tablet

Artykuły - Tablet (2268)

Filmy - Tablet (27)

  • Te prezenty robią furorę

    Hitem tegorocznych świąt mogą okazać się tablety. To właśnie je najczęściej kupujemy na świąteczny prezent. Sporym zainteresowaniem cieszą się także urządzenia „dwa w jednym”, a bardziej wymagający klienci, znajdą dla siebie mini komputery, mieszczące się w dłoni.
  • Uwaga! Tablety i smartfony mogą powodować wysypkę

    Masz wysypkę niewiadomego pochodzenia? Nie możesz się jej pozbyć? Uwaga – lekarze ostrzegają, że przyczyną może być twój… smartfon, tablet, a nawet słuchawki! Wszystko przez nikiel, który znajduje się w obudowach elektronicznych urządzeń mobilnych. Jest to bardzo alergenny metal. Na skutek częstego kontaktu z przenośną elektroniką objawy uczulenia mogą się nasilać, powodując ogromny dyskomfort. Lekarze radzą, aby osoby uczulone na nikiel korzystały z plastikowej osłony na smartfon i tablet. Tylko tak można uniknąć przykrych dolegliwości.
  • 13-calowy iPad Pro

    SET Solution opracowało ciekawy koncept 12,9-calowego iPada. Z materiału wideo wynika, wyświetlacz tabletu pracuje w rozdzielczości 4K, a otaczające go ramki zostały zredukowane prawie do minimum.