Przemyśl

Synonimy:
Przemyślu,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Przemyśl (80)

 • Przemyśl: Organizacje apelują do społeczności ukraińskiej o ostudzenie emocji

  Przemyśl: Organizacje apelują do społeczności ukraińskiej o ostudzenie emocji

  Kilka organizacji z Przemyśla zaapelowało do miejscowej społeczności ukraińskiej o "wzajemne ostudzenie emocji" i podjęcie wszelkich kroków w "celu zahamowania eskalacji narastającego antagonizmu między naszymi narodami". Zaproszono ich również do uczczenia zamordowanych w czasie rzezi wołyńskiej Polaków i Ukraińców.
 • Przemyśl: Pseudokibice handlowali narkotykami (wideo)

  Przemyśl: Pseudokibice handlowali narkotykami (wideo)

  ​17 osób wywodzących się ze środowiska przemyskich pseudokibiców zostało zatrzymanych za handel narkotykami.
 • Bielik Brawurek już na wolności

  Bielik Brawurek już na wolności

  Pracownicy i wolontariusze lecznicy dzikich zwierząt w Przemyślu, po kilku miesiącach rehabilitacji, wypuścili na wolność bielika Brawurka.
 • Nad granicą z Ukrainą przybędzie 220 miejsc pracy

  Nad granicą z Ukrainą przybędzie 220 miejsc pracy

  W Przemyślu powstanie call center Grupy Kapitałowej Loyd. Do końca roku pracę znajdzie 40 osób, docelowo zatrudnionych ma tam zostać ok. 220.
 • Napad na lombard w Przemyślu: Policyjny pościg

  Napad na lombard w Przemyślu: Policyjny pościg

  Policja ściga jednego ze sprawców napadu na przemyski lombard. Do punktu przy ul. Grunwaldzkiej wtargnęło dwóch Ukraińców.
 • Tragedia w Przemyślu. Nie żyje 45-letnia kobieta

  Tragedia w Przemyślu. Nie żyje 45-letnia kobieta

  Tragiczny finał imprezy w Przemyślu. W trakcie zakrapianego alkoholem spotkania doszło do nieporozumienia pomiędzy 45-letnią kobietą a 38-letnim mężczyzną. W trakcie szarpaniny napastnik zadał kobiecie kilkanaście ciosów. Zmarła. Sprawca usłyszał zarzut zabójstwa i został tymczasowo aresztowany. O sprawie poinformowała przemyska policja.
 • Autostradą A4 do granicy. Otwarto nowy odcinek

  Autostradą A4 do granicy. Otwarto nowy odcinek

  Od dzisiaj kierowcy mogą korzystać z ciągu głównego nowego, ponad 21-kilometrowego odcinka A4 na Podkarpaciu. Odcinek od węzła Przemyśl do Korczowej (granica państwa) wybudowany został za 818 mln zł.
 • KGP: W sobotę zatrzymano 366 pijanych kierowców

  KGP: W sobotę zatrzymano 366 pijanych kierowców

  Policjanci zatrzymali w sobotę, Dzień Zaduszny, 366 nietrzeźwych kierujących; w 72 wypadkach, do jakich doszło tego dnia, zginęło siedem osób, a 88 zostało rannych - poinformował w niedzielę Piotr Bieniak z Komendy Głównej Policji.
 • Odkryto fragmenty wczesnośredniowiecznego cmentarzyska

  Dwa groby szkieletowe pochodzące w okresu wczesnego średniowiecza odkryto w Przemyślu (woj. podkarpackie) podczas prac związanych z przebudową sieci gazowej. Ich powstanie datuje się na XI-XII wiek.
 • Z Przemyśla do Teheranu na pomoc Patrycji

  Z Przemyśla do Teheranu na pomoc Patrycji

  Można przeżyć niezapomniane wakacje, zwiedzić kawałek świata, a przy okazji pomóc potrzebującym? Okazuje się, że tak. Pomysłowość z dobrą organizacją i działalnością charytatywną już trzeci raz umiejętnie połączył Marcin Szworak. Tego lata wraz z Grzegorzem Szalewiczem przejedzie na rowerze 5028 km. Cel eskapady z Przemyśla do…Teheranu jest szczytny. Może przywrócić poważnie chorej Patrycji Marach nadzieję na powrót do zdrowia i realizację marzeń.

Zdjęcia - Przemyśl (0)