psy rasowe

Artykuły - Psy rasowe (1)

 • Psy wywęszą raka prostaty

  Psy wywęszą raka prostaty

  Naukowcy opracowali specjalny test oparty na wyczuwaniu śladów raka prostaty w moczu. Wymaga on jednak obecności dodatkowych "wykrywaczy", pod postacią dobrze przeszkolonych psów.
 • 44. Krajowa Wystawa Psów Rasowych

  891 przedstawicieli 161 ras psów będzie można zobaczyć na dorocznej Krajowej Wystawie Psów Rasowych w Gorzowie. To jedna z największych tego typu imprez w województwie lubuskim. W najbliższą niedzielę odbędzie się po raz 44.
 • Dwie międzynarodowe wystawy psów rasowych w Poznaniu

  5,5 tysiąca zwierząt zostało zgłoszonych do dwóch międzynarodowych wystaw psów rasowych, które odbędą się w sobotę i w niedzielę w Poznaniu. W niedzielę przyznany zostanie tytuł Zwycięzca Polski Poznań 2011.
 • Międzynarodowe Wystawy Psów Rasowych w Poznaniu

  Prawie 6 tys. zgłoszeń psów wpłynęło na dwie Międzynarodowe Wystawy Psów Rasowych, które odbędą się w sobotę i w niedzielę w Poznaniu. Po raz pierwszy w Polsce dwie takie imprezy odbywać się będą w jeden weekend w tym samym miejscu.
 • Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych w Poznaniu

  Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych w Poznaniu

  Blisko 3,2 tysiąca psów 225 ras prezentowanych jest w niedzielę w Poznaniu na Międzynarodowej Wystawie Psów Rasowych.
 • Toruńska Wystawa Psów Rasowych

  Toruńska Wystawa Psów Rasowych

  Ciekawy weekend czeka miłośników psów w Toruniu. 22 sierpnia odbędzie się Klubowa Wystawa Wyżłów, w niedzielę Wystawa Psów Rasowych.
 • Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych

  Na Międzynarodowej Wystawie Psów Rasowych w Poznaniu prezentowanych jest ok. 4 tys. psów 240 ras. Wystawa na terenach Międzynarodowych Targów Poznańskich potrwa do niedzieli.
 • Wystawa Psów Rasowych w Gdyni

  Wystawa Psów Rasowych w Gdyni

  W niedzielę - 20 lipca - o godz. 10.00 na terenie Gdyńskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji rozpocznie się XIII Krajowa Wystawa Psów Rasowych.
 • Wystawa Psów Rasowych

  Najpiękniejszego Psa Kielecczyzny poznamy m.in. podczas II Międzynarodowej Wystawy Psów Rasowych, która odbędzie się w sobotę i niedzielę w Targach Kielce.

Filmy - Psy rasowe (1)

 • Najsłynniejsze psie piękności

  Jak co roku w brytyjskim Birmingham rozpoczęła się międzynarodowa wystawa psów rasowych, organizowana przez Kennel Club. Jest to największa na świecie wystawa psów rasowych, odnotowana w Księdze rekordów Guinessa. Składa się z kilku konkurencji trwających równocześnie. Główną jest walka o tytuł Best in Show - najwyższe wyróżnienie dla psa i jego właściciela.