Szop

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
szop ,

Artykuły - Szop (7)

 • 700 kg haszyszu w szopie pod Amsterdamem

  Haszysz wart na czarnym rynku około 40 milionów euro holenderska policja znalazła w niepozornej szopie we wsi Nieuw-Vennep koło Amsterdamu. 700 kilogramów haszyszu było zapakowane w puszki i skrzynki - poinformował we wtorek rzecznik policji.
 • Mieszka w szopie, bo w domu go nie chcą

  Mieszka w szopie, bo w domu go nie chcą

  Bohdan Redzimski mieszka w szopie w Lubni, w której nie ma prądu i wody. - Trzy zimy tu przeżyłem - mówi. Na wsparcie rodziny nie może liczyć. - Dzieci są dorosłe i mają swoje rodziny - mówi.
 • Szop pracz dotarł do nas

  Szop pracz dotarł do nas

  W okolicach Brzeska samochód potrącił kilkukilogramowe, futrzaste zwierzę, z czarno-białymi plamami wokół oczu i długim, z czarnymi pręgami, ogonem. Okazało się, że pod kołami auta zginął szop pracz, drapieżnik, którego ojczyzną jest Ameryka Północna.
 • Szop bezradny, pieniędzy brak, a kolejka ani drgnie

  SZOP miał rozładować kolejki do kas na wrocławskim dworcu. SZOP - czyli punkt Szybkiej Obsługi Pasażera. Słuchacze RMF FM alarmują jednak - kolejki po bilety są jak były, bo szybka kasa jest nieczynna.
 • Borys-Szopa Człowiekiem Roku 2007

  Tytuł Człowieka Roku 2007 "Tygodnika Solidarność" otrzymała w środę Bożena Borys-Szopa Główny Inspektor Pracy.
 • Odnaleziony w szopie po 27 latach...

  Odnaleziony w szopie po 27 latach...

  Odnaleziony w niemieckiej szopie, lata młodości ma już dawno za sobą. Dzięki wysiłkowi nowego właściciela Typ 14 powrócił do świata żywych.
 • Bruce Willis jako szop pracz

  Bruce Willis jako szop pracz

  Bruce Willis ("Hostage", "Łzy słońca", "Szklana pułapka") użyczy swego głosu bohaterowi animowanego filmu "Over The Hedge", który powstanie w wytwórni DreamWorks, należącej do Stevena Spielberga. Głosem aktora przemówi czarno-białe futrzane zwierzątko - szop pracz.

Filmy - Szop (14)

 • Czy szop może przyjaźnić się z kotem?

  Jak widać kot nie jest skory do zabawy, ani do przyjaźni z szopem, który bezskutecznie próbuje zagaić.
 • Mężczyzna uratował grupę zwierzaków ze śmietnika

  Mężczyzna znalazł w kontenerze na śmieci 5 uwięzionych szopów. Do uratowania ich użył długiej deski, którą włożył, by te mogły spokojnie się wydostać na wolność.
 • Młody szop pracz uratowany przed utonięciem

  Maryland, Stany Zjednoczone. Mężczyzna pływający łodzią zauważył nieradzącego sobie szopa w wodzie. Natychmiast podpłynął do niego i rzucił mu na ratunek kamizelkę. Zwierzak chwycił się jej i spokojnie czekał, aż zostanie odholowany do brzegu. Akcja ratunkowa przebiegła sprawnie i szczęśliwie. (STORYFUL/x-news) UWAGA! Ze względu na przepisy licencyjne materiał dostępny tylko na terytorium Polski.
 • Podstępny szop kradnie jedzenie

  Kto by pomyślał, że szopy to takie podstępne zwierzęta! Zobaczcie tego osobnika, który bez zastanowienia kradnie kocią karmę głodnym futrzakom. Na szczęście jedzenia wystarczy dla wszystkich. UWAGA! Ze względu na przepisy licencyjne materiał dostępny tylko na terytorium Polski.