brak

Artykuły - PŚ w skokach narciarskich (896)

Filmy - PŚ w skokach narciarskich (3)

• "Przykro było patrzeć na skoki Polaków"

Stefan Hula zajął 10. miejsce w niedzielnym konkursie Pucharu Świata w skokach narciarskich w Lillehammer. Wygrał Norweg Kenneth Gangnes. Drugi był Słoweniec Peter Prevc, trzeci Norweg Johann Forfang. Pozostali Polacy spisali się znacznie poniżej oczekiwań i nie awansowali do serii finałowej. Jan Ziobro był 33., Maciej Kot 34., Dawid Kubacki 36., Piotr Żyła 40., a Kamil Stoch  miejsce (90,5). Najgorzej wypadł Stoch 47. - Przychodzi konkurs w Lillehammer i okazuje się, że zawodnik, który został dołączony do szóstki pewniaków Łukasza Kruczka nagle okazuje się najskuteczniej skaczącym. To drugi najlepszy wynik Stefana Huli w karierze. Jeśli chodzi o skoki pozostałych reprezentantów Polski to aż przykro było patrzeć - powiedział Igor Błachut, komentator skoków narciarskich w Eurosporcie. Źródło: Press Focus/x-news
  • Wygrana Freunda, Żyła szósty w Lillehammer

Piotr Żyła zajął szóste miejsce w konkursie Pucharu Świata w skokach narciarskich w Lillehammer. Wygrał Niemiec Severin Freund. Kamil Stoch uplasował się na 18. pozycji
  • "Marzyłem o wygranej na Wielkiej Krokwi"

Simon Ammann jest zadowolony ze swojej postawy w tegorocznej edycji PŚ w skokach narciarskich - a zwłaszcza z tego, jak zaprezentował się w Zakopanem!