roboty

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Roboty (Film (2005)[Robots] Reż.Chris Wedge) ,

Artykuły - Roboty (472)

Zdjęcia - Roboty (2)

 • nt.interia.pl
  Najciekawsze gadżety z targów CES 2013

Filmy - Roboty (15)

 • Roboty zrewolucjonizują księgowość w firmach

  Jak wynika z raportu „Robot w służbie księgowości”, 2/3 badanych uważa, że nowe technologie – w tym narzędzia sztucznej inteligencji – wykorzystywane w procesach księgowych będą odgrywały w firmach coraz większą rolę. Roboty nie sprawią, że księgowi znikną, ale ich praca na pewno się zmieni. Czy polskie przedsiębiorstwa tej robotyzacji chcą?
 • Striptizerki-roboty na targach elektroniki w Las Vegas. Zrobią furorę?

  Las Vegas, Stany Zjednoczone. International Consumer Electronics Show (CES) to największe na świecie targi elektroniki oraz nowych technologii, które odbywają się w styczniu w Las Vegas i przyciągają tłumy pasjonatów. Ich uwadze na pewno nie umknęły striptizerki-roboty, które wykonywały erotyczny taniec na oczach bywalców klubu nocnego. R2DoubleD i TripleCPU, bo tak się nazywają, przyjechały z Londynu i „potańczą” na rurze do 12 stycznia. (STORYFUL/x-news)
 • Branża HR nie obawia się sztucznej inteligencji

  Branża HR nie obawia się sztucznej inteligencji. "Roboty mogą nam tylko pomóc, ale pracy nie zabiorą".
 • Młodzi konstruktorzy robotów. "Może wejść tam, gdzie nie może wejść człowiek"

  Uczniowie z Liceum Ogólnokształcącego w Kole skonstruowali robota. - To robot kroczący, który kształtem przypomina pająka - powiedziała w "Dzień Dobry TVN" uczennica Aleksandra Kukawka. - Konstrukcja jest w miarę ergonomiczna, więc może wejść tam, gdzie nie może wejść człowiek - podkreślił uczeń Filip Bagiński. Jakie trudności spotykają podczas testowania swojego robota? (Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news).