ósmej edycji programu "Taniec z gwiazdami". To Sandra Kubicka. Czy 22-letnia topmodelka opanuje parkietowe figury do perfekcji?
 • Żora Korolyov otwiera akademię artystyczną dla dzieci

  Żora Korolyov otwiera akademię artystyczną dla dzieci

  Żora Korolyov spełnia swoje kolejne marzenia. Otwiera akademię, w której uczyć będzie uzdolnione artystycznie dzieci. Wśród zajęć oferowanych przez jego placówkę będzie taniec, śpiew, aktorstwo oraz akrobatyka. Tancerz twierdzi, że uwielbia pracować z dziećmi i ma nadzieję przekazać swoje umiejętności młodemu pokoleniu.
 • Doda w "Tańcu z gwiazdami" ("Sens" Virgin)

  Doda w "Tańcu z gwiazdami" ("Sens" Virgin)

  Gościem dzisiejszego (5 maja) półfinału "Tańca z gwiazdami" będzie Doda, która wraz z grupą Virgin zaprezentuje najnowszy singel "Sens".
 • Medalistka olimpijska w "Tańcu z Gwiazdami"

  Medalistka olimpijska w "Tańcu z Gwiazdami"

  Zdobywczyni czterech złotych medali olimpijskich w Rio de Janeiro w gimnastyce Amerykanka Simone Biles sprawdzi swoje siły... na parkiecie. 19-latka wystartuje w 24. edycji amerykańskiego programu "Taniec z Gwiazdami", która rozpocznie się 20 marca.
 • Sławomir w "Tańcu z gwiazdami": Będę wulkanem seksu!

  Sławomir w "Tańcu z gwiazdami": Będę wulkanem seksu!

  W najbliższym odcinku "Tańca z gwiazdami" Sławomir zmierzy się z cha-chą. U nas możecie zobaczyć, jak idą przygotowania uczestnika, który jako pierwszy w historii programu otrzymał od jednego z jurorów tylko 2 punkty.
 • Znany pływak w "Tańcu z gwiazdami"

  Znany pływak w "Tańcu z gwiazdami"

  Ryan Lochte zamieni w najbliższym czasie treningi pływackie na taneczne. Amerykanin, który był w Rio de Janeiro bohaterem skandalu, po tym jak skłamał, że został napadnięty na stacji benzynowej, wystartuje w 23. edycji programu "Taniec z gwiazdami".
 • "Taniec z gwiazdami": Serialowe gwiazdy na parkiecie

  "Taniec z gwiazdami": Serialowe gwiazdy na parkiecie

  Już jesienią w Polsacie wystartuje szósta edycja programu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". Kogo zobaczymy na parkiecie? Są pierwsze informacje!
 • Paulina Sykut-Jeżyna zaśpiewa w "Tańcu z gwiazdami"

  Paulina Sykut-Jeżyna zaśpiewa w "Tańcu z gwiazdami"

  W piątkowym (22 kwietnia) odcinku "Tańca z gwiazdami" zaśpiewa jego współprowadząca - Paulina Sykut-Jeżyna.
 • Kasia Stankiewicz zatańczy z gwiazdami?

  Kasia Stankiewicz zatańczy z gwiazdami?

  "Fakt" podaje kolejne nazwisko uczestniczki nowej edycji "Tańca z gwiazdami" - ma to być Kasia Stankiewicz, niegdyś wokalistka grupy Varius Manx.
 • Izuagbe Ugonoh na kilka miesięcy zawiesi karierę

  Izuagbe Ugonoh na kilka miesięcy zawiesi karierę

  ​Izu Ugonoh (15-0, 12 KO) rozwinął się bardzo w ostatnich miesiącach, zarówno boksersko, jak i fizycznie. Choć przybrał kilkanaście kilogramów masy mięśniowej, wciąż porusza się z gracją, a teraz nokautuje rywali z dużą łatwością. W tym zwyżkowym momencie swojej kariery postanowił ją jednak zawiesić na kilka miesięcy.

Zdjęcia - Taniec z gwiazdami (125)

 • film.interia.pl
  "Taniec z Gwiazdami": Oni zatańczą w 7. edycji show

Filmy - Taniec z gwiazdami (66)

 • Tomasz Ciachorowski i Natalia Głębocka o odpadnięciu z Tańca z Gwiazdami

  ''Oczywiście jest mi przykro, że odpadliśmy z Natalką, ale ja naprawdę jestem w dobrym humorze'' - przyznał Tomasz Ciachorowski chwilę po tym, jak odpadł z telewizyjnego show.
 • Rafał Maserak i Olga Kalicka o swoim udziale w Tańcu z Gwiazdami

  Polska aktorka młodego pokolenia Olga Kalicka nie ukrywa fascynacji tańcem, jak i wielkiego uznania dla profesjonalizmu swojego trenera Rafała Maseraka. ''To jest moja nowa miłość'' - mówi.
 • Agnieszka Kaczorowska: Nie myślę o wygranej

  - Ta edycja „Tańca z gwiazdami” to wyzwanie, ale ja lubię takie wyzwania – mówi Agnieszka Kaczorowska. Tancerka zapewnia, że bardzo dobrze pracuje jej się z Łukaszem Kadziewiczem, choć jej zadanie utrudnia duża różnica wzrostu. Siatkarz jest od niej wyższy o prawie pół metra. Kaczorowska twierdzi, że nie Kryształowa Kula jest jej celem, ale przekazanie tanecznej pasji swojemu partnerowi. Agnieszka Kaczorowska bierze udział w programie „Dancing with the Stars: Taniec z Gwiazdami” już po raz trzeci. W drugiej edycji tanecznego show telewizji Polsat jej partnerem był Rafał Maślak, a w trzeciej Krzysztof Wieszczek. Tym razem w tajniki tańca Kaczorowska wprowadzać będzie siatkarza Łukasza Kadziewicza. Para już rozpoczęła intensywne treningi. – Kolejne wyzwanie, kolejna zagadka, bo każdy nowy człowiek to kolejna zagadka do odkrycia. Działamy, poznajemy się dopiero, docieramy. To jest okres przygotowawczy, bardziej na zasadzie poznania, choć owszem, trenujemy, zwłaszcza do pierwszego odcinka, bo nie wiadomo, co dalej – mówi Agnieszka Kaczorowska agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.
 • Tatiana Okupnik trenuje przed debiutem w „Tańcu z Gwiazdami”

  Co prawda do startu show pozostało jeszcze ponad tydzień, ale niektóre pary mogą już pokazać, że i sporo się nauczyły. Należą do nich Tatania Okupnik i jej parter Tomek Barański. Zobaczcie jak radzą sobie jeszcze bez muzyki w trakcie jednego z treningów. Tatiana i Tomek trenują niemal codziennie po 4-5 godzin, a efekt będziecie mogli w pełni docenić oglądając premierowy odcinek show 6 marca o godzinie 20.00 w telewizji POLSAT.