quentin tarantino

Artykuły - Quentin tarantino (312)

 • Banda Mansona w nowym filmie Tarantino. Premiera w rocznicę śmierci żony Polańskiego

  Banda Mansona w nowym filmie Tarantino. Premiera w rocznicę śmierci żony Polańskiego

  Nowy film Quentina Tarantino, w którym pojawi się historia bandy Charlesa Mansona i dokonanych przez nią morderstw, wejdzie do kin 9 sierpnia 2019 roku - podaje "Variety". Tym samym jego premiera zbiegnie się z 50. rocznicą śmierci Sharon Tate - żony Romana Polańskiego, zamordowanej w ósmym miesiącu ciąży przez bandę Mansona.
 • Jak Wes Anderson albo Quentin Tarantino zrobiliby klipy kulinarne?

  Jak Wes Anderson albo Quentin Tarantino zrobiliby klipy kulinarne?

  Jak wyglądałby krótkie filmiki, pokazujące przygotowywanie potraw, gdyby zrealizowali je na przykład Wes Anderson, Quentin Tarantino albo Alfonso Cuaron? Zobaczcie!
 • "Deadpool 2" dla Quentina Tarantino?

  "Deadpool 2" dla Quentina Tarantino?

  Fani "Deadpoola" szukają poparcia. Chcą, by sequel ich ulubionego filmu wyreżyserował Quentin Tarantino.
 • Quentin Tarantino szuka... prostytutek

  Quentin Tarantino szuka... prostytutek

  Najnowsze dzieło z udziałem Quentina Tarantino jeszcze nie powstało, jednak już wzbudza kontrowersje. Skandal wywołano już w czasie kompletowania obsady. W ogłoszeniu znalazła się informacja o poszukiwaniu prostytutek.
 • Rozdano nagrody Gildii Kostiumologów. Blanchett i Tarantino docenieni

  Rozdano nagrody Gildii Kostiumologów. Blanchett i Tarantino docenieni

  We wtorek, 23 lutego, w Los Angeles po raz 18. rozdano nagrody Amerykańskiej Gildii Kostiumologów. Podczas gali specjalne nagrody otrzymali aktorka Cate Blanchett i reżyser Quentin Tarantino.
 • W filmie "Nienawistna ósemka" Quentina Tarantino zniszczono drogocenną gitarę

  W filmie "Nienawistna ósemka" Quentina Tarantino zniszczono drogocenną gitarę

  Jennifer Jason Leigh, która zagrała w najnowszym filmie Quentina Tarantino "Nienawistna ósemka", zdradziła, że Kurt Russell nie wiedział, że w jednej ze scen zniszczył drogocenną gitarę.
 • Ósemka Quentina Tarantino: Najlepsze filmy reżysera

  Ósemka Quentina Tarantino: Najlepsze filmy reżysera

  15 stycznia na ekrany polskich kin wchodzi najnowszy film Quentina Tarantino "Nienawistna ósemka". Z tej okazji przedstawiamy subiektywny ranking dotychczasowych dokonań reżysera. Wzięliśmy w nim pod uwagę tylko pełnometrażowe filmy fabularne, przy których pełnił on rolę reżysera i scenarzysty. Na liście nie znajdą się więc "Prawdziwy romans", "Cztery pokoje" oraz zrealizowane przez niego odcinki "Ostrego dyżuru" czy "CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas".
 • Quentin Tarantino pozostawił odcisk dłoni i stóp w Alei Sław

  Quentin Tarantino pozostawił odcisk dłoni i stóp w Alei Sław

  Amerykański reżyser Quentin Tarantino pozostawił odcisk dłoni i stóp w Alei Sław w Hollywood. "Marzyłem o tym, jeszcze nim zaczęła się moja kariera" – powiedział.
 • Przyciągnie samego Quentina Tarantino?

  Przyciągnie samego Quentina Tarantino?

  Wiele osób z uśmiechem przyjęło niedawne informacje o zainteresowaniu akcjami Ruchu Chorzów ze strony szejków. Tymczasem aktywność inwestycyjna bogatych arabskich biznesmenów jest wielce prawdopodobna. Terenami Huty Kościuszko jest zainteresowany prywatny inwestor z Kataru.
 • Tarantino wybrał najlepsze filmy roku

  Tarantino wybrał najlepsze filmy roku

  Do końca roku jeszcze ponad dwa miesiące, a już zaczęły pojawiać się listy najlepszych filmów, wyprodukowanych w 2013 roku. Quentin Tarantino opublikował kilka dni temu własne zestawienie.

Filmy - Quentin tarantino (4)

 • "Krzyżacy 3D" według Quentina Tarantino

  Daniel Olbrychski chce zagrać u Quentina Tarantino w nowej superprodukcji o Krzyżakach. Czy dostanie tę rolę? Przypominamy skecz Kabaretu Młodych Panów.
 • "Django" (2)

  Tytułowym bohaterem najnowszego filmu Quentina Tarantino jest Django (Jamie Foxx) wyzwolony niewolnik, który pod skrzydłami niemieckiego dentysty Schultza (Christoph Waltz) uczy się fachu, łapiąc łotrów. We dwóch wyprawiają się po żonę wyzwoleńca, która jest niewolnicą bezwzględnego plantatora Calvina Candie (Leonardo DiCaprio).
 • "Django Unchained"

  Django (Jamie Foxx) wyzwolony niewolnik, pod skrzydłami niemieckiego dentysty Schultza (Christoph Waltz) uczy się fachu, łapiąc łotrów. We dwóch wyprawią się po żonę wyzwoleńca, która jest niewolnicą bezwzględnego plantatora Calvina Candie (Leonardo DiCaprio)...
 • Genialny mózg Quentina Tarantino

  Rose McGowan wspomina swoją współpracę z Quentinem Tarantino i Robertem Rodriguezem.