siedmiolatek

Artykuły - Siedmiolatek (0)

 • RMF24: Z nożem wdarł się do mieszkania. Siedmiolatek wyskoczył przez okno

  RMF24: Z nożem wdarł się do mieszkania. Siedmiolatek wyskoczył przez okno

  Sąd zdecydował o trzymiesięcznym areszcie dla nożownika z Siemianowic Śląskich, który w ubiegłym tygodniu wdarł się do jednego z mieszkań i zażądał od lokatorów pieniędzy. Przestraszony siedmioletni chłopiec, który był wtedy w mieszkaniu, wyskoczył przez okno. Dziecko z urazami nóg trafiło do szpitala. Okazało się, że nożownikowi chodziło o... 7 złotych.
 • Odnalazł się chory na autyzm siedmiolatek

  Odnalazło się dziecko chore na autyzm. 7-latek zaginął w Białym Borze w woj. zachodniopomorskim. Dziecka szukała policja i staż miejska.
 • Zaginął siedmiolatek chory na autyzm

  W Białym Borze w woj. zachodniopomorskim zaginął chłopiec chory na autyzm. Dziecka szuka policja i straż miejska.
 • Tragedia na osiedlu w Bytomiu

  Tragedia na osiedlu w Bytomiu

  Tragedia na skwerze między blokami w centrum Bytomia. Siedmioletni chłopiec został porażony prądem z niezabezpieczonego przewodu elektrycznego. Dziecko próbował ratować ojciec. Niestety reanimacja nie przyniosła żadnego rezultatu. Chłopczyk zmarł. Okoliczności śmierci dziecka wyjaśnia śląska policja i prokuratura.
 • Siedmiolatek pobity za 20 złotych

  Siedmioletni chłopiec został pobity w Warszawie przez pijanego 50-latka. Napastnik zabrał mu 20 zł; teraz za rozbój grozi mu do 12 lat więzienia - poinformowała stołeczna policja.
 • Siedmiolatek z A/H1N1 zmarł z powodu powikłań

  Siedmioletni chłopiec, który zmarł z powodu powikłań pogrypowych w szpitalu w Białej Podlaskiej (Lubelskie), był zarażony wirusem grypy A/H1N1 - poinformowała w środę dyrektor powiatowej stacji sanepidu w tym mieście Zofia Badach.
 • Siedmiolatek powiadomił straż o pożarze w domu

  Siedmiolatek powiadomił straż o pożarze w domu

  W Hajnówce siedmioletni chłopiec pozostawiony w domu bez opieki wezwał pomoc, bo wybuchł pożar w kotłowni budynku. Sam schronił się na najwyższym piętrze. Pożar szybko ugaszono, dziecko nie odniosło większych obrażeń.