Sylwester

Artykuły - Sylwester (708)

Filmy - Sylwester (31)

 • Dwóch mężczyzn z zarzutami zabójstwa 21-latka w Ełku

  Zatrzymany Algierczyk jest drugą osobą, która usłyszała zarzut zabójstwa 21-latka w barze z kebabem w Ełku. Wcześniej prokuratura postawiła zarzut zabójstwa także Tunezyjczykowi, który pracował tam jako kucharz. - Prokurator uznał, że w trakcie szamotaniny dwie osoby atakujące działały z zamiarem dokonania zabójstwa. To spowodowało, że postanowiliśmy postawić zarzuty dokonania zabójstwa w porozumieniu - poinformował Wojciech Piktel z Prokuratury Rejonowej w Ełku. Daniel R. zginął w noc sylwestrową po awanturze przed miejscowym barem kebab. 21-latek miał wynieść z lokalu dwie butelki napojów bez płacenia za nie. Według ustaleń śledczych właściciel i kucharz wybiegli za mężczyzną. Skończyło się tragicznie - 21-latek zginął od ciosów nożem.
 • Nieudany bal sylwestrowy można zareklamować

  Federacja Konsumentów przypomina, że w przypadku niezgodnej z umową zabawy sylwestrowej, można ją zareklamować. Organizator ponosi też odpowiedzialność za zniszczone lub zagubione rzeczy osobiste pozostawione w szatni. Również biuro podróży, które organizuje kilkudniowy wyjazd połączony z zabawą noworoczną, musi uwzględnić reklamację w przypadku niedotrzymania warunków umowy. Średnia zadeklarowana kwota, którą Polacy wydali na przedsylwestrowe przygotowania, wynosi 680 zł. Federacja Konsumentów przypomina, że prawa w zakresie ochrony konsumentów obowiązują również w przypadku zorganizowanej imprezy sylwestrowej, dlatego warto zawczasu pisemnie ustalić z organizatorem jej harmonogram i warunki. Konsument niezadowolony z organizacji imprezy sylwestrowej może ją zareklamować, powołując się na art. 560 Kodeksu cywilnego. Zdaniem prawnika najlepiej jak najszybciej złożyć pisemną reklamację u organizatora, domagając się proporcjonalnego do niedogodności zwrotu gotówki.
 • Jak gwiazdy spędzają sylwestra?

  Zapytaliśmy polskie gwiazdy, czy pamiętają swojego najgorszego sylwestra lub takiego, który na długo pozostanie w ich pamięci. Co odpowiedzieli celebryci? Zobaczcie!
 • Jak NIE lubimy spędzać sylwestra?

  Mówi się, że jaki ostatni dzień roku, taki cały przyszły... Wyszliśmy na ulice i zapytaliśmy Polaków, jak nie lubią spędzać sylwestra. Koniecznie obejrzyjcie! PREMIERA W INTERII W KAŻDY PIĄTEK OD 9.00.