sprzęt AGD

Synonimy:
AGD, Artykuły Gospodarstwa Domowego
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Sprzęt AGD (172)

 • Kompaktowy miniblender Philips

  Kompaktowy miniblender Philips

  Nowy miniblender Philips umożliwia przygotowywanie rozmaitych koktajli, które można zblendować w kielichu lub w wygodny sposób bezpośrednio w bidonie, by zabrać ze sobą i wypić w dowolnym miejscu.
 • ​IFA 2017: Nowoczesny sposób na pielęgnację ubrań od LG

  ​IFA 2017: Nowoczesny sposób na pielęgnację ubrań od LG

  Firma LG zaprezentowała bogatą ofertę urządzeń do pielęgnacji ubrań - poszerzoną linię pralek TWINWash oraz szafę odświeżającą LG Styler.
 • IFA 2017: LG rozwija ekosystem inteligentnych urządzeń

  IFA 2017: LG rozwija ekosystem inteligentnych urządzeń

  Firma LG rozbudowuje swoją koncepcję inteligentnego domu i wzbogaca ją o dwie najpopularniejsze usługi inteligentnych osobistych asystentów - Amazon Alexa oraz Google Assistant.
 • Wycofanie z produkcji odkurzaczy 900 wat i więcej

  Wycofanie z produkcji odkurzaczy 900 wat i więcej

  Od 1 września odkurzacze wprowadzane na rynek unijny powinny mieć deklarowany pobór mocy niższy niż 900 W oraz posiadać nową etykietę energetyczną ze skalą od D do A+++. Dzięki innowacyjnym produktom samo zmniejszenie mocy silników odkurzaczy nie wpłynie na mniejszą skuteczność i jakość odkurzania. Korzystając z etykiety energetycznej konsumenci łatwo sprawdzą istotne w użytkowaniu parametry, czyli skuteczność zbierania kurzu na podłogach i dywanach oraz klasę filtracji kurzu.
 • Przez nowe przepisy odkurzacze stracą moc

  Przez nowe przepisy odkurzacze stracą moc

  Nie jest tajemnicą, że unijne przepisy określające parametry towarów bywają dla producentów uciążliwe, a dla konsumentów na wspólnotowym rynku niekiedy zabawne. Już we wrześniu wejdą w życie nowe wymagania dotyczące... odkurzaczy.
 • UE chce rzeczy trwalszych i łatwiejszych do naprawy

  UE chce rzeczy trwalszych i łatwiejszych do naprawy

  Komisja Europejska, chce, by sprzęt AGD czy komórki nie psuły się krótko po upływie gwarancji!. Dlatego państwa członkowskie oraz producenci powinni stworzyć konsumentom możliwość korzystania z trwałych urządzeń o wysokiej jakości, które mogą być zreperowane lub ulepszone. Urzędnicy unijni, proponują walkę ze sztucznym skracaniem cyklu życia produktów i przystępne ceny części zamiennych. Zdaniem ekspertów, konsumenci nie powinni wpadać w błędne koło niekończących się napraw i konserwacji wadliwych produktów. Posłowie proponują stworzenie "licznika zużycia" produktu.
 • Państwa UE zatwierdziły przepisy w sprawie nowych etykiet energetycznych

  Państwa UE zatwierdziły przepisy w sprawie nowych etykiet energetycznych

  Przedstawiciele państw UE zatwierdzili w poniedziałek unijne przepisy w sprawie nowych zasad etykietowania efektywności energetycznej na sprzętach AGD. Dotychczasowe kategorie z plusami, jak A+, mają być zastąpione bardziej przejrzystą skalą od A do G.
 • Fabryka w Changwon - tu lodówka powstaje w siedem minut

  Fabryka w Changwon - tu lodówka powstaje w siedem minut

  Wystarczy siedem minut, aby wyprodukować w pełni funkcjonalną lodówkę? Jako jedni z nielicznych z Polski mieliśmy okazję odwiedzić jedną z fabryk LG zajmujących się produkcją sprzętu AGD w Changwon, w Korei Południowej.
 • Z przyszłości do Polski - nowe pralki i lodówki LG

