Przemyśl

Synonimy:
Przemyślu,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Przemyśl (74)

 • Nad granicą z Ukrainą przybędzie 220 miejsc pracy

  Nad granicą z Ukrainą przybędzie 220 miejsc pracy

  W Przemyślu powstanie call center Grupy Kapitałowej Loyd. Do końca roku pracę znajdzie 40 osób, docelowo zatrudnionych ma tam zostać ok. 220.
 • Napad na lombard w Przemyślu: Policyjny pościg

  Napad na lombard w Przemyślu: Policyjny pościg

  Policja ściga jednego ze sprawców napadu na przemyski lombard. Do punktu przy ul. Grunwaldzkiej wtargnęło dwóch Ukraińców.
 • Tragedia w Przemyślu. Nie żyje 45-letnia kobieta

  Tragedia w Przemyślu. Nie żyje 45-letnia kobieta

  Tragiczny finał imprezy w Przemyślu. W trakcie zakrapianego alkoholem spotkania doszło do nieporozumienia pomiędzy 45-letnią kobietą a 38-letnim mężczyzną. W trakcie szarpaniny napastnik zadał kobiecie kilkanaście ciosów. Zmarła. Sprawca usłyszał zarzut zabójstwa i został tymczasowo aresztowany. O sprawie poinformowała przemyska policja.
 • Autostradą A4 do granicy. Otwarto nowy odcinek

  Autostradą A4 do granicy. Otwarto nowy odcinek

  Od dzisiaj kierowcy mogą korzystać z ciągu głównego nowego, ponad 21-kilometrowego odcinka A4 na Podkarpaciu. Odcinek od węzła Przemyśl do Korczowej (granica państwa) wybudowany został za 818 mln zł.
 • KGP: W sobotę zatrzymano 366 pijanych kierowców

  KGP: W sobotę zatrzymano 366 pijanych kierowców

  Policjanci zatrzymali w sobotę, Dzień Zaduszny, 366 nietrzeźwych kierujących; w 72 wypadkach, do jakich doszło tego dnia, zginęło siedem osób, a 88 zostało rannych - poinformował w niedzielę Piotr Bieniak z Komendy Głównej Policji.
 • Odkryto fragmenty wczesnośredniowiecznego cmentarzyska

  Dwa groby szkieletowe pochodzące w okresu wczesnego średniowiecza odkryto w Przemyślu (woj. podkarpackie) podczas prac związanych z przebudową sieci gazowej. Ich powstanie datuje się na XI-XII wiek.
 • Z Przemyśla do Teheranu na pomoc Patrycji

  Z Przemyśla do Teheranu na pomoc Patrycji

  Można przeżyć niezapomniane wakacje, zwiedzić kawałek świata, a przy okazji pomóc potrzebującym? Okazuje się, że tak. Pomysłowość z dobrą organizacją i działalnością charytatywną już trzeci raz umiejętnie połączył Marcin Szworak. Tego lata wraz z Grzegorzem Szalewiczem przejedzie na rowerze 5028 km. Cel eskapady z Przemyśla do…Teheranu jest szczytny. Może przywrócić poważnie chorej Patrycji Marach nadzieję na powrót do zdrowia i realizację marzeń.
 • Warszawa: Ludzie chronili się przed wodą na dachach samochodów

  Warszawa: Ludzie chronili się przed wodą na dachach samochodów

  Z powodu niedzielnej ulewy stołeczna straż pożarna otrzymała ponad 200 zgłoszeń dot. głównie podtopień. Strażacy wypompowują wodę m.in. z izby przyjęć szpitala przy ul. Inflanckiej; zalana jest też część Trasy Toruńskiej.
 • Podkarpacie: Poziom rzek opada. W kilku gminach nadal pogotowia powodziowe

  Podkarpacie: Poziom rzek opada. W kilku gminach nadal pogotowia powodziowe

  ​ Powoli stabilizuje się sytuacja na podkarpackich rzekach. W dalszym ciągu jednak w kilku gminach powiatów: przeworskiego i mieleckiego utrzymywane są pogotowia przeciwpowodziowe w związku z zapowiadanymi na popołudnie burzami.
 • Gwałtowne burze nad Polską. Zalane drogi, powalone drzewa

  Gwałtowne burze nad Polską. Zalane drogi, powalone drzewa

  W ciągu ostatniej doby strażacy interweniowali ponad 1600 razy , likwidując skutki burz i ulewnych opadów deszczu. Najwięcej zgłoszeń odnotowano w województwie łódzkim, małopolskim, mazowieckim, dolnośląskim i świętokrzyskim - poinformował rzecznik prasowy Komendanta Głównego Państwowej Straży Pożarnej, Paweł Frątczak.

Zdjęcia - Przemyśl (0)