pseudokibice

Artykuły - Pseudokibice (318)

• Bijatyka pseudokibiców w Bułgarii

Bijatyka pseudokibiców w Bułgarii

Do ogromnej bijatyki doszło w niedzielnym meczu ligi bułgarskiej Łokomotiw Płowdiw – CSKA Sofia. Przed końcem pierwszej połowy miejscowi kibole wdarli się na bieżnię otaczającą murawę i starli się z przyjezdnymi, którzy zniszczyli siatkę ochronną. Spotkanie zostało wznowione po 20-minutowej przerwie. CSKA wygrało 1-0.
  • Legia Warszawa. Dominik Nagy wrócił z rezerw do pierwszej drużyny

Legia Warszawa. Dominik Nagy wrócił z rezerw do pierwszej drużyny

Dominik Nagy powrócił do treningów z pierwszym zespołem Legii Warszawa. Węgier spędził ostatnie trzy tygodnie w rezerwach. Była to kara za wywiad, w którym zabrał głos na temat skandalicznego incydentu z udziałem chuliganów, mieniących się kibicami Legii, po meczu z Lechem Poznań.
  • Cisza po ataku pseudokibiców na piłkarzy Legii. Pozwalają sobie na coraz więcej

Cisza po ataku pseudokibiców na piłkarzy Legii. Pozwalają sobie na coraz więcej

Sprawa ataku pseudokibiców na piłkarzy Legii mocno przycichła i można śmiało powiedzieć, że po raz kolejny w naszej lidze otwarcie toleruje się zachowania niedopuszczalne, jeśli chodzi o sferę kibicowską. - Widocznie klubom się opłaca zamieść takie coś pod dywan. Nie wierzę, że to się u nas kiedykolwiek zmieni. Daję pół roku, rok i znowu coś się wydarzy. Jak nie w Legii, to innym klubie – przyznaje w rozmowie z Interią były piłkarz „Wojskowych” Sylwester Czereszewski.
  • Wyrok w sprawie ataku na Rosjan podczas Euro 2012 w Polsce

Wyrok w sprawie ataku na Rosjan podczas Euro 2012 w Polsce

1,5 roku ograniczenia wolności w postaci prac społecznych oraz 5 tys. zł grzywny - to prawomocny już wyrok wobec Wojciecha B. oraz Wojciecha W. za pomocnictwo do ataków na kibiców z Rosji podczas Euro 2012. Sąd za legalne uznał podsłuchy - główny dowód w tej sprawie.
  • Pseudokibic Spartaka Moskwa o mało nie trafił racą w sędziego

Pseudokibic Spartaka Moskwa o mało nie trafił racą w sędziego

Spartak Moskwa musi spodziewać się surowej kary za zachowanie kibiców podczas środowego meczu Ligi Mistrzów z NK Maribor (1-1). Sędzia Deniz Aytekin o mało nie został trafiony racą odpaloną z sektora zajmowanego przez rosyjskich fanów.
  • El. MŚ. Niemcy zostaną ukarani ujemnymi punktami?

El. MŚ. Niemcy zostaną ukarani ujemnymi punktami?

Reprezentacja Niemiec może zostać ukarana odjęciem punktów w eliminacjach piłkarskich mistrzostw świata przez chuliganów, którzy skandalicznie zachowali się podczas ostatniego meczu el. MŚ w Pradze z Czechami.
  • Sobotnie starcia pseudokibiców na A1: Prokuratura ustala tożsamość uczestników

Sobotnie starcia pseudokibiców na A1: Prokuratura ustala tożsamość uczestników

Na podstawie m.in. zabezpieczonych nagrań, Prokuratura Rejonowa w Kutnie ustala prowodyrów i najbardziej agresywnych uczestników sobotniego starcia pseudokibiców na autostradzie A1. Śledztwo ma też ustalić, czy użycie przez policję gumowej amunicji było prawidłowe.
  • Pseudokibice Hannoveru 96 przerwali mecz z Burnley

Pseudokibice Hannoveru 96 przerwali mecz z Burnley

Pseudokibice Hannoveru 96 przerwali mecz towarzyski swojej drużyny z angielskim Burnley. Sędzia musiał zakończyć spotkanie w pierwszej połowie, bo chuligani zaczęli wyrywać stadionowe krzesełka i rzucać w zawodników Burnley.
  • RMF: Jest śledztwo w sprawie starcia kibiców na A1

RMF: Jest śledztwo w sprawie starcia kibiców na A1

Jest śledztwo w sprawie sobotniego starcia pseudokibiców na autostradzie A1 w Krzyżanowie niedaleko Kutna w Łódzkiem - dowiedział się reporter RMF FM Michał Dobrołowicz. W czasie potężnej bijatyki ranne zostały trzy osoby. Policjanci musieli użyć gazu łzawiącego, strzelali także gumowymi kulami. Trasa przez kilka godzin była zablokowana.
  • Jagiellonia - Lech. Policja zatrzymała 16 pseudokibiców

Jagiellonia - Lech. Policja zatrzymała 16 pseudokibiców

16 zatrzymanych pseudokibiców, zabezpieczone materiały pirotechniczne i 18 nietrzeźwych, którzy nie zostali wpuszczeni na mecz - to policyjne podsumowanie ostatniego spotkania sezonu 2016/2017 pomiędzy Jagiellonią Białystok a Lechem Poznań.

Filmy - Pseudokibice (18)

• Burdy na Ruchu

Burdy na stadionie Ruchu Chorzów podczas meczu z Górnikiem Łęczna.
  • Zadyma na meczu Rumunia - Polska. Wideo

Reporterom Interii udało się przedostać do sektora buforowego, oddzielającego kibiców Polski i Rumunii. Oto, jak z niego wyglądała zadyma.
  • Zadyma podczas meczu Rumunia - Polska

Zadyma podczas meczu Rumunia - Polska. Ultrasi z Rumunii zaatakowali Polaków, rzucając do ich sektora race. Do zajść doszło na trybunie za bramką Łukasza Fabiańskiego (w I połowie).
  • Legia chce wsparcia w walce z pseudokibicami

Przed meczem Realu Madryt z Legią Warszawa doszło do starć między policją a grupą kibiców mistrza Polski. "Wojskowym" po raz kolejny grożą poważne konsekwencje ze strony UEFA. Władze klubu proszą o pomoc w walce z chuliganami. - Gorąco apelujemy do organów administracji publicznej o wsparcie w zakresie wykonywania prawa - stwierdził Seweryn Dmowski. TVN24/x-news