PŚ w skokach narciarskich

Synonimy:
PŚ w skokach,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - PŚ w skokach narciarskich (1408)

Filmy - PŚ w skokach narciarskich (25)

 • Kamil Stoch w rekordowym skoku w Planicy. Wideo

  Kamil Stoch poszybował na odległość 251,5 m, bijąc rekord skoczni w Planicy i rekord Polski. "Biało-czerwoni" zajęli trzecie miejsce w konkursie drużynowym za Norwegią i Niemcami. Polacy są już pewni triumfu w Pucharze Narodów.
 • PŚ w skokach. Wygrana Austrii w Oslo, Polska trzecia. Wideo

  Polscy skoczkowie zajęli trzecie miejsce w drużynowym konkursie Pucharu Świata w Oslo. Zwyciężyli Austriacy, a na drugiej pozycji uplasowali się Niemcy, którzy wyprzedzili "Biało-czerwonych" tylko o pół punktu. Polacy startowali w składzie: Piotr Żyła, Kamil Stoch, Dawid Kubacki i Maciej Kot. Nowym liderem turnieju Raw Air został Austriak Stefan Kraft.
 • Madonna w Wiśle na życzenie Piotra Żyły?

  Piotr Żyła założył się z burmistrzem Wisły o to, że przywiezie medal z mistrzostw świata w Lahti. Sportowiec zdobył na mistrzostwach dwa medale, więc wybrał się do burmistrza, aby ustalić szczegóły dotyczące wygranej - ma wybrać zespół, który wystąpi w wiślańskim amfiteatrze. - Może Madonna? - zaproponował skoczek. Którego z muzyków disco polo słucha Żyła? "Dzień Dobry TVN"/x-news
 • Maciej Kot wygrał konkurs w Pjongczangu. Wideo

  Maciej Kot wygrał konkurs Pucharu Świata w skokach w Pjongczangu. To jego drugie zwycięstwo w karierze. Kamil Stoch zajął szóste miejsce, ale utrzymał prowadzenie w klasyfikacji generalnej. Drugi był Austriak Stefan Kraft, a trzeci Niemiec Andreas Wellinger.