Przepis na życie

Filmy - Przepis na życie (17)

  • 37 kilo mniej Dominiki Gwit. "Jestem z siebie dumna"

    W serialu "Przepis na życie" Dominika Gwit zagrała... Grubą. - W pewnym momencie przyszedł taki czas, kiedy moje ciało zaczęło mnie ograniczać - mówi dziś aktorka, która rzeczywiście miała swego czasu bardzo obfite kształty. Postanowiła jednak z tym skończyć. Na diecie jest od ponad pięciu miesięcy. Dziś waży całe 37 kilo mniej. Jak jej się to udało i jak wygląda jej odchudzanie? (Dzień Dobry TVN/x-news)
  • Olszówka: "Przepis na życie" skłonił Polki do mówienia o seksie

    Edyta Olszówka zżyła się z postacią Poli w "Przepisie na życie". Zdaniem aktorki, grana przez nią postać złamała pewne stereotypy, stała się inspiracją dla wielu kobiet i skłoniła do otwartych rozmów o swoich potrzebach. Wczoraj widzowie obejrzeli ostatni odcinek tego serialu.
  • Jakie są kobiety z "Przepisu na życie"?

    Aktorki "Przepisu na życie" Dorota Kolak i Magdalena Kumorek zdradziły, jaka prywatnie jest Aleksandra Radwańska, serialowa "Mania". - Ola to wolny ptak i wieczny poszukiwacz - stwierdziła Kolak. Kumorek i Kolak wyjawiły również, jakie relacje panują między nimi dwiema. - Dorotka jest niezwykłej klasy kobietą, ona wnosi paryski powiew w nasze relacje - przyznała Kumorek (Dzień Dobry TVN/x-news).