pudełko

Artykuły - Pudełko (7)

 • Ryby-dziwolągi z akwarium w Gdyni

  Ryby-dziwolągi z akwarium w Gdyni

  Kostera rogata, rozdymki: walentynkowa i perłowa - to jedne z nowych nabytków, które można podziwiać w Akwarium Morskiego Instytutu Rybackiego w Gdyni. Pracownicy mówią o nich, że to ryby dziwolągi. Wkrótce w Gdyni pojawi się ich więcej.
 • Nissan note, czyli pudełko pełne technologii. Test

  Nissan note, czyli pudełko pełne technologii. Test

  Testowaliśmy najnowszego Nissana Note. Zamyka szafę!
 • Jennifer Aniston ratuje świat

  Jennifer Aniston ratuje świat

  Jennifer Aniston zagra jedną z głównych ról w komedii "Convention". Amerykańska aktorka wcieli się w rolę Abby, która wraz z kolegą stworzy magiczne pudełko. Ma ono zrewolucjonizować przemysł i dzięki temu ocalić świat przed katastrofą.
 • Najlepsi na Animatorze

  Najlepsi na Animatorze

  Rosyjsko-chiński film "I saw mice burying a cat" w reżyserii Dymitry Gellera wygrał konkurs towarzyszący V Międzynarodowemu Festiwalowi Filmów Animowanych "Animator" w Poznaniu. Nagrodę Stowarzyszenia Filmowców Polskich za najlepszy polski film krótkometrażowy zdobył obraz Zbigniewa Czapli "Papierowe pudełko".
 • Policjanci "aresztowali" czekoladki

  Policjanci "aresztowali" czekoladki

  Otrzymane w prezencie pudełko czekoladek okazało się dla pani Barbary bardzo pechowe. Została oskarżona o kradzież, a w jej "sprawie" interweniowało aż sześciu policjantów. - Jeśli kupisz coś w Carrefourze, nie dawaj tego nikomu w prezencie - przestrzega kobieta. - To niedźwiedzia przysługa.

Filmy - Pudełko (10)

 • Kot Hosico zawsze znajdzie sposób, aby zmieścić się w pudełku

  Kot Hosico upatrzył sobie idealne miejsce na drzemkę. Nie przejmuje się zupełnie tym, że drewniane pudełko jest zdecydowanie za małe - uparcie usiłuje się w nie wcisnąć i znaleźć wygodną pozycję. (STORYFUL/x-news)
 • Kot kontra kartonowe pudełko

  Niemal każdy kot uwielbia kartonowe pudełka. Temu futrzakowi tak spodobała się nowa zabawka, że pod po chwili prawie nic z niej nie zostało. Jak pupil reagował na szelest tektury? (STORYFUL/x-news)
 • Jak zrobić prostą zabawkę dla kota?

  Koty to jedne z tych domowych zwierzaków, które uwielbiają zabawę - któż nie lubi od czasu do czasu obejrzeć paru filmików bawiących się kociaków! Żeby zrobić prostą, ale zajmującą zabawkę dla kota, wystarczy parę chwil, nożyczki i karton po pizzy! Zobaczcie, jak ją zrobić - zabawa gwarantowana!
 • Jak zrobić projektor ze szkła powiększającego?

  Własnoręcznie zrobione rzeczy są najlepsze! Każde dziecko próbowało swoich sił w teatrzyku cieni, świetną zabawą może też być przygotowanie nietypowego projektora ze szkła powiększającego - oglądanie ulubionej bajki wyświetlanej na ścianie z własnoręcznie zrobionego projektora będzie ogromną frajdą dla każdego dziecka! Jak zrobić w parę chwil, bez użycia drogich środków, niewielki projektor? Zobaczcie nasz poradnik - to naprawdę proste!