roboty

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Roboty (Film (2005)[Robots] Reż.Chris Wedge) ,

Artykuły - Roboty (470)

Zdjęcia - Roboty (2)

 • nt.interia.pl
  Najciekawsze gadżety z targów CES 2013

Filmy - Roboty (14)

 • Młodzi konstruktorzy robotów. "Może wejść tam, gdzie nie może wejść człowiek"

  Uczniowie z Liceum Ogólnokształcącego w Kole skonstruowali robota. - To robot kroczący, który kształtem przypomina pająka - powiedziała w "Dzień Dobry TVN" uczennica Aleksandra Kukawka. - Konstrukcja jest w miarę ergonomiczna, więc może wejść tam, gdzie nie może wejść człowiek - podkreślił uczeń Filip Bagiński. Jakie trudności spotykają podczas testowania swojego robota? (Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news).
 • Żywy Park Jurajski!

  Azjaci mają w planie stworzyć Park Jurajski z dinozaurami-robotami. Ciekawe czy trend ten przyjmie się i rozszerzy na cały świat. Czekamy z niecierpliwością!
 • Robot kontra pies

  Małemu psu nie spodobał się dziwny czworonogi robot. Nie chciał dać mu spokoju. Nic nie zastąpi prawdziwych psiaków.
 • Japońskie roboty powiedziały sobie TAK!

  Tokio, Japonia. Japońskie roboty Frois i Yukirin oficjalnie zawarły związek małżeński. Uroczystość odbyła się w Tokio. To pierwszy w historii Japonii ślub robotów. Narzeczeni wyznali sobie miłość, pokroili tort weselny oraz przypieczętowali sakrament pocałunkiem. Na ceremonię przygotowanych było 100 zaproszeń, których cena wahała się od 72 do 81 dolarów.(STORYFUL/x-news) UWAGA! Ze względu na przepisy licencyjne materiał dostępny tylko na terytorium Polski.