sprawiedliwość

Synonimy:
sprawiedliwości,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Sprawiedliwość (3389)

Filmy - Sprawiedliwość (26)

 • Przedstawiciele prezydenta zdziwieni kolejnymi poprawkami. "Dostaliśmy je w tym samym momencie, co wszyscy"

  Sejmowa komisja sprawiedliwości o 1.00 w nocy ze środy (29.11) na czwartek przerwała prace nad prezydenckim projektem ustawy o Sądzie Najwyższym. Obrady były bardzo burzliwe. Wszystko za sprawą kolejnych poprawek wnoszonych przez członków Prawa i Sprawiedliwości. Opozycja krytykuje nie tylko treść poprawek, ale też sposób procedowania. Posłowie dopiero w ostatniej chwili mogli zapoznać się z propozycjami zmian w prezydenckim projekcie. Podobnie zresztą jak i przedstawiciele prezydenta, co przyznała Anna Surówka-Pasek, podsekretarz stanu w Kancelarii Prezydenta RP. Przewodniczący komisji Stanisław Piotrowicz pytany, czy poprawki były konsultowane z prezydentem odparł, że „wiele rzeczy zostało ustalonych”.
 • "Panowała martwa cisza"

  Minister sprawiedliwości, Krzysztof Kwiatkowski, w Przesłuchaniu RMF FM, wspomina dzień katastrofy smoleńskiej, 10. kwietnia 2010 roku.
 • "Musimy precyzyjnie planować każdy krok"

  Poczekajmy na ogłoszenie raportu ministra Jerzego Millera - mówi w Przesłuchaniu RMF Krzysztof Kwiatkowski, minister sprawiedliwości.
 • Żeby prawnik nie był strażakiem

  Niskiej świadomości prawnej Polaków ma zaradzić nowa inicjatywa Ministerstwa Sprawiedliwości i Krajowej Rady Radców Prawnych.