rozkład jazdy PKP

Synonimy:
nowe rozkłady, nowy rozkład rozkład rozkład jazdy rozkład jazdy pociągów rozkład kolejowy rozkłady jazdy
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Rozkład jazdy PKP (122)

 • Od dziś obowiązuje nowy wakacyjny rozkład jazdy pociągów

  Od dziś obowiązuje nowy wakacyjny rozkład jazdy pociągów

  Od dziś zaczyna obowiązywać kolejna zmiana rozkładu jazdy pociągów. W wakacyjnej zmianie do siatki połączeń wracają pociągi kursujące do Zakopanego, czy na Półwysep Helski. Utrudnienia będą jednak nadal odczuwać podróżujący m.in. między Łodzią a Warszawą. Wakacyjny rozkład będzie obowiązywał do 1 września.
 • Zmiana czasu. Kolej przypomina pasażerom o przestawieniu zegarków

  Zmiana czasu. Kolej przypomina pasażerom o przestawieniu zegarków

  W nocy z soboty na niedzielę przesuniemy wskazówki zegarów z godz. 2 na 3 przechodząc na czas letni. Kolejarze przypominają o przestawieniu zegarków, ponieważ 22 nocne pociągi pozornie będą jechać godzinę dłużej niż wynika z rozkładu.
 • Marcowa korekta rozkładu jazdy

  Marcowa korekta rozkładu jazdy

  Od niedzieli, 9 marca wchodzi w życie korekta rozkładu jazdy pociągów. Plakaty z informacją o zmianie dostępne są na peronach, dworcach oraz w internecie. Zmiany związane są z szerokim zakresem modernizacji i remontów linii oraz obiektów kolejowych.
 • Warszawa: Komunikacja miejska w okresie świątecznym

  Od soboty do 6 stycznia 2014 r. będą zmiany w kursowaniu komunikacji miejskiej. W święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok autobusy, tramwaje, metro, pociągi SKM będą jeździć według świątecznych rozkładów; na ulice nie wyjadą autobusy i tramwaje niektórych linii.
 • Nowy rozkład na kolei już jutro

  Nowy rozkład na kolei już jutro

  Kolejarze ostrzegają: to będzie bardzo trudny rok. Jutro wchodzi w życie nowy, zimowy rozkład jazdy pociągów.
 • Nowy rozkład na kolei już jutro

  W niedzielę w całym kraju zmieni się rozkład jazdy pociągów. Kolejarze apelują o sprawdzanie rozkładu w internecie, na dworcach mają się pojawić informatorzy, którzy pomogą znaleźć pociąg, wydrukowano również ulotki informacyjne dla pasażerów.
 • PKP: Wszystkie służby grupy przygotowane do wichury

  PKP: Wszystkie służby grupy przygotowane do wichury

  W związku z prognozowaną wichurą wszystkie służby spółek grupy PKP przygotowują się na usuwanie skutków silnego wiatru - podały PKP. Kolejarze szczególnie przygotowali się na możliwość zerwania sieci trakcyjnej.
 • Koleje Mazowieckie ogłaszają nowy rozkład

  Remonty, modernizacje i ograniczenia. To będzie bardzo trudny rok dla transportu szynowego. Koleje Mazowieckie jako pierwsze ogłosiły zimowy rozkład jazdy. Wejdzie on w życie 15 grudnia.
 • Koleje na Wszystkich Świętych

  Koleje na Wszystkich Świętych

  Dodatkowe składy, więcej wagonów i informacje na dworcach. Kolej przygotowuje się do dnia Wszystkich Świętych. Wzmocnione zostaną te składy, z których korzysta największa liczba pasażerów.
 • Od dziś zmiany w rozkładzie PKP

  Od dziś zmiany w rozkładzie PKP

  Rewolucji nie ma, ale lepiej zachować czujność. Od dziś obowiązują zmiany w rozkładzie jazdy PKP. Przewoźnicy muszą dostosować kursowanie swoich pociągów do prowadzonych przez Polskie Linie Kolejowe prac modernizacyjnych i remontowych. Niektóre pociągi zmienią godziny odjazdów i przyjazdów.

Filmy - Rozkład jazdy PKP (5)

 • Uwaga podróżni! Zmiany w rozkładzie PKP w całym kraju

  W nocy z soboty na niedzielę wejdzie w życie nowy rozkład jazdy pociągów PKP. W przypadku Intercity zwiększy się liczba połączeń, w tym także tych międzynarodowych. Przewozy Regionalne uruchamiają nowe REGIOekspresy, a Koleje Mazowieckie połączą Okęcie z Modlinem. Dla pasażerów przygotowano akcję informacyjną – od ulotek po informatorów na peronach. Zmiany komentuje Janusz Malinowski, prezes PKP Intercity.
 • Będzie korekta rozkładu jazdy PKP?

  Mija miesiąc od wprowadzenia zmian w rozkładzie jazdy PKP. Jak wygląda sytuacja i co dalej - sprawdzał to Paweł Świąder (RMF FM).
 • Dziury w siatce kolejowych połączeń

  PKP usunęło kilka połączeń w godzinach szczytu. Okrojony rozkład jazdy będzie obowiązywał przez trzy miesiące. Sprawę badał Paweł Świąder (RMF).
 • Znowu chaos na kolejach?

  PKP po raz kolejny funduje pasażerom nowy rozkład jazdy. Czy udało się uniknąć powtórki z grudniowego chaosu - sprawdziła reporterka RMF FM.