sesja zdjęciowa

Artykuły - Sesja zdjęciowa (77)

Filmy - Sesja zdjęciowa (6)

 • Wpadka Oli Ciupy. Niechcący ujawniła, że wystąpi w "Playboyu"

  Ola Ciupa w wywiadzie dla Wideoportalu opowiedziała o rozbieranych sesjach w magazynie "CKM". Wspomina je bardzo dobrze, ponieważ czuła się podczas nich komfortowo. Ich efekty określiła jako oszałamiające. Pozowanie nago nie stanowi dla niej żadnego problemu, bo jest oswojona ze swoim ciałem. W trakcie rozmowy Oli wymsknęło się, że niedługo będziemy mogli podziwiać jej zdjęcia w "Playboyu". Taka sesja zdjęciowa będzie dla niej prawdziwym zaszczytem. (WideoPortal/x-news)
 • Ta sesja zdjęciowa z Rosji wzbudziła kontrowersje!

  Dwie skąpo odziane modelki tulą się do wielkiego, ważącego 650 kilogramów samca niedźwiedzia... Fotografie wykonane podczas tej sesji zdjęciowej, która odbyła się w podmoskiewskim lesie, obiegły internet, wywołując niemałą sensację i najróżniejsze skojarzenia. Tymczasem cel sesji był szczytny – pogłębić społeczną świadomość w zakresie ochrony drapieżników. Jej pomysłodawcy podkreślają, że chcieli również wyeksponować „łagodną stronę niedźwiedziej natury” i ukazać „odwieczną harmonię panującą pomiędzy człowiekiem i niedźwiedziem w Rosji”. Głównym bohaterem sesji jest 18-letni niedźwiedź o wdzięcznym imieniu Stefan. Kiedy potężny samiec miał 3 miesiące, został uratowany z rąk myśliwych przez Jurija Pantelejenko (z zawodu tresera cyrkowych zwierząt), który postanowił zaopiekować się maluchem. Z czasem niedźwiedź dał się udomowić; zaczął też występować w filmach. Stefan jest przyzwyczajony do „pracy” z aparatem i kamerą, więc sesja z modelkami nie była dla niego irytująca. Od czasu do czasu właściciel nagradzał wysiłki niedźwiedzia jego ulubionymi przysmakami – ciasteczkami i... mozzarellą. Zdjęcia wykonała Olga Barancewa, której zależało na tym, by miały one nieco baśniowy klimat. Modelki – Maria Sidorowa i Lidia Fetisowa – zgodnie przyznały, że interakcja z drapieżnikiem była dla nich niesamowitym przeżyciem. – Na początku bałam się, ale kiedy tylko przytuliłam się do niego, poczułam bijące od niego ciepło i dotknęłam jego miękkiego futra, strach minął – wspomina Maria. – Zrozumiałam, że niedźwiedzie nie są krwiożerczymi bestiami, za które przywykliśmy je uważać.
 • Ile strojów kąpielowych ma Otylia Jędrzejczak?

  Jak Otylia Jędrzejczak czuje się w wersji "glamour"? (Dzień Dobry TVN/x-news)
 • Janusz Radek w stylu retro

  Płyta "Z ust do ust" i związana z nią sesja zdjęciowa wyzwalają nostalgię za minionym, dobrym czasem - mówi Janusz Radek, zapraszając słuchaczy do świata wspomnień, melancholii i wartości nieprzemijalnych.