reprezentacja szczypiornistów

Synonimy:
reprezentacja w piłce ręcznej,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Reprezentacja szczypiornistów (1548)

 • Golden League: Polska - Norwegia 27-32

  Golden League: Polska - Norwegia 27-32

  Polscy piłkarze ręczni przegrali w Herning z Norwegią 27-32 podczas towarzyskiego turnieju Golden League. To była trzecia porażka naszej drużyny w tej imprezie, która zajęła w niej czwarte miejsce.
 • Piotr Przybecki zabrał 19 piłkarzy ręcznych na Bygma Golden League

  Piotr Przybecki zabrał 19 piłkarzy ręcznych na Bygma Golden League

  Trener Piotr Przybecki zabrał 19 piłkarzy ręcznych na turniej Bygma Golden League. W czwartek Polacy zagrają z mistrzem świata Francją, w sobotę ze złotymi medalistami olimpijskimi i gospodarzami imprezy Danią, a w niedzielę z wicemistrzem globu Norwegią.
 • Szyba i Wyszomirski ponownie w kadrze piłkarzy ręcznych

  Szyba i Wyszomirski ponownie w kadrze piłkarzy ręcznych

  Bramkarz Piotr Wyszomirski i rozgrywający Michał Szyba po długiej przerwie ponownie znaleźli w kadrze piłkarzy ręcznych. Selekcjoner reprezentacji Piotr Przybecki powołał ich na towarzyski, mocno obsadzony turniej Golden League w Danii.
 • Górnik Zabrze, Marek Daćko i Mateusz Kornecki ukarani przez ZPRP

  Górnik Zabrze, Marek Daćko i Mateusz Kornecki ukarani przez ZPRP

  Surowe kary nałożył Związek Piłki Ręcznej w Polsce na Górnika Zabrze oraz jego dwóch piłkarzy ręcznych za to, że nie Marek Daćko i Mateusz Kornecki nie przyjechali na zgrupowanie reprezentacji Polski.
 • Piotr Przybecki podał skład kadry na konsultację w Płocku

  Piotr Przybecki podał skład kadry na konsultację w Płocku

  Trener reprezentacji Polski piłkarzy ręcznych Piotr Przybecki podał skład kadry na konsultację szkoleniową, która od 13 do 18 sierpnia odbędzie się w Płocku.
 • Przybecki: Mecz z Rumunią to kolejne wyzwanie

  Przybecki: Mecz z Rumunią to kolejne wyzwanie

  Selekcjoner szczypiornistów Piotr Przybecki nie składa broni. - Niedzielnym meczem z Rumunią w Gdańsku polscy piłkarze ręczni zakończą eliminacje do mistrzostw Europy 2018. "To jest dla nas kolejne wyzwanie, bo w tym składzie po raz pierwszy zagramy przed własną publicznością" - powiedział trener kadry.
 • Reprezentacja Polski. Iskra nadziei, że jeszcze ręczna nie umarła

  Reprezentacja Polski. Iskra nadziei, że jeszcze ręczna nie umarła

  Pisać trudno, gdy oczy bolą od przecierania. Przecierania ze zdumienia, po tym czym uraczyła nas reprezentacja Polski w meczu z Serbią w eliminacjach do mistrzostw Europy, które odbędą się w styczniu w Chorwacji. Odbędą się bez nas, bo remisując w Niszu z Serbią 34-34 "Biało-czerwoni" stracili, i tak tylko matematyczne, szanse awansu. Awansu nie ma, ale jest coś innego. Iskra nadziei, że jeszcze ręczna nie umarła.
 • Piotr Przybecki: Drzwi do kadry są otwarte

  Piotr Przybecki: Drzwi do kadry są otwarte

  Towarzyskim meczem ze Szwecją w Elverum Piotr Przybecki zadebiutuje w czwartek w roli trenera reprezentacji Polski. - Na turniej do Norwegii zabrałem 18 piłkarzy ręcznych, ale drzwi do kadry otwarte są dla wszystkich - zapewnił 45-letni szkoleniowiec.
 • Michał Jurecki zakończył reprezentacyjną karierę

  Michał Jurecki zakończył reprezentacyjną karierę

  Nowy trener reprezentacji Polski piłkarzy ręcznych Piotr Przybecki ogłosił w piątek skład kadry. Jedną z największych niespodzianek był brak Michała Jureckiego. Okazało się, że popularny "Dzidziuś" zakończył reprezentacyjną karierę!
 • Piotr Przybecki ogłosił skład reprezentacji szczypiornistów. Bez Michała Jureckiego

  Piotr Przybecki ogłosił skład reprezentacji szczypiornistów. Bez Michała Jureckiego

  Nowy trener reprezentacji Polski piłkarzy ręcznych Piotr Przybecki ogłosił skład kadry na turniej towarzyski w Norwegii, a także mecze eliminacji mistrzostw Europy z Serbią i Rumunią. Najbardziej dziwi brak najlepszego polskiego szczypiornisty - Michała Jureckiego. To tak, jakby selekcjoner piłkarzy Adam Nawałka zrezygnował z Roberta Lewandowskiego!

Filmy - Reprezentacja szczypiornistów (33)

 • "Mazurek Dąbrowskiego" przed meczem Polska - Białoruś. Wideo

  Kibice w płockiej Orlen Arenie zaśpiewali a capella "Mazurka Dąbrowskiego" przed meczem Polska - Białoruś. "Biało-czerwoni" zremisowali 27-27 i praktycznie stracili szansę na awans do mistrzostw Europy.
 • Michał Jurecki: Nikt nie przeszedł obok meczu. Wideo

  Polscy szczypiorniści przegrali trzeci mecz z rzędu w eliminacjach mistrzostw Europy 2018. Tym razem "Biało-czerwoni" ulegli na wyjeździe Białorusi 23-32. - Nikt z nas nie przeszedł obok tego meczu. Z każdą minutą Białorusini powiększali przewagę. Nam mało co wychodziło, a im praktycznie wszystko - powiedział Michał Jurecki, kapitan kadry/ZPRP/x-news
 • MŚ piłkarzy ręcznych. Chrapkowski: Momentami funkcjonowało to całkiem nieźle. Wideo

  - Myślę, że to momentami funkcjonowało całkiem nieźle i naprawdę jest materiał, żeby wyniki tej drużyny na kolejnych mistrzostwach były lepsze niż 17. miejsce - powiedział Piotr Chrapkowski po powrocie do Polski z mistrzostw świata piłkarzy ręcznych we Francji.
 • MŚ piłkarzy ręcznych. Damian Wleklak: Imprezą docelową mają być igrzyska

  Polscy szczypiorniści pokonali w swoim ostatnim meczu MŚ reprezentację Argentyny 24-22 (13-13) i zdobyli Puchar Prezydenta, co oznacza, że francuską imprezę "Biało-czerwoni" zakończyli na 17. miejscu. Wielu zawodników i ekspertów podkreślało jednak, żeby na podstawie tego turnieju nie wyciągać daleko idących wniosków, ponieważ kadra jest w przebudowie, a imprezą docelową mają być dla niej igrzyska olimpijskie w Tokio. - Odpowiedzi po tych mistrzostwach za dużo nie ma. Na dziś możemy powiedzieć, że jeszcze nic się nie stało, zakładając, że uratuje się eliminacje czy mistrzostwa Europy, no i wygra się eliminacje kolejnych mistrzostw świata, bo pamiętajmy, że jeżeli imprezą docelową jest Tokio, to do tego Tokio trzeba jakoś pojechać - skomentował Damian Wleklak, były reprezentant Polski w piłce ręcznej. Źródło: Press Focus/x-news