rozkład jazdy PKP

Synonimy:
nowe rozkłady, nowy rozkład rozkład rozkład jazdy rozkład jazdy pociągów rozkład kolejowy rozkłady jazdy
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Rozkład jazdy PKP (144)

 • Pasażer zaciśnie zęby. PKP wprowadza nowy rozkład jazdy

  Pasażer zaciśnie zęby. PKP wprowadza nowy rozkład jazdy

  W najbliższą niedzielę wchodzi w życie korekta rozkładu jazdy pociągów pasażerskich. Powstała pod dyktando rekordowych remontów.
 • Nowy rozkład Intercity: Bydgoszcz, Leszno, Gliwice stracą EIC do Warszawy

  Nowy rozkład Intercity: Bydgoszcz, Leszno, Gliwice stracą EIC do Warszawy

  Wprowadzenie do ruchu pociągów Pendolino znacząco zmniejszy liczbę pociągów kategorii EIC uruchamianych przez PKP Intercity. Ucierpi na tym kilka ośrodków, które stracą bezpośrednie połączenia kategorii EIC z Warszawą.
 • Od dziś obowiązuje nowy wakacyjny rozkład jazdy pociągów

  Od dziś obowiązuje nowy wakacyjny rozkład jazdy pociągów

  Od dziś zaczyna obowiązywać kolejna zmiana rozkładu jazdy pociągów. W wakacyjnej zmianie do siatki połączeń wracają pociągi kursujące do Zakopanego, czy na Półwysep Helski. Utrudnienia będą jednak nadal odczuwać podróżujący m.in. między Łodzią a Warszawą. Wakacyjny rozkład będzie obowiązywał do 1 września.
 • Zmiana czasu. Kolej przypomina pasażerom o przestawieniu zegarków

  Zmiana czasu. Kolej przypomina pasażerom o przestawieniu zegarków

  W nocy z soboty na niedzielę przesuniemy wskazówki zegarów z godz. 2 na 3 przechodząc na czas letni. Kolejarze przypominają o przestawieniu zegarków, ponieważ 22 nocne pociągi pozornie będą jechać godzinę dłużej niż wynika z rozkładu.
 • Marcowa korekta rozkładu jazdy

  Marcowa korekta rozkładu jazdy

  Od niedzieli, 9 marca wchodzi w życie korekta rozkładu jazdy pociągów. Plakaty z informacją o zmianie dostępne są na peronach, dworcach oraz w internecie. Zmiany związane są z szerokim zakresem modernizacji i remontów linii oraz obiektów kolejowych.
 • Warszawa: Komunikacja miejska w okresie świątecznym

  Od soboty do 6 stycznia 2014 r. będą zmiany w kursowaniu komunikacji miejskiej. W święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok autobusy, tramwaje, metro, pociągi SKM będą jeździć według świątecznych rozkładów; na ulice nie wyjadą autobusy i tramwaje niektórych linii.
 • Nowy rozkład na kolei już jutro

  Nowy rozkład na kolei już jutro

  Kolejarze ostrzegają: to będzie bardzo trudny rok. Jutro wchodzi w życie nowy, zimowy rozkład jazdy pociągów.
 • Nowy rozkład na kolei już jutro

  W niedzielę w całym kraju zmieni się rozkład jazdy pociągów. Kolejarze apelują o sprawdzanie rozkładu w internecie, na dworcach mają się pojawić informatorzy, którzy pomogą znaleźć pociąg, wydrukowano również ulotki informacyjne dla pasażerów.
 • PKP: Wszystkie służby grupy przygotowane do wichury

  PKP: Wszystkie służby grupy przygotowane do wichury

  W związku z prognozowaną wichurą wszystkie służby spółek grupy PKP przygotowują się na usuwanie skutków silnego wiatru - podały PKP. Kolejarze szczególnie przygotowali się na możliwość zerwania sieci trakcyjnej.
 • Koleje Mazowieckie ogłaszają nowy rozkład

  Remonty, modernizacje i ograniczenia. To będzie bardzo trudny rok dla transportu szynowego. Koleje Mazowieckie jako pierwsze ogłosiły zimowy rozkład jazdy. Wejdzie on w życie 15 grudnia.

Filmy - Rozkład jazdy PKP (5)

 • Uwaga podróżni! Zmiany w rozkładzie PKP w całym kraju

  W nocy z soboty na niedzielę wejdzie w życie nowy rozkład jazdy pociągów PKP. W przypadku Intercity zwiększy się liczba połączeń, w tym także tych międzynarodowych. Przewozy Regionalne uruchamiają nowe REGIOekspresy, a Koleje Mazowieckie połączą Okęcie z Modlinem. Dla pasażerów przygotowano akcję informacyjną – od ulotek po informatorów na peronach. Zmiany komentuje Janusz Malinowski, prezes PKP Intercity.
 • Będzie korekta rozkładu jazdy PKP?

  Mija miesiąc od wprowadzenia zmian w rozkładzie jazdy PKP. Jak wygląda sytuacja i co dalej - sprawdzał to Paweł Świąder (RMF FM).
 • Dziury w siatce kolejowych połączeń

  PKP usunęło kilka połączeń w godzinach szczytu. Okrojony rozkład jazdy będzie obowiązywał przez trzy miesiące. Sprawę badał Paweł Świąder (RMF).
 • Znowu chaos na kolejach?

  PKP po raz kolejny funduje pasażerom nowy rozkład jazdy. Czy udało się uniknąć powtórki z grudniowego chaosu - sprawdziła reporterka RMF FM.