śmierć

Artykuły - śmierć (4770)

Filmy - śmierć (101)

 • Sprzątanie po śmierci. Łukasz Macander o swojej pracy

  - Wstaję rano i widzę śmierć. Idę spać i widzę śmierć. To jest moja praca - powiedział Łukasz Macander, który sprząta mieszkania po zwłokach. Jaka była największa trauma, z którą musiał się zmierzyć w pracy? Jakie ma hobby? (Dzień Dobry TVN/x-news)
 • Tragiczny wypadek na pokazach lotniczych we Włoszech. Myśliwiec spadł do morza, pilot zginął

  Do tragicznego wypadku doszło na włoskim Air Show. Myśliwiec Eurofighter po serii akrobacji runął do Morza Tyrreńskiego. Wszystko na oczach tysięcy widzów. Do wypadku doszło podczas pokazów lotniczych w rejonie miasta Terracina na południe od Rzymu. Wielozadaniowy myśliwiec wykonywał pokaz jako przedostatni. Na amatorskim nagraniu widać, jak w pewnym momencie maszyna z impetem runęła do morza. Po kilku godzinach poszukiwań ekipy ratunkowe odnalazły ciało 36-letniego pilota. Nie wiadomo co było przyczyną wypadku.
 • Cudem uniknął śmierci. Przebiegł przez tory przed pociągiem

  Ogromne szczęście miał jeden z pasażerów, który przebiegł przez torowisko na jednej ze stacji kolejowych w Sydney w Australii. Na nagraniu widać jak mężczyzna podchodzi do skraju peronu, czeka aż przejedzie pociąg, po czym wskakuje na torowisko, aby dostać się na sąsiedni peron. Udaje mu się na niego wskoczyć na chwilę przed tym, jak na peron wjechał pociąg. Mężczyzna najprawdopodobniej zorientował się, że znajduje się na niewłaściwym peronie i w ten sposób chciał sobie skrócić drogę na sąsiedni peron. (STORYFUL/x-news)
 • Zmarli w 2017 roku

  Śmierć jest nieodłączną częścią życia. W materiale postanowiliśmy przypomnieć tych, którzy dla kultury i życia społeczno-politycznego, byli kimś bardzo ważnym.