Robert de Niro

Artykuły - Robert de Niro (340)

 • Fundacja założona przez Roberta De Niro chce rozpocząć działalność w Polsce

  Fundacja założona przez Roberta De Niro chce rozpocząć działalność w Polsce

  Do mediów interaktywnych zaliczane są nie tylko gry, lecz także m.in. związane z nimi filmy internetowe. Szansą na rozwój tego segmentu są niezależne organizacje wspierające młodych twórców. Jedną z nich jest Tribeca Film Institute, fundacja założona m.in. przez Roberta De Niro, która zapowiada rozpoczęcie swojej działalności także w Polsce.
 • Robert De Niro: Co z "The Irishman"?

  Robert De Niro: Co z "The Irishman"?

  ​Robert De Niro wyznał, że gdyby nie platforma streamingowa Netflix, to długo dojrzewający projekt filmowy "The Irishman", nigdy nie zostałby zrealizowany.
 • Gwiazdy i ich dzieci. Liczna rodzina to szczęście?

  Gwiazdy i ich dzieci. Liczna rodzina to szczęście?

  Są zdobywcami wielu cennych nagród, a fani ich kochają. Oni jednak mówią, że trofea niewiele znaczą. Czują się spełnieni tylko dlatego, że doczekali się potomstwa - i to bardzo licznego!
 • ​De Niro protestuje przeciwko Trumpowi

  ​De Niro protestuje przeciwko Trumpowi

  W Nowym Jorku odbył się protest przeciwników prezydenta elekta Donalda Trumpa. W wiecu wzięli udział znani aktorzy m. in. Robert De Niro, Alec Baldwin, Julianne Moore. - On mówi, że nasz kraj jest wysypiskiem śmieci. Serio? To uciśnione masy, tęskniące za oddechem wolności, zbudowały ten kraj i to miasto - podkreślił De Niro.
 • Robert De Niro: Człowiek o wielu twarzach

  Robert De Niro: Człowiek o wielu twarzach

  Robert De Niro nie lubi mówić o sobie i rzadko ocenia innych, chyba że są to wytrącający go z równowagi politycy. Oddany pracy, jest wobec siebie krytyczny. Choć wychował się na kuchni włoskiej, poznał i polubił też polskie przysmaki.
 • Robert De Niro znów u Davida O. Russella

  Robert De Niro znów u Davida O. Russella

  Robert De Niro i Julianne Moore zagrają główne role w serialu, którego twórcą będzie David O. Russell ("Poradnik pozytywnego myślenia", "American Hustle"). Tytuł i szczegóły fabuły na razie trzymane są w tajemnicy.
 • Robert De Niro hotelarzem

  Robert De Niro hotelarzem

  Robert De Niro przystąpił do projektu budowy luksusowego hotelu w centrum dzielnicy Londynu Covent Garden. Aktor ma udziały w podobnym projekcie w Nowym Jorku.
 • Robert De Niro w Cannes na specjalnym pokazie

  Robert De Niro w Cannes na specjalnym pokazie

  Amerykański gwiazdor Robert De Niro przyjedzie na tegoroczny festiwal w Cannes na specjalny pokaz filmu "Hands of Stone". W obrazie nakręconym przez wenezuelskiego reżysera Jonathana Jakubowicza, aktor zagrał trenera legendarnego boksera Roberta Durana.
 • ​De Niro ojcem chrzestnym kariery DiCaprio

  ​De Niro ojcem chrzestnym kariery DiCaprio

  Rolą, która pozwoliła Leonardowi DiCaprio przeistoczyć się z anonimowego aktora dziecięcego we wschodzącą gwiazdę, była kreacja w "Chłopięcym świecie". Młokos dostał angaż dzięki rekomendacji Roberta De Niro - dowiadujemy się z nowej biografii nestora kina.
 • Robert De Niro nie cierpi udzielać wywiadów

  Robert De Niro nie cierpi udzielać wywiadów

  Robert De Niro nie znosi wywiadów - dowiadujemy się z jego nowej biografii. Jeśli już zgodzi się na pogawędkę, jest małomówny. "Nie potrafię ubierać w słowa tego, co czuję. A niektórymi odczuciami nie chciałbym się dzielić z innymi" - wyjaśnia aktor.

Filmy - Robert de Niro (5)

 • "Last Vegas"

  Czterej przyjaciele po sześćdziesiątce postanawiają udać się do Las Vegas, by zaszaleć na imprezie kawalerskiej jedynego, który pozostał jeszcze wolny.
 • "Wielkie wesele"

  Elle (Diane Keaton) i Don (Robert De Niro) Griffinowie nienawidzą się najbardziej na świecie. Gdyby mogli - rozszarpali by się na strzępy! Teraz jednak będą musieli udawać najszczęśliwszą rodzinę pod słońcem. Na ślubie ich adoptowanego syna ma pojawić się głęboko wierząca Madonna Soto - biologiczna matka pana młodego. Jak uniknąć katastrofy? Nic prostszego - wystarczy nie zachowywać się jak zwykle, nie być sobą i zdobyć się na najbardziej fałszywe uśmiechy świata! Czy to będzie łatwe?
 • "Poradnik pozytywnego myślenia"

  Pat Solitano spędził w szpitalu psychiatrycznym kilka miesięcy. Wcześniej stracił pracę, dom oraz żonę. Wrócić do społeczeństwa pomagają mu rodzice, przyjaciele i piękna dziewczyna
 • "Jestem Bogiem"

  Bradley Cooper i Robert De Niro w porywającym thrillerze: pechowy pisarz zażywa "inteligentny narkotyk", pozwalający mu używać 100% możliwości własnego mózgu. Jego życie zmienia się diametralnie...