RMF FM

Artykuły - RMF FM (2727)

Filmy - RMF FM (232)

 • Jak nie zbankrutować w szkole?

  Jak sprawić, aby korepetycje nie doprowadziły do bankructwa? A może warto płacić za szkołę? Między innymi na te pytania postaramy się odpowiedzieć z pomocą ekspertów w ramach cyklu "Twoje Pieniądze" w RMF FM. Pierwszy września oznacza pierwszy dzwonek dla 4,7 miliona uczniów. Od godziny 11:00 uruchomimy infolinię, pod numerem której będziecie mogli zapytać o możliwości dofinansowania nauki dzieci. Po południu porozmawiamy z dyrektorami szkół: publicznej, prywatnej i społecznej. Zajrzymy też do kieszeni nauczycieli.
 • Przebój Lata 2014: Sprawdzian z hitów

  Zobacz lekcję muzyki w wykonaniu Kamila Balei z RMF FM i sprawdź ostatnie pytanie w konkursie, w którym można wygrać wycieczkę na Teneryfę. Szczegóły konkursu znajdziecie TUTAJ.
 • Przebój Lata 2014: Bo plaża to stan umysłu

  Kamil Baleja z RMF FM przedstawia kolejne propozycje do Przeboju Lata 2014 i ujawnia piąte pytanie w naszym konkursie. Szczegóły konkursu znajdziecie TUTAJ.
 • Przebój Lata 2014: Słuchamy i ćwiczymy!

  Kamil Baleja z RMF FM niczym Ewa Chodakowska pokazuje ćwiczenia na lato, a przy okazji prezentuje kolejne propozycje z Przeboju Lata 2014 i ujawnia czwarte pytanie w naszym konkursie.