syreny

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Syreny (Film (2003)[Mermaids] Reż.Ian Barry) ,

Artykuły - Syreny (83)

 • Wojsko ćwiczy odpieranie ataku terrorystycznego z morza i powietrza

  Około tysiąca osób w co najmniej siedmiu miastach bierze udział w manewrach Renegade i Kaper, podczas których ćwiczone jest odpieranie zagrożeń terrorystycznych z powietrza i morza.
 • A jednak są syreny

  A jednak syreny istnieją nie tylko w bajkach i żyją w morzach i oceanach na całym świecie. Potwierdzili to naukowcy z amerykańskiej Krajowej Administracji Oceaniczno-Atmosferycznej w specjalnym raporcie pod tytułem "Dowody na istnienie wodnych humanoidów".
 • Tajemnica syren z Zimbabwe

  Tajemnica syren z Zimbabwe

  Njuzu, to wodne istoty łączące cechy ludzi i ryb. Ta odmiana syren znana jest w tradycji Zimbabwe.
 • Ponowny atak rakietowy na Jerozolimę

  Ponowny atak rakietowy na Jerozolimę

  Palestyńscy radykałowie wystrzelili we wtorek rakietę w kierunku Jerozolimy, jednak pocisk nie trafił w miasto - powiedział rzecznik jerozolimskiej policji, Micky Rosenfeld. To już drugi atak rakietowy na Jerozolimę od wybuchu konfliktu w zeszłą środę.
 • W hołdzie powstańcom: W rocznicę godziny "W" zawyły syreny

  W hołdzie powstańcom: W rocznicę godziny "W" zawyły syreny

  O godz. 17 rozległy się dźwięki syren alarmowych oraz bicie kościelnych dzwonów. Zatrzymali się przechodnie, samochody oraz autobusy, by oddać cześć powstańcom warszawskim.
 • Syreny zabrzmią pod Wawelem

  Syreny zabrzmią pod Wawelem

  Sto syren okrętowych umieszczonych na dwóch statkach zabrzmi w sobotę wieczorem w zakolu Wisły pod Wawelem podczas koncertu niemieckiego artysty Christofa Schlaegera.
 • W rocznicę Powstania Warszawskiego zawyją syreny

  Syreny alarmowe zostaną włączone na jedną minutę w 44 miastach województwa mazowieckiego 1 sierpnia - w 67. rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego - poinformował w komunikacie zespół prasowy wojewody mazowieckiego. Będzie to forma uczczenia pamięci powstańców.

Filmy - Syreny (5)