Stadion Narodowy

Artykuły - Stadion Narodowy (628)

 • MŚ Rosja 2018. Murawa z PGE Narodowego trafiła do Rypina

  MŚ Rosja 2018. Murawa z PGE Narodowego trafiła do Rypina

  Murawa na PGE Narodowym nie pomagała piłkarzom reprezentacji Polski w meczu o mundial z Czarnogórą. Co się z nią stało po spotkaniu? Trafiła na obiekty MOSiR-u w Rypinie.
 • El. MŚ 2018. Narodowy już prawie zielony

  El. MŚ 2018. Narodowy już prawie zielony

  W cieniu meczu z Danią trwają gorączkowe przygotowania PGE Narodowego do meczu z Kazachstanem, który odbędzie się już w najbliższy poniedziałek. O to, żeby murawa była idealna zadbają eksperci z Anglii, którzy w piątek zjawią się w Warszawie.
 • Gala KSW 39 Colosseum na Narodowym. Sprzedano już 48 tysięcy biletów

  Gala KSW 39 Colosseum na Narodowym. Sprzedano już 48 tysięcy biletów

  Znakomicie sprzedają się bilety na galę KSW 39 Colosseum na PGE Stadionie Narodowym w Warszawie. Sprzedano już blisko 48 tysięcy wejściówek.
 • PGE Narodowy dla Tomasza Golloba. We wtorek napis na elewacji i bieg

  PGE Narodowy dla Tomasza Golloba. We wtorek napis na elewacji i bieg

  #MistrzJestJeden - to hasło we wtorek wieczorem pojawi się na elewacji PGE Narodowego jako gest wsparcia dla Tomasza Golloba, najbardziej utytułowanego polskiego żużlowca, który w niedzielę uległ poważnemu wypadkowi na torze motocrossowym.
 • Stadion Narodowy. Koniec sporu o rozliczenia budowy

  Stadion Narodowy. Koniec sporu o rozliczenia budowy

  Na konto Skarbu Państwa wpłynęły 33 miliony złotych od generalnego wykonawcy Stadionu Narodowego. To jeden z warunków ugody, która kończy pięcioletni spór o rozliczenie budowy najważniejszej areny Euro 2012. Ugoda zawarta dwa dni temu zakłada, że obie strony rezygnują z wzajemnych roszczeń finansowych - dowiedział się reporter RMF FM Mariusz Piekarski.
 • Reprezentacja Polski. Ujawniła się grupa trzymająca władzę

  Na początku zgrupowania piłkarskiej reprezentacji Polski Adama Nawałki ujawniła się, nieco samozwańcza, grupa trzymająca władzę w kadrze.
 • Instalacja napisów PGE Narodowy na koronie stadionu

  Instalacja napisów PGE Narodowy na koronie stadionu

  We wtorek w Warszawie na koronie Stadionu Narodowego rozpoczął się montaż dwóch konstrukcji z nazwą własną:"PGE Narodowy". Napisy pojawią się na elewacji obiektu od strony wschodniej i zachodniej za kilkanaście dni.
 • RMF: Ogrodzą Stadion Narodowy betonowym murem

  RMF: Ogrodzą Stadion Narodowy betonowym murem

  Na czas szczytu NATO w Warszawie Stadion Narodowy zamieni się w twierdzę. Obiekt w którym będą obradować przywódcy Sojuszu z 28 krajów członkowskich oraz państw partnerskich ma zostać ogrodzony wysokim, betonowym murem - ustalił reporter RMF FM Krzysztof Zasada.
 • Albańczycy wybudują w Tiranie Stadion Narodowy

  Albańczycy wybudują w Tiranie Stadion Narodowy

  Albania wybuduje w Tiranie piłkarski Stadion Narodowy, który pomieści 22 300 widzów i będzie kosztować 50 mln euro - poinformował rzecznik prasowy tamtejszej federacji Dritan Kokona.
 • Grand Prix i pożegnanie Golloba na PGE Stadionie Narodowym

  Grand Prix i pożegnanie Golloba na PGE Stadionie Narodowym

  Najpierw Grand Prix Polski, a dzień później mecz Polska - Reszta Świata. Wszyscy fani speedwaya powinni zarezerwować sobie weekend w połowie maja. - No i spieszyć się z kupnem biletów, bo zostało ich już bardzo mało - mówi Andrzej Witkowski, prezes Polskiego Związku Motorowego.

Filmy - Stadion Narodowy (47)

 • Andrzej Witkowski o pożegnaniu Tomasza Golloba. Wideo

  Najpierw Grand Prix Polski, a dzień później mecz Polska - Reszta Świata. Wszyscy fani żużla powinni zarezerwować sobie weekend w połowie maja. - No i spieszyć się z kupnem biletów, bo zostało ich już bardzo mało - mówi Andrzej Witkowski, prezes Polskiego Związku Motorowego.
 • Mecz Polska - Islandia. Trening Islandczyków na Narodowym. Wideo

  Reprezentacja Islandii podczas treningu na Stadionie Narodowym w Warszawie przed meczem z Polską.
 • Polska - Irlandia. Stadion narodowy gotowy na mecz

  - To dla nas olbrzymie wydarzenie. Chyba nigdy, może z wyjątkiem pierwszego spotkania na Euro, nie było tu meczu takiej rangi. Ze względu na pogodę dach będzie zamknięty. Trawa jest położona i mam nadzieję, że spełnimy wszelkie oczekiwania. Spodziewamy się pełnego stadionu, Dla gości i kibiców przygotowujemy pięć ton jedzenia i kilka tysięcy litrów napojów. To będzie spektakularne wydarzenie i jestem przekonany, że zawodnicy zostawią na murawie wszystko, by wyjść z tej potyczki zwycięsko - powiedział Tomasz Półgrabski, prezes spółki PL.2012+, operatora PGE Narodowego, na którym w niedzielę Polska zagra z Irlandią o awans do finałów Euro 2016. Źródło: TVN24/x-news
 • Kolejne GP na Narodowym za darmo? Minister sportu: Mam nadzieję, że PZMot stanie na wysokości zadania

  - Rozmawiałem z prezesem Witkowskim i poprosiłem go, aby pomyślał o rekompensacie dla tych 50 tysięcy ludzi, którzy przyjechali z całej Polski - powiedział minister sportu Andrzej Biernat odnosząc się do kwestii fatalnej organizacji zawodów żużlowego Grand Prix na Stadionie Narodowym w Warszawie. W jego opinii najlepszym rozwiązaniem byłby darmowy wstęp na przyszłoroczną imprezę cyklu GP dla kibiców, którzy kupili bilet w tym roku. - Mam nadzieję, że szef Polskiego Związku Motorowego stanie na wysokości zadania - podkreślił Biernat.