ślub

Artykuły - ślub (1972)

 • After Party: DJ wziął ślub z modelką w tajemnicy

  After Party: DJ wziął ślub z modelką w tajemnicy

  W połowie 2016 r. zaręczyli się na scenie podczas koncertu discopolowej grupy After Party. Teraz DJ Pawlo z tego zespołu i modelka Aleksandra Mandryk wzięli ślub.
 • Fish pokazał zdjęcia ze ślubu

  Fish pokazał zdjęcia ze ślubu

  W połowie października Fish poślubił swoją dziewczynę Simone Rösler. "Zapamiętam ten dzień do końca życia" - mówi były wokalista grupy Marillion.
 • Niezwykła sesja ślubna. Wzruszenia gwarantowane

  Niezwykła sesja ślubna. Wzruszenia gwarantowane

  Ze świecą szukać młodej pary, która świadomie zrezygnowałaby z sesji ślubnej. Dziś większość nie wyobraża sobie udanej ceremonii bez dobrego fotografa, a zdjęcia ze ślubu zdobią ścian sypialni i salonów.
 • Pan młody ratuje dziecko

  Pan młody ratuje dziecko

  Ślubna sesja fotograficzna przybrała dramatyczny rozwój. Pan młody wskoczył do wody, żeby uratować tonące dziecko. Moment ten uchwycił fotograf, a zdjęcie stało się hitem internetu.
 • Ewa Farna wyszła za mąż w tajemnicy!

  Ewa Farna wyszła za mąż w tajemnicy!

  Przed kilkoma dniami odbył się ślub Ewy Farnej i gitarzysty jej zespołu - Martina Chobota.
 • Jak ubrać się na wesele jako gość?

  Jak ubrać się na wesele jako gość?

  Sezon ślubów i wesel w pełni! Wiele z nas staje przed dylematem – co założyć na takie przyjęcie jako gość? Sklepy mają szeroką ofertę, dlatego trudno się zdecydować na jedną stylizację, która będzie jednocześnie modna i odpowiednia do okazji. Sprawdź, jak wybrać stylizację na wesele, aby ubrać się zgodnie z trendami i nie popełnić modowego faux-pas.
 • Podróż poślubna? Ubezpieczyciele chcą zarobić na nowożeńcach

  Podróż poślubna? Ubezpieczyciele chcą zarobić na nowożeńcach

  Lato to szczyt sezonu ślubnego. Z danych GUS wynika, że na ślubnym kobiercu staje co roku ponad 180 tys. par, a ponad 100 tysięcy robi to w okresie czerwiec-wrzesień. Oznacza to tysiące często egzotycznych podróży poślubnych, na których chcą zarobić biura podróży i ubezpieczyciele.
 • Andreas Kofler wziął ślub

  Andreas Kofler wziął ślub

  Znany austriacki skoczek narciarski Andreas Kofler, indywidualny wicemistrz olimpijski z 2006 roku i zwycięzca Turnieju Czterech Skoczni w sezonie 2009/10, wziął ślub. Wybranką serca 33-letniego zawodnika została jego długoletnia przyjaciółka Mirjam.
 • Jamala wyszła za mąż

  Jamala wyszła za mąż

  Laureatka Eurowizji 2016, ukraińska wokalistka Jamala, pod koniec kwietnia poślubiła swojego ukochanego. W mediach społecznościowych pochwaliła się zdjęciami z ceremonii.
 • Dorota Gwiazdowska (MIG) bierze ślub. Zenek Martyniuk zaśpiewa na weselu

  Dorota Gwiazdowska (MIG) bierze ślub. Zenek Martyniuk zaśpiewa na weselu

  Zenek Martyniuk z grupy Akcent po raz kolejny zaśpiewa na weselu. Tym razem bawić będzie gości koleżanki z discopolowego zespołu MIG - Doroty Gwiazdowskiej.

Filmy - ślub (81)

 • Takiego ślubu jeszcze nie było! Pierwszy raz w historii

  Santiago, Chile. Papież Franciszek udzielił ślubu stewardessie i stewardowi na pokładzie samolotu podczas czwartkowego (18.01) lotu z Santiago do nadmorskiego Iquique w Chile. Po spontanicznej ceremonii para opowiedziała o niej dziennikarzom, którzy towarzyszą papieżowi w pielgrzymce po Ameryce Południowej. To pierwsze takie wydarzenie w historii. Papież Franciszek udzielił ślubu chilijskiej stewardessie Pauli i stewardowi Carlosowi. Na świadków wybrano znajdującego się na pokładzie księdza i prezesa chilijskich linii lotniczych LATAM, który podróżował z papieżem. Para wcześniej wzięła jedynie ślub cywilny. Jak poinformowali, Kościół, w którym chcieli się pobrać zawalił się w wyniku trzęsienia ziemi w 2010 roku. (US CBS/x-news)
 • Panna młoda szła do ołtarza, gdy nagle...

  Nie ma nic śmieszniejszego od wpadek dzieci w kościele. Maluchy bardzo często nie zdają sobie sprawy z powagi sytuacji i potrafią wyczyniać cuda na przykład… na ślubie. Zobaczcie jak mały chłopiec nieomal zrujnował suknię panny młodej, wskakując na nią z impetem. Czyżby chciał zatrzymać przyszłą żonę dla siebie? (STORYFUL/x-news)
 • Sposób na niezapomniany ślub? Oto on

  Państwo młodzi postanowili dodać do tego stresującego dnia trochę rozrywki, by rozładować emocje. Użyli do tego wózka oraz łańcucha. Jak wyszło? Przekonajcie się sami.
 • Bezdomny pies główną postacią podczas ślubu

  Ceremonia ślubna została zakłócona przez bezpańskiego psa, który postanowił wpaść i narozrabiać. Swoim zachowaniem wzbudził ciekawość wszystkich uczestników wydarzenia.