publiczność

Artykuły - Publiczność (807)

 • To będzie pozytywny tekst

  To będzie pozytywny tekst

  Polska publiczność jest najlepsza - ten zdawałoby się kurtuazyjny zwrot nabiera zupełnie realnego znaczenia, gdy przychodzi co do czego. Open'er Festival 2014 to kolejny ciekawy przypadek w tym temacie.
 • Honey o publiczności: Mój target

  Honey o publiczności: Mój target

  "To nie znajdowało się w sferze moich marzeń, żeby wystąpić przed gwiazdą numer 1" - Honorata "Honey" Skarbek komentuje swój występ przed Justinem Bieberem w Łodzi.
 • 28. WFF: Publiczność nagrodziła "Imagine"

  28. WFF: Publiczność nagrodziła "Imagine"

  "Imagine" - film w reż. Andrzeja Jakimowskiego - zwyciężył w plebiscycie publiczności na 28. Warszawskim Festiwalu Filmowym. Jakimowski zdobył także nagrodę w konkursie głównym za najlepszą reżyserię. Jego najnowszy film opowiada o niewidomych.
 • Żenujące zachowanie publiczności na koncercie Gotye

  Żenujące zachowanie publiczności na koncercie Gotye

  Do zadziwiającej sytuacji doszło podczas odbywającego się w Seattle festiwalu Bumbershoot.
 • Baby są jakieś inne!

  Baby są jakieś inne!

  Tak z pewnością uważa Marek Koterski, ponieważ taki właśnie tytuł nadał swojemu nowemu filmowi. Czego można spodziewać się po kolejnym dziele reżysera, którego polska publiczność zna jako twórcę takich obrazów, jak "Dzień świra", "Nic śmiesznego" czy "Wszyscy jesteśmy Chrystusami"?

Filmy - Publiczność (3)

 • Ten facet potrafi się bawić

  Kiedy inni ponuro siedzieli, wesoły pan doskonale się bawił.
 • Ewa Drzyzga o publiczności "Rozmów w toku"

  Początkowo nasza widownia nie była oswojona z bezpośrednim wyrażaniem swoich opinii w studio - mówi Ewa Drzyzga, prowadząca "Rozmowy w toku". Przyznaje jednak, że na przestrzeni dwunastu lat postawa publiczności zmieniła się diametralnie.
 • "Niezbędna jest publiczność"

  Funkcjonujemy dobrze, gdy nawiązuje się obustronna relacja ze słuchaczami - mówi INTERIA.TV Ronnie Vanucci Jr., perkusista The Killers.