remont

Artykuły - Remont (260)

 • Nie ma zgody na remont lotniska w Modlinie

  Nie ma zgody na remont lotniska w Modlinie

  Przedsiębiorstwo Państwowe Porty Lotnicze nie zgadza się na remont dróg kołowania na lotnisku w Modlinie. PPL jest jednym z czterech udziałowców tego portu.
 • Co drugi kredytobiorca może mieć problem z uzyskaniem finansowania na zakup bądź remont nieruchomości. Propozycja implementacji Dyrektywy MCD szkodząca interesom polskiego konsumenta

  Co drugi kredytobiorca może mieć problem z uzyskaniem finansowania na zakup bądź remont nieruchomości. Propozycja implementacji Dyrektywy MCD szkodząca interesom polskiego konsumenta

  Drastyczne zmniejszenie dostępu do kredytów hipotecznych - to jeden ze skutków wprowadzenia ustawy implementującej Dyrektywę MCD w obecnym kształcie. Dokument od kilku miesięcy procesowany przez Ministerstwo Finansów, lada dzień trafi pod obrady Sejmu. Niektóre zapisy w rzeczywistości ograniczą dostęp do kredytów hipotecznych około połowie kredytobiorców, uderzając szczególnie w mieszkańców mniejszych miejscowości. Likwidując im możliwość bezpłatnego porównania ofert konkurencyjnych banków, zwiększą także ryzyko wyboru niekorzystnego produktu.
 • Remontowanie obiektów wybudowanych po zgłoszeniu

  Remontowanie obiektów wybudowanych po zgłoszeniu

  Inwestor wybudował pewien obiekt budowlany w oparciu o zgłoszenie - teraz chce go wyremontować. Jakich formalności musi dopełnić? Kiedy, w świetle prawa, rzeczywiście mamy do czynienia z remontem, a kiedy z bieżącą konserwacją, rozbudową lub przebudową?
 • Jak najtaniej zrobić remont łazienki?

  Jak najtaniej zrobić remont łazienki?

  Wiele osób uważa, że remont łazienki wiąże się z dużym obciążeniem finansowym. Jednak nie zawsze musi tak być. Istnieje kilka sprawdzonych sposobów na wykonanie remontu za stosunkowo niewielkie pieniądze. Najprostsze pomysły na poczynienie oszczędności opiszemy poniżej.
 • Szykuje się remont mieszkania? Gdzie bezpiecznie przechowywać rzeczy?

  Szykuje się remont mieszkania? Gdzie bezpiecznie przechowywać rzeczy?

  Remont to czas, w którym dom czy mieszkanie opanowują – brud, kurz i obcy ludzie. To także czas, w którym bardzo łatwo o uszkodzenie, a nawet całkowite zniszczenie mebli i wszystkich innych, trzymanych w czterech kątach przedmiotów. Tylko czy istnieją bezpieczne, a przy tym wygodne metody na przechowanie rzeczy na okres remontu?
 • Jak najtaniej wykonać remont kuchni?

  Jak najtaniej wykonać remont kuchni?

  Remont starej kuchni często sprawia więcej problemów niż wykończenie nowego pomieszczenia. Na szczęście jego przeprowadzenie nie musi się wiązać z bardzo dużym nakładem finansowym. Przy odrobinie umiejętności, dobrym pomyśle i kreatywności będziemy w stanie odświeżyć wygląd pomieszczenia za rozsądne pieniądze.
 • Kupno mieszkania i remont na kredyt - sprawdź warunki

  Kupno mieszkania i remont na kredyt - sprawdź warunki

  Jest możliwość finansowania w ramach jednego kredytu hipotecznego zarówno zakupu nieruchomości, jak i jej wykończenia. To zdecydowanie lepsze rozwiązanie, niż dodatkowe posiłkowaniem się osobnym kredytem - zwłaszcza najdroższym, czyli konsumpcyjnym.
 • Jak przygotować się do wiosennego remontu

  Jak przygotować się do wiosennego remontu

  Wiosna to czas, kiedy wielu z nas myśli o odświeżeniu mieszkania. Niestety nie zawsze wszystko idzie zgodnie z planem, przez co remont trwa znacznie dłużej niż powinien lub pochłania o wiele więcej pieniędzy niż zakładaliśmy na początku. Eksperci Expandera podpowiadają, jak zaplanować wydatki związane z wiosennymi porządkami oraz z jakich rozwiązań możemy skorzystać, gdy przekroczymy zaplanowany budżet.
 • Remontujesz mieszkanie - powiadom urzędników

  Remontujesz mieszkanie - powiadom urzędników

  Nawet remont w mieszkaniu wymaga poinformowania o nim urzędników, a być może także uzyskania zgody ze strony spółdzielni czy też wspólnoty mieszkaniowej. Należy pamiętać, że zgody z całą pewnością będą wymagały te działania, które naruszą części wspólne i konstrukcyjne budynku.
 • Ruinę kupię od zaraz

  Ruinę kupię od zaraz

  Inwestowanie w nieruchomości, w okresie rekordowo niskich stóp procentowych, jest dobrą alternatywą dla lokat bankowych. W przypadku małych inwestorów, np. osób prywatnych najczęściej kojarzone jest z zakupem mieszkania celem jego późniejszego wynajmu.

Zdjęcia - Remont (0)

 • Polska Lokalna
  Ludzkie szczątki odkryte podczas remontu szkoły
 • Polska Lokalna
  Ludzkie szczątki odkryte podczas remontu szkoły
 • Polska Lokalna
  Ludzkie szczątki odkryte podczas remontu szkoły
 • Polska Lokalna
  Ludzkie szczątki odkryte podczas remontu szkoły
 • Polska Lokalna
  Ludzkie szczątki odkryte podczas remontu szkoły
 • Polska Lokalna
  Ludzkie szczątki odkryte podczas remontu szkoły

Filmy - Remont (18)