tablet

Artykuły - Tablet (2308)

 • Test Huawei MediaPad M3

  Test Huawei MediaPad M3

  Testujemy MediaPad M3, potrafiący naprawdę dużo tablet Huaweia. Czy to godna alternatywa dla iPada i konkurencyjnych urządzeń z Androidem?
 • Huawei MediaPad M3 w Polsce

  Huawei MediaPad M3 w Polsce

  Tablet Huawei MediaPad M3, zaprezentowany po raz pierwszy podczas targów IFA 2016, jest już dostępny w Polsce
 • Czy pozwalać dzieciom na korzystanie z tabletów?

  Czy pozwalać dzieciom na korzystanie z tabletów?

  Rodzice powinni zwracać uwagę nie tylko na to, ile czasu ich dzieci spędzają, używając urządzeń elektronicznych, ale też w jaki sposób, kiedy i gdzie z nich korzystają - radzi Amerykańska Akademia Pediatryczna (AAP) w swoich uaktualnionych wytycznych.
 • Czas wprowadzić ograniczenia

  Czas wprowadzić ograniczenia

  Im więcej czasu dzieci spędzają na korzystaniu z urządzeń elektronicznych, tym większe prawdopodobieństwo, że nie skończą zadanej pracy domowej - wynika z badań amerykańskich pediatrów.
 • Qualcore 7030 4G - tablet na każdą kieszeń

  Qualcore 7030 4G - tablet na każdą kieszeń

  Tablet Qualcore 7030 4G umożliwia swobodne i szybkie poruszanie się po sieci oraz sprawne przeglądanie stron internetowych. Jest znakomitą platformą do grania w najbardziej popularne gry. Wbudowany GPS pozwala wygodnie korzystać z nawigacji, a 8 GB pamięci flash daje pewność, że nigdy nie zabraknie miejsca na ulubione filmy, aplikacje czy niezbędne dokumenty.
 • MultiPad Wize 3027 - świat w 7 calach za 249 zł

  MultiPad Wize 3027 - świat w 7 calach za 249 zł

  Asbis, dystrybutor marki Prestigio, wprowadza na rynek nowy tablet. MultiPad Wize 3027 to 8 GB pamięci i 1 GB RAM, 4-rdzeniowy procesor 1,2GHz Allwinner A33 i system operacyjny Android Lollipop 5.1, a wszystko to zamknięte w obudowie z 7 calowym ekranem.
 • Nowy iPad Pro - mniejszy, ale nie "mini"

  Nowy iPad Pro - mniejszy, ale nie "mini"

  Drugą ważną nowością na pierwszej tegorocznej konferencji Apple był nowy iPad. 9,7-calowy model iPad Pro to coś, na co czekało wielu konsumentów na całym świecie.
 • Piekary Śląskie: Tablet i bilety do kina na osłodę szkoły

  Piekary Śląskie: Tablet i bilety do kina na osłodę szkoły

  Tablet, plecak, darmowe śniadania, bilety do kina i na basen dostanie każdy 6-latek i 7-latek z Piekar Śląskich, który we wrześniu pójdzie do szkoły. Taką ofertę przygotował samorząd, który chce ułatwić rodzicom sześciolatków podjęcie decyzji.
 • ​Huawei MateBook - pierwsze wrażenia z MWC 2016

  ​Huawei MateBook - pierwsze wrażenia z MWC 2016

  Firma Huawei postanowiła śmiało wkroczyć w świat urządzeń hybrydowych. MateBook to ich pierwsze urządzenie tego typu, a zarazem kopia Surface’a Microsoftu. Mieliśmy okazję przyjrzeć mu się bliżej podczas targów MWC 2016.
 • Trwają prace nad tabletem dla niewidomych

  Trwają prace nad tabletem dla niewidomych

  Naukowcy z Uniwersytetu Michigan pracują nad tabletem dla osób niewidomych, który z pomocą specjalnej technologii zdolny będzie do tworzenia na swojej powierzchni wypukłości w postaci alfabetu Braille'a.

Filmy - Tablet (34)