rybak

Artykuły - Rybak (90)

Filmy - Rybak (4)

 • Podwójne szczęście wędkarza. Szczupak chciał zjeść rybę, a sam zostanie zjedzony

  Wędkarz w miejscowości Lapeer w stanie Michigan złapał na haczyk okonia. Przy wyławianiu ryby z wody, jego kolega zauważył jeszcze jedną rybę - wygłodniałego… szczupaka, który pokusił się o zjedzenie ich zdobyczy. Wędkarz zdołał wyciągnąć z wody zarówno okonia, jak i szczupaka. (STORYFUL/x-news) UWAGA! Ze względu na przepisy licencyjne materiał dostępny tylko na terytorium Polski.
 • Jak pocałować rekina?

  Nowa Zelandia. Roger Reardon jest odważnym rybakiem. Kiedy któregoś razu złapał rekina młota, nie mógł oprzeć się, by nie pokazać go światu, nakręcił więc ten filmik. Drapieżnik nie wydał mu się chyba taki straszny, bo postanowił dać mu soczystego buziaka przed wypuszczeniem na wolność. (STORYFUL/x-news)
 • W tym starciu wygrała ryba!

  Miała sporo szczęścia - nie skończy na talerzu!
 • Bliskie spotkanie z rekinem

  Ta przygoda mogła się skończyć dużo gorzej. Na szczęście rekin zadowolił się tuńczykiem, złowionym chwilę wcześniej przez wędkarza-kajakarza Isaaca Brumaghima, a pogardził nim samym. Dzięki "konserwatywnym" upodobaniom kulinarnym rekina wędkarz mógł wrócić na brzeg cały i zdrowy, a przy tym z unikalnym materiałem wideo, nagranym amatorską kamerą umieszczoną w kadłubie kajaka (CNN Newsource/x-news).