tablet

Artykuły - Tablet (2290)

Filmy - Tablet (32)

 • Jamnik uwielbia grać na tablecie

  Jego właściciel nie martwi się o zarysowany ekran
 • Lepiej nie dawaj dziecku tabletu!

  Marsylia, Francja. Amanda podczas wakacji wolny czas swojemu dziecko zapełniała zabawą na tablecie. Niestety w pewnym momencie kobieta pożałowała swojej decyzji. Znudzone dziecko postanowiło zamanifestować brak zainteresowania ze strony mamy i rzuciło urządzeniem o podłogę. (STORYFUL/x-news) UWAGA! Ze względu na przepisy licencyjne materiał dostępny tylko na terytorium Polski.
 • Upał groźny dla komputerów i tabletów

  Temperatura otoczenia, w której pracujemy na naszym sprzęcie niewątpliwie ma wpływ na bezpieczeństwo danych. Może zwiększać ryzyko awarii np. dysków twardych. Mamy badania przeprowadzone przez firmę Hitachi, z których wynika, że przyrost o 10 stopni Celsjusza, powyżej zalecanej temperatury dla danego urządzenia tzw. temperatury pracy, może zwiększać ryzyko awarii dysku twardego o 20-30 proc. Oczywiście to dotyczy klasycznych dysków talerzowych – mówi Tomasz Szewczak, Lenovo SMB Product Manager.
 • Więcej za telefon czy tablet? Ceny mogą wzrosnąć o 8%

  Wzrost cen tabletów i smartfonów na rynku krajowym nawet o 8 procent i wzrost zainteresowania ich zakupem poza Polską – takie skutki może mieć objęcie opłatą reprograficzną tego typu urządzeń mobilnych. Tak przynajmniej wynika z Raportu Instytutu Badań nad Gospodarką Rynkową, który przeanalizował potencjalny wpływ opłaty reprograficznej na ceny produktów nią objętych. Opłata reprograficzna to opłata od kopiowania legalnie pozyskanych utworów w ramach tzw. dozwolonego użytku osobistego. W zamyśle ma zrekompensować straty ponoszone przez twórców w związku ze zwielokrotnianiem ich dzieł przy wykorzystaniu określonych urządzeń i nośników.