rodzice

Artykuły - Rodzice (1831)

Zdjęcia - Rodzice (0)

Filmy - Rodzice (12)

 • Mały słoń ma problemy z przejściem przez rzekę

  Kiedy jest się małym dzieckiem, często spotyka się na swojej drodze różne trudności. Nie inaczej jest wśród zwierząt. Na nagraniu widzimy małego słonia, który ma problemy z przejściem rzeki. Na szczęście obok niego byli rodzice, którzy pomogli mu wspiąć się na brzeg.
 • Dzieci rodzą dzieci. Czy to skutek braku edukacji seksualnej?

  Wiele nastolatków zostaje obecnie rodzicami. Dlaczego tak się dzieje? - Wynika to z braku edukacji seksualnej - zaznaczyła w "Dzień Dobry TVN" seksuolog Monika Staruch. - Bardzo często młodzi ludzie edukują się przez internet. Pierwsza wartość edukacji seksualnej jest taka, że zwiększa się świadomość na temat chorób przenoszonych drogą płciową, a druga to jest to, że przesuwa się ta granica rozpoczęcia aktywności seksualnej - dodała. (Dzień Dobry TVN/x-news)
 • Dziewczynka zapatrzyła się na przechodnia

  Rodzice podczas spaceru nagrali swoją córkę jak zapatrzyła się na pół nagiego mężczyznę.
 • Urodziły dzieci z zespołem Downa – teraz pomagają innym

  Synowie Katarzyny Miechoń i Aleksandry Gładyś-Jakubczyk chorują na zespół Downa. Miechoń opuściła Warszawę i założyła w Kielcach ośrodek rehabilitacyjno-wypoczynkowy. Gładyś-Jakubczyk - fundację wspierającą dzieci, które wymagają kompleksowej specjalistycznej pomocy. Mamy tworzą również grupy wsparcia dla rodziców niepełnosprawnych dzieci. - Ma bardzo dużo energii w sobie, jest bardzo pozytywnym chłopcem, dzięki niemu nasz świat staje się piękniejszy - powiedziała w "Dzień Dobry TVN" o swoim synu Andrzeju Michoń. - To Oluś nauczył mnie kochać bezwarunkowo - dodała Gładyś-Jakubczyk. (Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news).