tablet

Artykuły - Tablet (2280)

 • Samsung Galaxy Tab S2 - tablet AMOLED

  Samsung Galaxy Tab S2 - tablet AMOLED

  Samsung wprowadza na rynek swój najnowszy tablet Galaxy Tab S2. Czym charakteryzuje się to urządzenie?
 • Rok 2015 bez nowego iPada Air?

  Rok 2015 bez nowego iPada Air?

  Apple może nie zaprezentować w tym roku nowego iPada Air – donosi BGR. Wszystko przez model Pro.
 • Zjadł tablet i zmarł

  Zjadł tablet i zmarł

  Nie warto konsumować urządzeń elektronicznych – szczególnie tabletów. Dobitnie potwierdza to przypadek pewnego Rosjanina.
 • ARCHOS Helium Plus: LTE i ekran HD dla wszystkich

  ARCHOS Helium Plus: LTE i ekran HD dla wszystkich

  ARCHOS wprowadziła do oferty nową serię smartfonów z LTE. Modele ARCHOS 50 Helium Plus i ARCHOS 55 Helium Plus mają wyświetlacze w rozdzielczości HD i z matrycą IPS, dwoma slotami na kartę SIM oraz łącznością 4G. Urządzenia dostępne będą od lipca.
 • ZenPad - nowe tablety Asusa

  ZenPad - nowe tablety Asusa

  Asus zaprezentował nowe tablety wchodzące w skład rodziny ZenPad. Wśród nich każdy powinien znaleźć coś dla siebie.
 • Rewolucja na rynku technologii ubieralnych

  Rewolucja na rynku technologii ubieralnych

  Pojawienie się technologii ubieralnych: zegarków, czujników, inteligentnych ubrań, biżuterii to wynik korelacji trendów technicznych, ale także społecznych - wskazują eksperci.
 • Więcej za telefon czy tablet? Ceny mogą wzrosnąć o 8 proc.

  Wzrost cen tabletów i smartfonów na rynku krajowym nawet o 8 proc. i wzrost zainteresowania ich zakupem poza Polską - takie skutki może mieć objęcie opłatą reprograficzną tego typu urządzeń mobilnych. Tak przynajmniej wynika z Raportu Instytutu Badań nad Gospodarką Rynkową analizującego potencjalny wpływ opłaty reprograficznej na ceny produktów nimi objętych.
 • iPad Pro jako terminal płatniczy

  iPad Pro jako terminal płatniczy

  W internecie pojawiły się nowe przecieki na temat iPada Pro, którego Apple może zaprezentować jeszcze w tym roku.
 • Od lipca zacznie obowiązywać nowelizacja ustawy o podatku VAT

  Od lipca zacznie obowiązywać nowelizacja ustawy o podatku VAT

  Podatek VAT za telefony, tablety i inne urządzenia elektroniczne już wkrótce rozliczą nabywcy, a nie sprzedawcy. Podobnie będzie w obrocie złotem i biżuterią. Podstawowym celem zmian, jest ukrócenie nadużyć podatkowych tzw. karuzeli podatkowych.
 • Google stworzyło tablet odporny na Ebolę

  Google stworzyło tablet odporny na Ebolę

  Google postanowiło stworzyć tablet, który zostało okrzyknięty mianem „eboloodpornego”. Wszystko opiera się na urządzeniu Sony, które zostało zapakowane w szczelnie zamkniętą, poliwęglanową obudowę.

Filmy - Tablet (29)

 • Upał groźny dla komputerów i tabletów

  Temperatura otoczenia, w której pracujemy na naszym sprzęcie niewątpliwie ma wpływ na bezpieczeństwo danych. Może zwiększać ryzyko awarii np. dysków twardych. Mamy badania przeprowadzone przez firmę Hitachi, z których wynika, że przyrost o 10 stopni Celsjusza, powyżej zalecanej temperatury dla danego urządzenia tzw. temperatury pracy, może zwiększać ryzyko awarii dysku twardego o 20-30 proc. Oczywiście to dotyczy klasycznych dysków talerzowych – mówi Tomasz Szewczak, Lenovo SMB Product Manager.
 • Więcej za telefon czy tablet? Ceny mogą wzrosnąć o 8%

  Wzrost cen tabletów i smartfonów na rynku krajowym nawet o 8 procent i wzrost zainteresowania ich zakupem poza Polską – takie skutki może mieć objęcie opłatą reprograficzną tego typu urządzeń mobilnych. Tak przynajmniej wynika z Raportu Instytutu Badań nad Gospodarką Rynkową, który przeanalizował potencjalny wpływ opłaty reprograficznej na ceny produktów nią objętych. Opłata reprograficzna to opłata od kopiowania legalnie pozyskanych utworów w ramach tzw. dozwolonego użytku osobistego. W zamyśle ma zrekompensować straty ponoszone przez twórców w związku ze zwielokrotnianiem ich dzieł przy wykorzystaniu określonych urządzeń i nośników.
 • Te prezenty robią furorę

  Hitem tegorocznych świąt mogą okazać się tablety. To właśnie je najczęściej kupujemy na świąteczny prezent. Sporym zainteresowaniem cieszą się także urządzenia „dwa w jednym”, a bardziej wymagający klienci, znajdą dla siebie mini komputery, mieszczące się w dłoni.