radiowa trójka

Artykuły - Radiowa trójka (3)

 • ​Wojciech Mann, Artur Andrus i Marek Niedźwiecki w obronie zwalnianych dziennikarzy Trójki

  ​Wojciech Mann, Artur Andrus i Marek Niedźwiecki w obronie zwalnianych dziennikarzy Trójki

  Najbardziej znani dziennikarze radiowej Trójki udali się do prezes Polskiego Radia, by wstawić się w obronie zwalnianych kolegów. W odpowiedzi usłyszeli krytykę swojego zachowania i warsztatu.
 • ​Dziennikarze "Trójki" protestują przeciwko upolitycznieniu radia

  ​Dziennikarze "Trójki" protestują przeciwko upolitycznieniu radia

  "Media publiczne nie należą do partii politycznych ani do nas, dziennikarzy, tylko do Polaków, którzy je utrzymują" - czytamy w liście podpisanym m.in. przez Wojciecha Manna, Artura Andrusa, Agnieszkę Szydłowską, Piotra Barona, Marka Niedźwieckiego czy Marcina Kydryńskiego.
 • "Trójka do potęgi" - urodzinowy spektakl radiowej Trójki w Teatrze Syrena

  "Trójka do potęgi" - urodzinowy spektakl radiowej Trójki w Teatrze Syrena

  1 kwietnia 2012 roku radiowa Trójka skończy 50 lat. W związku z tą okrągłą rocznicą, Program 3 przygotował szereg wyjątkowych wydarzeń. Jednym z najważniejszych będzie "Trójka do potęgi" - jubileuszowy spektakl w warszawskim Teatrze Syrena.
 • Wzruszony Janusz Gajos

  Wzruszony Janusz Gajos

  W piątek, 23 września, Janusz Gajos skończy 72 lata. Z tej okazji Radiowa Trójka zorganizowała aktorowi benefis, w którym uczestniczyli przyjaciele i znajomi Jubilata - Anna Seniuk, Ewa Wiśniewska, Magda Umer, Wojciech Marczewski, Andrzej Strzelecki, Andrzej Wajda, Grzegorz Małecki, Zbigniew Zamachowski.
 • Będzie ul. Matki Teresy i Aleja Radiowej Trójki

  Część ul. Budowlanej na Bródnie zmieni nazwę na Matki Teresy z Kalkuty, mieszkańcy nie będą jednak zmieniać adresów. W parku Agrykola powstanie Aleja Radiowej Trójki, a koło kościoła Wizytek powstanie skwer ks. Jana Twardowskiego - zdecydowali w czwartek stołeczni radni.
 • Ul. Matki Teresy i Al. Radiowej Trójki w stolicy?

  Ul. Matki Teresy i Al. Radiowej Trójki w stolicy?

  Ulica Budowlana na warszawskim Bródnie za kilka tygodni może zmienić nazwę na Matki Teresy z Kalkuty; decyzję stołeczni radni podejmą w przyszły czwartek. Będzie skwer ks. Twardowskiego, niepewny jest za to los Alei Radiowej Trójki, która miałaby powstać w parku Agrykola.
 • Grupa Rafała Kmity w Wiśle

  Grupa Rafała Kmity w Wiśle

  Rafał Kmita i jego zespół popularność na polskiej scenie kabaretowej zdobyli początkiem lat 90. Na Przeglądzie Kabaretów PAKA ich skecze zdobyły trzy wyróżnienia. Zespół tworzą aktorzy krakowskich teatrów. Od początku września 2009 radiowa Trójka emituje przygody Zdzicha i jego rodziny w audycji Artura Andrusa.