radiowa trójka

Artykuły - Radiowa trójka (5)

 • Dziennikarz Beniamin Filip odchodzi z radiowej Trójki

  Dziennikarz Beniamin Filip odchodzi z radiowej Trójki

  Dziennikarz Beniamin Filip zrezygnował z pracy w radiowej Trójce. W Programie III Polskiego Radia pracował od 11 lat.
 • ​Wojciech Mann, Artur Andrus i Marek Niedźwiecki w obronie zwalnianych dziennikarzy Trójki

  ​Wojciech Mann, Artur Andrus i Marek Niedźwiecki w obronie zwalnianych dziennikarzy Trójki

  Najbardziej znani dziennikarze radiowej Trójki udali się do prezes Polskiego Radia, by wstawić się w obronie zwalnianych kolegów. W odpowiedzi usłyszeli krytykę swojego zachowania i warsztatu.
 • ​Dziennikarze "Trójki" protestują przeciwko upolitycznieniu radia

  ​Dziennikarze "Trójki" protestują przeciwko upolitycznieniu radia

  "Media publiczne nie należą do partii politycznych ani do nas, dziennikarzy, tylko do Polaków, którzy je utrzymują" - czytamy w liście podpisanym m.in. przez Wojciecha Manna, Artura Andrusa, Agnieszkę Szydłowską, Piotra Barona, Marka Niedźwieckiego czy Marcina Kydryńskiego.
 • "Trójka do potęgi" - urodzinowy spektakl radiowej Trójki w Teatrze Syrena

  "Trójka do potęgi" - urodzinowy spektakl radiowej Trójki w Teatrze Syrena

  1 kwietnia 2012 roku radiowa Trójka skończy 50 lat. W związku z tą okrągłą rocznicą, Program 3 przygotował szereg wyjątkowych wydarzeń. Jednym z najważniejszych będzie "Trójka do potęgi" - jubileuszowy spektakl w warszawskim Teatrze Syrena.
 • Wzruszony Janusz Gajos

  Wzruszony Janusz Gajos

  W piątek, 23 września, Janusz Gajos skończy 72 lata. Z tej okazji Radiowa Trójka zorganizowała aktorowi benefis, w którym uczestniczyli przyjaciele i znajomi Jubilata - Anna Seniuk, Ewa Wiśniewska, Magda Umer, Wojciech Marczewski, Andrzej Strzelecki, Andrzej Wajda, Grzegorz Małecki, Zbigniew Zamachowski.
 • Będzie ul. Matki Teresy i Aleja Radiowej Trójki

  Część ul. Budowlanej na Bródnie zmieni nazwę na Matki Teresy z Kalkuty, mieszkańcy nie będą jednak zmieniać adresów. W parku Agrykola powstanie Aleja Radiowej Trójki, a koło kościoła Wizytek powstanie skwer ks. Jana Twardowskiego - zdecydowali w czwartek stołeczni radni.
 • Ul. Matki Teresy i Al. Radiowej Trójki w stolicy?

  Ul. Matki Teresy i Al. Radiowej Trójki w stolicy?

  Ulica Budowlana na warszawskim Bródnie za kilka tygodni może zmienić nazwę na Matki Teresy z Kalkuty; decyzję stołeczni radni podejmą w przyszły czwartek. Będzie skwer ks. Twardowskiego, niepewny jest za to los Alei Radiowej Trójki, która miałaby powstać w parku Agrykola.