roboty

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Roboty (Film (2005)[Robots] Reż.Chris Wedge) ,

Artykuły - Roboty (457)

 • Bill Gates nakłania do opodatkowania robotów

  Bill Gates nakłania do opodatkowania robotów

  Nadchodzi era autonomicznych robotów i sztucznej inteligencji. Maszyny coraz częściej będą zabierać ludziom pracę, dlatego Bill Gates proponuje ich opodatkowanie.
 • Czy i w jakim stopniu roboty i IA zastąpią nas z pracy?

  Czy i w jakim stopniu roboty i IA zastąpią nas z pracy?

  Roboty jak również IA nie płacą podatków, nie jeżdżą na wakacje, nie chorują. W ciągu 10 20 lat zastąpią nawet 700 zawodów - jak przewidują oksfordzcy naukowcy. Przerażające? Niekoniecznie. Rozwój osobisty, przyszłość branży HR i wykorzystanie nowych technologii w zarządzaniu zasobami ludzkimi to tematy przewodnie styczniowego zjazdu Digital University "Personal Development and the Future of HR".
 • Inteligentne roboty LG

  Inteligentne roboty LG

  Podczas targów CES2017 w Las Vegas, firma LG prezentuje nową linię inteligentnych robotów, powstałą w wyniku prac prowadzonych w obszarze sztucznej inteligencji, która ma rozwinąć możliwości ekosystemu IoT. Pierwsze z debiutujących urządzeń ułatwiają korzystanie z inteligentnego sprzętu domowego oraz pełnią funkcję centrum powiadomień, zwiększającego wygodę podczas wykonywania codziennych czynności. Kolejne dwa roboty to zaawanasowane urządzenia pozwalające wykorzystać możliwości oferowane przez Internet Rzeczy (IoT) także poza domem np. w portach lotniczych i miejscach publicznych.
 • Czy roboty i sztuczna inteligencja zastąpią nas w pracy?

  Czy roboty i sztuczna inteligencja zastąpią nas w pracy?

  Roboty i sztuczna inteligencja nie płacą podatków, nie jeżdżą na wakacje, nie chorują. W ciągu 10, 20 lat zastąpią nawet 700 zawodów – przewidują oksfordzcy naukowcy. Przerażające? Niekoniecznie. Rozwój osobisty, przyszłość branży HR i wykorzystanie nowych technologii w zarządzaniu zasobami ludzkimi to tematy przewodnie styczniowego zjazdu Digital University „Personal Development and the Future of HR”.
 • Roboty zabiorą nam pracę

  Roboty zabiorą nam pracę

  Nadchodzą roboty. Autonomiczne samochody, roboty hotelowe i mnóstwo innych projektów wykorzystujących zautomatyzowane maszyny to nie wizja odległej przyszłości. To świat, który już widać na horyzoncie. Jak się na niego zapatruje Elon Musk?
 • Finansiści nie boją się sztucznej inteligencji

  Finansiści nie boją się sztucznej inteligencji

  Raport CIMA wskazuje, że roboty i automatyzacja pozytywnie wpłyną na biznes.Członkowie CIMA są głęboko przekonani, że sztuczna inteligencja, roboty i cudy techniki usprawnią pracę profesjonalistów.
 • Brexit nie jest taki zły? Roboty zastąpią ludzi?

  Brexit nie jest taki zły? Roboty zastąpią ludzi?

  Decyzja o wyjściu Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej zmusi wiele firm bazujących na pracy migrantów do zmiany dotychczasowych modeli biznesowych. Dla części z nich wyjściem z sytuacji będzie skorzystanie z robotów - ocenia think tank Resolution Foundation (RF).
 • Speedfactory. Adidas przywraca produkcję "Made in Germany"

  Speedfactory. Adidas przywraca produkcję "Made in Germany"

  Producenci artykułów sportowych idą z postępem robotyki i automatyki. Roboty i drukarki 3D będą w przyszłości produkować obuwie i odzież. Taki przyszłościowy model testuje obecnie Adidas we własnej fabryce w Niemczech.
 • Chińskie "robocopy" będą pilnowały porządku na ulicach

  Chińskie "robocopy" będą pilnowały porządku na ulicach

  Chińczycy zaprezentowali właśnie nietypowe urządzenie przeznaczone do walki z przestępczością.

Zdjęcia - Roboty (2)

 • nt.interia.pl
  Najciekawsze gadżety z targów CES 2013

Filmy - Roboty (13)