  Z przyszłości do Polski - nowe pralki i lodówki LG

  LG wierzy, że wkrótce zaczniemy otaczać się inteligentnymi sprzętami, które wszystkie czynności domowe wykonają za nas. Już wkrótce do Polski trafią dwa produkty, którym bliżej do konceptu inteligentnego domu, niż jakimkolwiek innym dostępnym w sprzedaży.
 • Dynamiczny wzrost Grupy Amica

  Dynamiczny wzrost Grupy Amica

  Grupa Amica konsekwentnie realizuje strategię HIT2023, prowadząc ekspansję geograficzną i produktową, wyróżniając się na rynku jakością i innowacyjnością.Spółka rozwija nowe kategorie produktów, min. suszarki do ubrań czy chłodziarki do wina.

Zdjęcia - Sprzęt AGD (16)

 • nt.interia.pl
  Jak powstaje pralka do prania
 • nt.interia.pl
  Jak powstaje pralka do prania
 • nt.interia.pl
  Jak powstaje pralka do prania
 • nt.interia.pl
  Jak powstaje pralka do prania
 • nt.interia.pl
  Jak powstaje pralka do prania
 • nt.interia.pl
  Jak powstaje pralka do prania

Filmy - Sprzęt AGD (4)

 • Sprzęt AGD i RTV sam będzie sygnalizować o usterce

  Internet rzeczy może zrewolucjonizować obsługę klienta. Dzięki podłączeniu do sieci sprzętów domowych, jak lodówka czy zmywarka, sygnał o awarii czy zakłóceniach w działaniu dotrze do producenta szybciej niż w czasie rzeczywistym, dzięki czemu możliwa będzie błyskawiczna naprawa, nawet bez angażowania klienta. Komentuje Łukasz Jadaś z Instytutu Monitorowania Mediów.
 • Smartfon wypiera telewizor?

  Jak pokazują statystyki Polacy coraz częściej rezygnują z telewizorów i odkurzaczy na rzecz zmywarek, smartfonów i komputerów. Chęć zaoszczędzenia czasu, wprowadzanie nowszych technologii oraz moda - to czynniki mające wpływ na wybory konsumentów. Wypowiedź: Bartosz Turek, Lion’s Bank
 • UOKiK rozpocznie kontrole etykiet energetycznych

  Za brak specjalnych etykiet na suszarkach czy telewizorach grozi kara w wysokości co najmniej 15 tysięcy złotych. Dostawcy i dystrybutorów sprzętu RTV i AGD mają od lutego tego roku obowiązek informowania o tym, ile energii zużywa dane urządzenie. – Przede wszystkim będziemy sprawdzać uwidacznianie etykiet efektywności energetycznej w placówkach handlowych, tam gdzie produkty wystawiane są na sprzedaż, gdzie konsument ma do nich bezpośredni dostęp – zapowiada w rozmowie a Agencją Informacyjną Newseria Jadwiga Gunerka, zastępczyni dyrektora Departamentu Nadzoru Rynku Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów.
 • W naszych domach zalegają tony zużytego sprzętu!

  Wciąż mała wiedza i zwyczajne lenistwo sprawia, że Polacy wolą gromadzić zużyty sprzęt elektryczny w piwnicy lub wyrzucić go na śmietnik niż zanieść go tam, gdzie nakazują przepisy: do gminnego punktu zbierania, do sklepu czy też do punktu serwisowego. Oddanie sprzętu do tych miejsc nie jest naszą dobrą wolą, mamy taki obowiązek, nałożony ustawą. Informacje na temat systemu utylizacji zużytego sprzętu można znaleźć na stronach internetowych urzędu miasta lub urzędu gminy. Komentuje Wojciech Konecki, dyrektor generalny, CECED Polska, Związek Pracodawców AGD.